Klasse Z vrijdag 2-fasen Special


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Arcelor Mittal Prix


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 22 juni 2018
Tijd: 09:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 350.-
2e prijs: € 275.-
3e prijs: € 225.-
4e prijs: € 150.-
5e prijs: € 100.-
6e prijs: € 75.-
7e prijs: € 50.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 197 Tim van de Oetelaar Halifax HX Onbekend Kessel
2 Aniek Poels Calina Casall swolgen
3 Karel Cox Kill Bill Toulon Hechtel
4 Christina Kallmert Garanta Cardento Oirlo
5 Marit Haarr Skollerud Nicole nn Hechtel
6 205 Camilla Storemark Charlie nn Eksel
7 Veronique van Wijlick Alyana Z Arthos R Kessel
8 119 Nick van den Broek Dubai HBC NN Sevenum HC
9 199 Marinus den Doelder sina spiderman Sint Gillis Waas
10 122 Monique van den Broek Gullit HBC Cantos Sevenum HC
11 129 Kim Otten Darling Bleu MR. Blue Lierop
12 125 Perry Geryl lets go Lordanos Kelpen HC
13 Arnold Boerekamps S.l.i. Elonero Onbekend Asten
14 Stephanie Jennen Nababette Z Nabab de reve Balen
15 35 Gabryella Dufour Halla Architect Springtime Lierop
16 Terrasa Almudena Aukai - Helmond
17 29 Reggy Hoffmann Cassina LH Z Cassini II Helmond
18 10 Wilma Hellstrom Valita S Valentino Heeze
19 88 Erika Lickhammer Silver Eclipse Eldorado vh Zeshoek
20 213 Joris van Helmond DJ Saint Amour Asten
21 214 Jack Ansems Georginio Aristo Z Sint-oedenrode
22 Tristan Marchal Aranca Mermus R Someren
23 Christel Spitters Geronimo VLS Quality Time Weert
24 Nicole Mestrom Coming Love HL Chico`s Boy Swalmen
25 Ellen Beckers - van Bussel Goldy Locks Zambesi Roggel
26 240 Lucas Coimbra Grace nn
27 242 Joep van der Kampen Grandino Calvino z Sevenum
28 243 Tim van de Oetelaar Harlekijn vd Horst Quality Time Kessel
29 Thijs Derks Gimondi Eldorado vd Zeshoek uden
30 Anne-martine van Liere Caramel de la Creme Corlensky Z Weert
31 133 Stella Rohlcke Ive got the key Womanizer Someren HC
32 135 Marc Beckers Granito Roggel
33 Leonie Verberne Cillus Massimo asten
34 128 Sander Sauve Goldika Numero uno Lierop
35 Lovise Klemetzen Caretto Oklund Swolgen
36 Aniek Poels Diserta - swolgen
37 Karel Cox Gentleman Coleur rubin Hechtel
38 Christina Kallmert Geran Quality Time Oirlo
39 Marit Haarr Skollerud Kay Lee Cicero Hechtel
40 Veronique van Wijlick Fustique Bustique Kessel
41 Maikel van Mierlo Gycara Ticalux koningslust
42 172 Nick van den Broek America - Sevenum
43 249 Ozgur Ozkan Levesto j.k.h. Z Leasure jk horse trucks Z Helmond
44 Yannick Hendrikx Gerry Butler carrera Heythyuysen
45 Filippo Tabarini Gipsy Grandeur Weert
46 Kim Hendriks Tino Caretino Waalre
47
48 136 Marinus den Doelder fonzie thunder van de zuuthoeve Sint
49 198 Gaetano Cipullo Quando quinar Asten
50 Antonio Mendes Frodo Canturano Helmond
51 Tim van de Oetelaar Highlight HX Elvis ter Putte kessel
52 Nicole Mestrom Carabelle Lord Z Swalmen
53 Dennis Caubergs NR. one - Neerglabbeek
54 Amy Collinson Chiva Z Chippendale Z Ospel
55 Camilla Storemark Igor xx Eksel
56 Caroline Manders Balea Forlani Z Balou Du Rouet Z Valkenswaard
57 Maartje Bakker Fame Arizona Neerkant
58 Jolijn Klomp Hasta la Vista Andiamo Zwolle
59 Tristan Marchal Horus Hosco Someren
60 Alexander Davis Dibria Richebourg Kelpen-Oler
61 Stephanie Whitworth Fereusa Vincenzo kessel
62 Jeroen Scheepers Carambo Z Carembole Elen
63 248 Monique van den Broek Quintera Quintero Kelpen
64 Perry Geryl Unomia Singapore Kelpen Oler
65 Arnold Boerekamps Fawan van Beek Clintord Asten
66 237 Aniek Poels grand coeur ugano sitte Swolgen
67 Stephanie Jennen Caleska Casall Balen
68 34 Gabryella Dufour Henrico nvt Lierop
69 Terrasa Almudena Good choice - Helmond
70 Reggy Hoffmann Savita Stakkato Gold Helmond
71 Wilma Hellstrom Cillarney Chintan Heeze
72
73 89 Erika Lickhammer Chico z Clinton I
74 215 Joris van Helmond Liberty Man Limbus Asten
75 20 Jack Ansems Fliere Fluiter Zirocco Blue VDL Sint-oedenrode
76 Tristan Marchal darjeeling vaillant Someren
77 Christel Spitters Goya VLS Unaniem Weert
78 Tanja Torgilsman-van Bakel Giaantje Toulon SWOLGEN
79 148 Lucas Coimbra Increible vh Laar Clinto
80 Joep van der Kampen Valentino Vulkano Sevenum
81 Rosanne Janssen Eigenwijs V Verdi Lierop
82 Dennis Caubergs Lotus Kashmir Neerglabbeek
83 229 Morgan Dassio Grande Ville T nn
84 Karel Cox California Cornets Prinz Hechtel
85 Christina Kallmert Thijssen Z Tyson Oirlo
86 Marit Haarr Skollerud Double Bamako Hechtel
87 57 Rob Heyligers Hoeheetdie Quasimodo Asten
88 Veronique van Wijlick Captain Jack Calvin Z Kessel
89 Maikel van Mierlo Edelmanfee Kojak koningslust
90 169 Nick van den Broek Footloose HBC Cantos Sevenum
91 Dave Maarse Calanghina Carla W Z Clinton Wellerlooi
92 Gaby Maarse Gaia Phin Phin Wellerlooi
93 Ozgur Ozkan JK Horsetrucks Alice Aristo Helmond
94 Thijs Meulemeesters Eunice Carembar De Muze Boekel
95
96 132 Gillian Bilbrough Ecifee Cicero van paemel Borgloon HC
97 206 Camilla Storemark Ardco Hero nn Eksel