Rubriek 7: Klasse B (1.00m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie
2 fasen special
 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 14 juli 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 75.-
3e prijs: € 40.-
4e prijs: € 25.-
5e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Christina Kallmert Castelo Hors la Loi Oirlo
2
3 Christina Konings Conradi L Conthargos Mülheim
4 Ann-Christin Stieve Spider Girl Spiderman Heiligenhaus
5 Jan Maly Cebra NN Maasbree HC
6 Debby Sterzenbach Laskaro Lordanos Oer-Erkenschwick
7 Luuk Verberk Cho Oyu Z Comilfo Plus Z Oploo
8 Nina Wester Cooper Connor Roermond
9 Theo Kröning Camelott 6 Clinton Aachen
10 Tobias Bottermann Deja vu - Gelsenkirchen
11 Jort Op het Veld Zaricolle Z Zandor Z Meijel
12 Carina Grascht Lunatic GE Quick Amour GE Essen
13 Luuk van den Kerkhof Eturla TW Epsom Gesmeray Kessel
14 Antonio Alfonso Eldo Star Eldorado van Zeshoek Evertsoord
15 Stephanie Marianeschi Elle de Riverland Canturo Evertsoord
16 152 Roy Rutten chairman NN Heythuysen
17 Mandy Vercoulen Nashville EHT Quality Time Koningslust
18 Britt Paesen Caliber Z Concordance Overpelt
19 Chantal van Heel I.Zermie Warrant Roggel
20 Tom Smeets Inspiration Numero Uno Blerick
21 Annemiek Verlijsdonk Hippy Hip hop Meterik
22 Fien van de Goor Cambridge Cicero van Paemel Meterik
23 Ank van de Goor Jessy - sevenum
24 sofia - sinisalmi avera indoctro ospel
25 Christina Kallmert Dicorinne Untouched Oirlo
26 Lou van de Goor Nikita - sevenum
27 Nathalie de Groof Griffin Carambole Broechem
28 Annabelle Poels Ibiza Cartano Oeffelt
29 Kamila Kowalewska Voltaccia Limbus Wanssum
30 Matheus Oliveira Ribeiro Finito Warrant Venlo
31 170 Kamila Kowalewska Voltaccia Limbus Wanssum HC
32 Kimberley Winsingh Eliante Z Emindo W Beaxem
33 Christina Konings Losantus B Los Angeles Mülheim
34 Anna von Eckern Celestia N Cordino Düsseldorf
35 Nathalie De Martin Cayleigh Z Candillo Z Bocholt
36 Maartje Bakker Heart to Beat Action Breaker Neerkant
37 Markus Renzel Fontaine . Oer-Erkenschwick
38 Lisa Buntenbach Anton 519 Askari Leichlingen
39 liisa Niiranen hercules xxxx ospel
40 Dorien Leynen UCS Casino Royal Troubadour by Wisbecq Overpelt
41 Mirjan Horyon Fabulous Eldorado vd Zeshoek Meijel
42 Kerstin Wiegand Latera Lantino Düsseldorf
43 Nina Filette Edwina Harley VDL Kessel
44 Christina Kallmert Jessica L Fandango HX Oirlo
45 Luuk van den Kerkhof Ivon R Vittorio Kessel
46 151 Roy Rutten Oetskatov NN Heythuysen
47 Antonio Alfonso Elite de Riverland Kannan Evertsoord
48 197 Roy Rutten Oetskatov NN Heythuysen
49 Mandy Vercoulen Tyrion EHT nn Koningslust
50 Olivier van der Vaart ino-s numero uno terheijden HC
51 Chen Rich Orion Perion Liessel
52 Olivier van der Vaart ino-s numero uno terheijden HC
53 Petra van Dijck Iselottie numero uno Venray
54 Fien van de Goor Dizzerd Meterik
55 Annemiek Verlijsdonk Dangraefin Danelzo Meterik
56 Tom Smeets James NN Blerick
57 martin sterzenbach Chacco Connor dorsten
