Klasse L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.00
Datum: 1 september 2013
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 306 Kim Mestrom Ciano Dei Fiori Z Conan Z Ohé En Laak
2
3 41 John Josephs Earthquake Saros v/h Gestelhof Helmond
4 31 Pernille Goenee Roxzanne D'Angera Rocky 770 Nuenen
5
6
7 305 Laura Scheepers Czardas Wizzerd Wv Sevenum
8 372 Jeroen van Tienen Cerravie Verdi Reusel
9 127 Joep van der Kampen Dirty Harry Sir Corland Soerendonk
10 117 Thom van Dijck Damaini Verdi Sint Oedenrode
11
12 163 Susan van Giersbergen Umberto S OO-Seven Best
13 64 Thieu Timmermans Viva-ianta Va-vite Vlijmen
14 108 Marco Marchal Vallari No Limit Someren
15 65 Anique Sijkens D'avanche K Massimo Geldrop
16
17 242 Sebastien Kapel Vanda Caviar Verdi Elsloo
18 250 Aafke Timmermans Dakota Ustinov Owmiddelbeers
19 217 Jorn Emschove VDL Groep Empire For Pleasure Hoogeloon
20 271 Dennis Evertse clooney cartano Baarlo
21
22 332 Leon Hegge Don Diego Atlantic Geldrop
23
24 213 Luuk van den Kerkhof Cizette B Vermont Kessel
25 138 Mandy Jansen Dyta-s Cardento Breugel
26 43 Vera Heyms Desi-belle Al Pacino W Oirschot
27 77 Desiree van Groesen Querida de Reve Quidam de Revel Helmond
28 9 Jose de Vries Cooper Casantos Helvoirt
29 97 Moniek Wouters Korana's Dorana Larino Hulsel
30 167 Elisabeth Aspen Dutchboy Perion Meterik
31 124 Lisanne van de Pasch Deja-Vu Tygo Helmond
32 352 Anouk de Ruijter Jadocus nn Kessel
33 40 John Josephs Casanova Calvaro Z Helmond
34
35 90 Jeroen van Tienen Dyon Wietvot Reusel
36 69 Kim Muijsers Cavalia Indorado Oirlo
37 129 Joep van der Kampen Cleo Verdi Soerendonk
38 114 Thom van Dijck Don Diablo Vaillant Sint Oedenrode
39 59 Tamara Bal Zusy Alabama Kojak Genhout
40 194 vincent van montfort Chezane Z Calvaro Z Maria Hoop
41 195 Juliette van Montfort Leonardo Z Lordanos Maria Hoop
42 53 Esther Wijlaars Voque Oklund Geldrop
43 15 Evi de Vries Bandito Ovidius Valkenswaard
44 347 Bianca Schoenmakers Dirk Douglas X
45 216 Jan Liebregts Civanta K-p Odermus R Vessem
46 218 Dion van Groesen Vdl Groep Claire Numero Uno Hoogeloon
47 183 Jelmer Hoekstra Allandra nn X
48 63 Thieu Timmermans Hypericum-c Darco Vlijmen
49 255 Massimo Antonioli Dylano Vleut Grashoek
50
51 331 Leon Hegge Eagle Eye Zelote Vdl Geldrop
52 281 Wendy van Stiphout Zenith Edition A67 Namelus R Geldrop
53
54 290 Ines Kessels Celeste Numero Uno Nederweert-eind
55 235 Jos van Heijst Cesar D Vegas VDL Nuenen
56 243 Sebastien Kapel Vanda Vuitton Vigaro Elsloo
57 354 Anouk de Ruijter Darero nn Kessel
58 220 Jorn Emschove Vdl Groep Carneol Z Caritano Z Hoogeloon
59 143 Sylvia Dorssers Zabolotje v/h Kraaienbos Z Zapatero VDL Maasbree
60 82 Anouk Schellekens Dolce Quintender Soerendonk
61 123 Lisanne van de Pasch Dilaine Van De Smockelaer Tangelo Van De Zuuthoeve Helmond
62 10 Jose de Vries Winsome Indoctro Helvoirt
63 42 John Josephs Zienna Du Mesnil nn Helmond
64 130 Joep van der Kampen Dolcie Tangelo Van De Zuuthoeve Soerendonk
65
66 155 Bart Lips Chi Nitta L Esprit Biest-houtakker
67 237 Kim Bressers Escalade Numero Uno X
68
69 278 Jeanice van de Spek AC Clark Kent Heesch
70 280 Chenna van de Spek wise guy indoctro x goodtimes Heesch
71 371 Thom van Dijck Air Donna Z Air Jordan z X
72 272 Dennis Evertse Drogba Numero Uno Baarlo
73 262 Maxime de Clercq Deen Phin Phin Someren
74 219 Dion van Groesen VDL Groep Dirkowitz Indoctro Hoogeloon
75 348 Bianca Schoenmakers Darling Hdh Douglas X
76 239 Lonneke Mulder Werra Claudio's Son Sittard
77
78 91 Jeroen van Tienen Dilonie Douglas Reusel
79 353 Anouk de Ruijter Diva nn Kessel
80 150 Jan Berben Belana B Verdi Meyel
81 185 Jelmer Hoekstra Ciabeau nn X
82
83 134 Martien Adelaars My English Lady Friend Vermont Nn
84 139 Mandy Jansen Cyrinda S Cartano Breugel
85 128 Joep van der Kampen Bonero Negro Soerendonk
86 100 Claudia Oomen Dior Up To Date Oirschot
87 307 Kim Mestrom Ulando Ircolando Ohé En Laak
88
89 68 Kim Muijsers Daparco Parco Oirlo
90 61 Tamara Bal Canmore Eurocommerce Toulouse Genhout
91 44 Bart Lips Air Delana VZ Air Jordan Z Bies-houtakker
92 33 Maaike Schoormans Dutch Bleu Zirocco Blue Vdl Hapert
93 32 Dante Kuipers Barilla Colonado Boxtel
94
95
96 3 Dennis Heintzbergen Candy Girl Concetto Geldrop
97
98 322 Geert van Asten Damasco Vitanova Lord Z X
99 18 Suzan van Gastel Diehard Cicero Nijnsel
100
101 177 Aniek Poels Devil NN Swolgen
102 168 James Paterson quasquai quintero Swolgen