Rubriek 4: Klasse Z (1.25m)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht


De Peelbergen competitie
2 fasen special


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 13 juli 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Monique van den Broek Chellano II Contender sevenum
2 Jack Ansems Faya Arezzo VDL Sint-Oedenrode
3 Renee de Weert Elysse Nabab de Reve Sevenum
4 Alexa Larkin Giovanni nn weert
5 Veronique van Wijlick Alyana Z Arthos R Kessel
6 Marie Vestnes Herr Sandro P&B Sandro Boy Smakt
7 Stephanie Marianeschi Ippon v h Rebelshof - Evertsoord
8 Hikari Yoshizawa Cassinka NN Koningsbosch HC
9 Rob de Bruyn - - Hooge Mierde
10 An Verschelde Napolitano Nabab de Reve Maasmechelen
11 Antonia Weber Campino W Comme il fault Düsseldorf
12 Ida Lindblom Gerton Ukato Kelpen-Oler
13 Denise De Jongh Zolino Onbekend Asten
14 Espen Wielunski Lilly Levistano leunen
15 155 Filippo Tabarini Diacordina -
16 Marcel Groen Gershwin Mr. Blue Mierlo
17 Stefanie Saperstein Addax DÁuthou Mercredi du Mars Ommel
18 Kim Verdellen Corina Upgrade Melderslo
19 Yusuke Takashima Elstar Larino Asten
20 Mario Vermeire VDS indianapolis cicero Retie
21 Terry van de Wetering Quiz Me Quintender De mortel
22 Rebecca Kaarem Giberolita C-Ingmar Eindhoven
23 Nicole Mestrom Lombardi Luxius Swalmen
24 Rebekah Van Tiel Havel van de wolfsakker Hos d' O Poppel
25 Angel Munoz Gil Katching nn Hegelsom
26 Antonio A G Giuliano Ronnifer Roble z Evertsoord
27 Martina Riessel Lolita - Bree
28 Nick van den Broek Dubai HBC NN Sevenum
29 Patrick Lemmen Ludwig Z Last Man Standing Baarlo
30 133 Martina Bernini Santino - Baarlo
31 Renee de Weert Enzo Van Gogh Sevenum
32 Loewie Joppen Greace Numero uno Maasbree
33 Mike Van Olst CLARITINO CLARISSIMO Z Lanaken
34 Alexa Larkin Luna Untouched weert
35 Veronique van Wijlick Captain Jack Calvin Z Kessel
36 Hikari Yoshizawa Dinka Diarado Koningsbosch HC
37 Gina-Sophia Giordani Cnuddel Cool / Wuppertal
38 Peter Peeters Eratio Namelus Maasbree
39 Rob de Bruyn El Dorado Van Het Bremenhof Ceblesse Hooge Mierde
40 Ida Lindblom Quelle Flesh Felton du mont Kelpen-Oler
41 Christina Kallmert Haran Quality Time Oirlo
42 Niels Tacken Alexia Z Andiamo Z Meterik
43 156 Filippo Tabarini Charlie -
44 Annelies Boer Hong Kong Girl Action Breaker Wateringen
45 Marc Beckers Gothique Zacharov Roggel
46 Marcel Groen La Jaloie van t Eigenlo Zandor Z Mierlo
47 Wiljan Laarakkers Armani B nn Ottersum
48 Roald van Lankveld Highland lady Numero Uno YSSELSTEYN (LB)
49 123 Stephanie Whitworth Fereusa Vincenzo
50 13 Nicole Mestrom Haylie vd Groenendijk Catalano Swalmen
51 Rebekah Van Tiel Flinstoon van de wolfsakker Arizona Poppel
52 Karina Aziz Ujade ste Hermelle DIAMANT DE SEMILLY Heelweg
53 Deborah Jackson Razzia de la Roque - - Hegelsom
54 Wil Schellekens Just Cavalli vd Molenheide sierappel ESBEEK
55 Pieter Keunen Fiefke Vittorio kessel
56 Kim Sturme Hareina Spartacus Bakel
57 Renee de Weert Grand Blanc Tangelo van de Zuuthoeve Sevenum
58 Loewie Joppen International Popcorn Bustique Maasbree
59 Patrick Lemmen Alberto Royal Vinckenburgh Baarlo
60 Victor Samuel Kumps Dodea Doiglas Bree
61 Veronique van Wijlick Fustique Bustique Kessel
62 Maikel van Mierlo Hummertime London koningslust
