Klasse L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 10.00
Datum: 2 november 2013
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 11 Chiara Palmi Esprit Vingino Blitterswijck
2 49 Fleur van Lier Don Juan Kashmir v.h schuttershof Sevenum
3 72 Martien Amendt Edeling nn Broekhuizenvorst
4 85 Cynthia den Bak Secret Lady Monaco Panningen
5 121 Johan Bergs caretino singlot joter Grubbenvorst
6 92 Maud Schouwenberg Dolce Vita Wz Douglas Swalmen
7 56 Emma Johansson Cascada CHRISTIANO Venlo
8 44 Carolien Boots Zanow Cantos Venlo
9 162 Fried van Stiphout Bodermus Odermus Hegelsom
10 173 Michiel de Ruyter Borilia Tolan R Meerlo
11 174 Michiel de Ruyter Cleopatra Tenerife Vdl Meerlo
12 175 Michiel de Ruyter Duberth Vader Onbekend Meerlo
13 163 Fried van Stiphout Captain Jack Jumpilot (ex Jumper) Hegelsom
14 139 Cynthia den Bak Dream Lady Vaillant Panningen
15 208 Christina Kallmert Dame Toltien Douglas Oirlo
15 208 Christina Kallmert Dame Toltien Douglas Oirlo
16 122 Johan Bergs bamira massimo Grubbenvorst
17 106 Freek Vestjens Fred NN Sevenum,
18 107 Elian Poels Unicorrado Gran Corrado Sevenum,
19 82 Kim Muijsers Daparco Parco Oirlo
20 6 Chiara Palmi Capoen K Z Converter Blitterswijck
21 14 Laura Scheepers Czardas Wizzerd Wv Sevenum
22 95 Julie Smolenaers Cilandra Upgrade Panningen
23 73 Martien Amendt Britta Odermus R Broekhuizenvorst
24 61 Leonie Amendt Balou Oklund Horst
25 51 Fleur van Lier Deejay Harley Vdl Sevenum
26 80 Rick Verheijen Chocotoff Tygo Lottum
27 103 Frank Aerts Ulana Uno Overloon
28 137 Petra van Dijck Cantaire-o Canturo Venray HC
29 100 Ellen Poels Douglas P.h Douglas Heide
30 40 Peter van Stiphout Chihua Z Caridor Helenaveen
31
32 209 Christina Kallmert Cortino Cartier Vd Heffinck Oirlo
33 102 Ge Derks Taladina Indoctro Meterik
34 113 Wiel Heber Lara Z Larimar Roermond HC
35 112 Tamara Klaassen Earth-wind + Fire Tangelo Van De Zuuthoeve Holthees
36 140 Verne Janssen Daar heb je haar Zaa-zoe Merselo
37 134 Renee Winkens Daula van Gogh Venlo
38 141 Verne Janssen DaliHay van Gogh Merselo
39 123 Johan Bergs Cracker Numero Uno Grubbenvorst
40 105 Freek Vestjens Mini Gijs Mr. Blue Sevenum,
41 91 Maud Schouwenberg Carinee Wz Caretano Z Swalmen
42 86 Cynthia den Bak Bernadine Landlord Panningen
43 83 Kim Muijsers Cavalia Indorado Oirlo
44 74 Martien Amendt Argentina Z Air Jordan Z Broekhuizenvorst
45 50 Fleur van Lier Davina Namelus R Sevenum
46 36 Kim Verstappen Dukaat Tampa Leunen
47 31 Kiki Bergsma Wild Riddem Montecristo Leunen
48 20 Loes Hofmans Dover Nintender Horst
49 179 Chiara Palmi Eyecatcher Cassini Boy Junior Blitterswijck
50 183 Luc van Wylick Davos Venlo
51 189 Sharon Hodiamont Carrera Vigaro Milheeze
52 200 Melderslo
53 202 Robert Janssen Zimba Wanssum
53 202 Robert Janssen Zimba Wanssum
54 204 Melanie Gommans Blancasiana L Ultimo Venray