Klasse B, op stijl


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 10 augustus 2013
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 1 Reservering Reservering Reservering nn -
2 2 Reservering Reservering Reservering nn -
3 3 Reservering Reservering Reservering nn -
4 133 Miranda van Geloof Dardente Made
5 17 Sylvia Pertijs Selena Argus Etten-leur
6 346 Pieter van Kemenade Baloucento Baloubet Du Rouet Asten
7 157 Diana Snoek Brule unistar Roosendaal
8 182 Miranda Belder Belder?s Hoeve Balou Orame Zundert
9 219 Davy Verschueren Akron V Burggraaf Strijbeek
10 81 Miranda Snepvangers Millstream's Zodoctro Indoctro Bergen Op Zoom
11 302 Krissie van Meel Berisha Z Bachus Z Huijbergen
12 316 Tim Boogerd Bentley Matterhorn Lage - Zwaluwe
13 268 Kessy van Berlo Etrusk Singapore Veghel
14 124 Robin van der Zanden Castle Echo Clover Echo Zundert
15 183 Sietske Mensing Donna Gracia Indoctro Breda
16 38 Valerie vd Tuyn Don Diablo Lord Z Breda
17 52 Maxime van der Tuijn Dollar Last man Standing Breda
18 61 Sindy Kruisselbergen Erenzo Al Pacino W Weelde
19 314 Brian Hellemons Cupfighter Z Casino Z Oudenbosch
20 220 Davy Verschueren Enjoy Cantos Strijbeek
21 15 Marlieke Wortelboer Belissimo Lord Z Breda
22 311 Sandy van de Ven Google Orlando Van De Heffinck Poppel
23 191 Nathanja Jobse Bright Magic Van Stal Romano Indoctro Bergenop Zoom
24 221 Davy Verschueren Cortos Cantos Strijbeek
25 187 Jacqueline van Zandee Cartouch Vdl Wittinger Kruiningen
26 193 Michelle de Leeuw Denzel Solitair Breda
27 188 Jacqueline van Zandee Bi?ssa KM Unaniem Kruiningen
28 192 Michelle Elderhorst denzel contendro Breda
29 185 Kees Verheijen Zinzie Mermus R Rijsbergen
30 156 Diana Snoek Cielia Vittorio Roosendaal
31 154 Miranda Wagemakers Ed's Choice Sw Quintender Riel
32 12 Laurie Peeters Capriool Concorde Breda
33 126 Monique van Es Dakar Quasimodo Z Bavel
34 325 Nikki van Tol Cybelle Du Gue Almhugel Weelde
35 146 Jade van der Zanden Yuna Numero Uno Zundert
36 59 Marloes de Jong Elsanto Vaillant Dongen
37 131 Miranda van Geloof Daigona Quidam De Revel Made
38 123 Ellen Klavers Badirmie Jetset-d Prinsenbeek
39 85 Miranda Snepvangers Millstream's Euro Star Corland Bergen Op Zoom
40 67 Renee van der Westen Arona Indoctro Prinsenbeek
41 361 Anna van der Heijden Winxx Lovis Corinth Bavel
42 47 Sylvia Pertijs Allure Unicum Etten-leur
43 28 Sindy Kruisselbergen Dieni Blue Zirocco Blue Vdl Weelde
44 360 Wendy Smits Dialinde Cardento Oosterhout
45 158 Mariska Baars Viper Ikarus Willemstad
46 362 ilona christianen Winston Fatal Z Rijsbergen
47 363 Marielle Christianen Chiasso Upgrade Sprundel
48 364 Dianne Hoeve Claus Twister Hulten
49 373 Cecilia van der Sanden Zorro Ovidius Etten-leur
50 377 Froukje van Hees Chirania Landlord Oud Gastel
51 381 Priscilla van der Westen Lotte Sammartini Etten-leur
52 370 Eline Vreijsen Evita Tangelo Van De Zuuthoeve Dongen
53 383 Yvette Bogaert Zorlanda Corland Bergen Op Zoom
54 452 Femke Hoekstra Caspar Tygo Oosterhout
55 456 Laurens Jansen Double U Numero Uno Tilburg
56 384 Kelly van den Maagdenberg Winston Numero Uno Teteringen
57 431 Hilke Mouws Daillante Vaillant Rijsbergen
58 434 Evelien Hamers Cilocia Tangelo Van De Zuuthoeve Breda
59 446 Michael van Benten edwart unaniem Wouw