58 Wiljan Laarakkers Eole de Riverland L’Arc de Triomphe Ottersum
59 Britt Paesen Concordance Concorde Overpelt
60 Yves Awouters black moujik de sohan maaseik
61 Lou van de Goor Arezzo - sevenum
62
63 Kimberley Winsingh Memory Falco Beaxem
64 Christina Konings Zuckerberg Ziwago Mülheim
65 200 Karel Pouw Leander London times Venhorst
66 Christina Kallmert Unicorn Untouched Oirlo
67 Rob Tijskens New Star-K Van 'T Kattenheye Cooper Van De Heffinck Bocholt
68 Maartje Bakker zinzi Zandor Neerkant
69 Stephanie Marianeschi Energie de Riverland Qlassic bois Margot Evertsoord
70 Tuva Nord Vdl Cool Blue Mr Blue Kessel
71 183 Julia Dahlström Franco Cjcihoh Kessel
72 184 Tuva Nord Vdl Cool Blue Mr Blue Kessel HC
73 183 Julia Dahlström Franco Cjcihoh Kessel HC
74 Evie Verlinden Evita Lascadell Helden
75 Asaf Abudi Carte blanche of picobello Z Cardento Maasbree
76 Nicole Mestrom Emeraude du Phara Todt un Prince Ask Swalmen
77 Julia drekshagen Adelaide G Arpeggio Marl
78 Miranda Harrington Djoel Hamlet Ospel
79 Frits Mestrom Torina - Reuver
80 119 Kao Chung Lee Force NN
81 120 Alfredo Kim Gerrit nn
82 Lobke Albers Buckup Ukato Ottersum
83 Mindi Korvenoja Coronado Beach Coronett II Sevenum
84 Petra van Dijck Jialitha Arezzo VDL Venray
85 Fien van de Goor Heline - sevenum
86 199 Debby Sterzenbach Cobello Caretino Oer-erkenschwick
87 Niels Knape I’m Blue Den Ham Blue Swalmen
88 martin sterzenbach For you - dorsten
89 Pieter van Kemenade Iram Zavall someren
90 Sabine Franken Mona fay Iron Man van 't meulenhof Merselo
91 17 Graham Grant Uberon -
92 Bjoern Wienfort Cancaio Z CANCARA Herten
93 Sofie van den Broek Inspiration Numero Uno Ospel
94 Gijs van de Mortel Cookie Crush Z Caretino gold Egchel
95 153 Christin Schlicker Aspen Rose Z Rebell Junior
96 Elke De Block Odette Bentley Herentals
97 Thieu Hendriks Athina vd Tichelrij Z ARKO III Roggel
98 163 Joffra Schaap Zamira Zambesi Herpen
99 Phil Theelen Connor Z Cennin Haelen
100 Liz Theelen Cést La Vie Z Cadence van 't Gelutt Haelen
101 Gert Bloemen Mr E Mr blue Overpelt
102 Babette Kuijpers Hawanna - Oirlo
103 Jan Vlemmix napache I'm Special De Muze LOMMEL
104 krasimir dimitrov Bandito - Heythuysen
105 Mireille Couperus Jim Beam Douglas Grashoek
106 Nicole Mestrom Quickstal Quickstar Swalmen
107 Peggy Nillesen Just Special HTR Jumpilot Sevenum
108 Richelle Coppelmans Hanelore C Nabab de Reve Deurne
109 Asaf Abudi Add of picobello Z Action breaker Maasbree
110 Sharon Coppelmans It's so you NN Deurne
111 Marlies Hoorn C'est La Vie Cayado weert
112 Abdelilah Ajami Frappant Warrant Middelbeers
113 Nina Rye Vicky Van Helsing Sevenum HC
114 Ralf Peters Ciceros Erbe Cicero z Essen
115 Philip Carey Izarra VDS Ghodinho Balen
116 Paul Ercken Lewi´s Crack Levisson Herten
117
118 martin sterzenbach Lord - dorsten
119 Jasmin Herdel Chümli Comme in faut Sprockhövel
120 Henry Schäfer Casscord Casall Oer-Erkenschwick
121 16 Graham Grant Hip Hop -
122 Erik Teepen Dave Vittorio Venlo
123 Bjoern Wienfort Hells Bells Blue RRH Zirocco Blue Herten