63 Lisa Nooren Narazo De Nyze Z Nelson Z engis
64 Kristian Houwen Happy Hour - wanssum
65 Liza Tiebot GinGin Balia SMH Chin Chin wanssum
66
67 158 Filippo Tabarini Cizano -
68 Stefan Holvast Fair Play Wizzard Elst gld
69 141 Rory Horgan Garaghs Vivendi Ars Vivendi
70 Jorn Emschove VDL Groep Hurricane Numero Uno Hoogeloon
71 Danny Willems Denzel - Oosteind
72 Christina Kallmert Vigo de Cento Vigo D'Arsouilles Oirlo
73 Gabryella Dufour Fitonia - lierop
74 Jan Maly Corion NN Maasbree
75 Jan Vlemmix Henricus Spartacus LOMMEL
76 johnny stevens Evico nn bocholt
77 Adam Morgan LEVARO Z LEVISTO Z Lanaken
78 Mike Van Olst Lyria Z Levisto Z Lanaken
79 Isaac Hall Corazon Van Paebroek Canturo Peer
80 Gina-Sophia Giordani Uranus / Wuppertal
81 Julia Dallamano A Goodwill Z Aristo Z Engis
82 Wiljan Laarakkers Equinox Numero Uno Ottersum
83 Yves Awouters joline thunder vd zuuthoeve maaseik
84 Camilla Storemark Candy NN Eksel
85 Marcel Groen Lennox van t Eigenlo Echo van t spieveld Mierlo
86 Paul van Wylick Griffith VW Vingino Velden
87 Nick van den Broek Ha-Cantos Cantos Sevenum
88 Nicole Mestrom Hippy Applaus Swalmen
89 Deborah Jackson Swing de Landetta Z Stakkato Hegelsom
90 Antonia Weber Clarabell Comme il fault Düsseldorf
91 Pieter Keunen Gustique - kessel
92 Stefanie Englert Candra Contendro I Ennigerloh
93 wim Aegten tamino az Tsar Hero Peer
94 Martina Bernini Cassiopea Cassini I Baarlo
95 Hamad Nassar Minionnie - ysselsteyn
96 157 Filippo Tabarini Ardco Hero -
97 Oliver Karma Cuor di Leone Centimor Dieteren
98 Fien van de Goor Hanfielou Spartacus sevenum
99 122 Stephanie Whitworth Hendrik Wildricks Bustique
100 Wil Schellekens Flyer sierappel ESBEEK
101 Karina Aziz Fleur Roosters van Betz Winningmood Heelweg
102 Jessica Barbieri Idagio van het Nerenhof Diktator van de Boslandhoeve Heelweg
103 Jack Ansems Gee Whizz it's Vinia Last Man Standing Sint-Oedenrode
104 Danny Willems Glavia Baltic Oosteind
105 Jorn Emschove VDL Groep Hutch Numero Uno Hoogeloon
106 Maikel van Mierlo Gycara Ticallux Verte koningslust
107 Lisa Nooren Wimbledon MVNZ -- engis
108 140 Sophie Hinners Hellocia -
109 Asaf Abudi Caraway Clearway Maasbree
110 3 Giovanni Consorti Carentino -
111 Ricardo Reinert Baila Vendeenne Nn Ellikom
112 Wiljan Laarakkers Cidano Z Cicero van Paemel Z Ottersum
113 Camilla Storemark Igor xx Eksel
114 elena hietanen candyman spartacus Söderkulka
115 Kim Hendriks Tino Caretino Waalre
116 Felix Buch Ukulele / Düsseldorf
117 19 Julia Carlberg CC Studs Going Champion -
118 Isaac Hall Major Nelson Major De La Cour Peer
119 Pieter Keunen Itina Kannan kessel
120 Gina-Sophia Giordani Churchill W / Wuppertal
121 Julia Dallamano VDL Groep Geoffrey Untouchable Engis
122 Fien van de Goor Cassirinne S Z Cassini II sevenum
123 168 Deborah Jackson Polka de Olid - Hegelsom
124 Camila Mazza Smit EMG Q7 Quintero Valkenswaard
125 Wouter Enzerink Zabrina Calvados Asten-heusden
126 wim Aegten Troy AZ Tsar Hero Peer
127 Stefanie Englert Angora Pfefferminz Argentinus Ennigerloh
128 stanislav teder vaira - Söderkulka
129 131 Martina Bernini Casallson Casall Baarlo
130 Hamad Nassar Coco - ysselsteyn
131 175 Loewie Joppen Borneo de lesma - Maasbree
132 Ricardo Reinert Baila Vendeenne Nn Ellikom