CDIP - Masterlist


<< Back to competition

Horse inspection CDI Ponies

Start: Thursday 5-4-2018 10:00


Discipline: Lijst
Categorie: D-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 0.00
Datum: 2 april 2018
Tijd: Aansluitend
Hnr Naam Paard Afstamming
101 Jette DE JONG ICO VAN DE BEEKERHEIDE ICOON BEL
102 Alberte FREDERIKSEN MAX HOT CREAM BEL
103 Clara MOURLON BEERNAERT DON'T DREAM WE DON'T WORRY BEL
104 Zoe NIESSEN MINERVA BIJOU BOOMER BEL
105 Marieke VAN NESPEN ORCHID'S BORNEO II JUSTICE H.R. BEL
106 Elisabeth Cecilie BONEFELD-DAHL GAMBYS HANNEKEN WE FS DON'T WORRY DEN
107 Helena Katrine EJLERSEN MINI COOPER 5 DEN
108 Mathilde Kalstrup JENSEN CAKE ROYAL CASINO ROYALE K WE DEN
109 Line Hardt LYNGSOE BOUWERSHOF CONAIR MORGENLAND'S FABIAN DEN
110 Liva Addy Guldager NIELSEN D'ARTAGNAN 187 FS DON'T WORRY DEN
111 Dagmar Sofie OXLUND CAMPARI W WE CHAMPAGNER W DEN
112 Megan BARRATT VALIDO'S STARLIGHT VALIDO GBR
113 Jessie KIRBY GRAYSWOOD ORLANDO GRAYSWOOD MAGIC BUCCANEER GBR
114 Annabella PIDGLEY FARBENFROH FAREWELL I GBR
115 Annabella PIDGLEY INE CONSTANTIN GBR
116 Sophie WILLIAMS ELLA CAESAR 171 GBR
117 Olivia WRENNALL DONNA SCHUFLO GBR
118 Julia BARBIAN DER KLEINE KOENIG 3 DORNIK'S DONOVAN GER
119 Shona BENNER DER KLEINE SUNNYBOY WE DER FEINE LORD GER
120 Shona BENNER NOBELS BOY H NOBEL NAGANO GER
121 Lena BUCKER NEWLANDS UNA LUNA FS CHAMBERTIN GER
122 Johanna KULLMANN CHAMP OF CLASS FS CHAMPION DE LUXE GER
123 Anna MIDDELBERG DRINK PINK FS DON'T WORRY GER
124 Laura-Franziska RIEGEL CINDERELLA M WE CONSTANTIN GER
125 Laura-Franziska RIEGEL VALENTINO DORNIK-DOUBLE GER
126 Laura STUHLDREIER CHANTRE 31 FS CHAMPION DE LUXE GER
127 Laura STUHLDREIER TESIO 4 TIMBERLAND GER
128 Pem VERBEEK MATCHO D VAN PRINSENHOF'S KULBERG'S LANCELOT 20011327 NED
129 Tess VERKADE DENVER DE VITO II NED
130 Esmee ZWAAGSTRA DESPERADO BOWE NED
131 Ellen OLSSON DAYLIGHT DIJON S SWE
132 My SANDGREN LYKKES CHESTER LP CONTUS SWE
133 My SANDGREN TWENTY TWO DURELLO TOP DRP SWE
134 Moa SUNDELOF HB DANCING DAYLIGHT FS DON'T WORRY SWE
135 Liz BOUMAN RUBY NED
136 Senna EVERS HMS MITCHELL HEITRAK'S MARVIN NED
137 Senna EVERS MAJOS CANNON MARCHI NED
138 Thessa GILBERS BAUMANN'S DESPINO FS DON’T WORRY NED
139 Lisa HAMMINGA GOLDEN DELIGHT FS GOLDEN MOONLIGHT NED
140 Lisa HAMMINGA TURFHORST PACHINO SPEYKSBOSCH NANDO NED
141 Isabelle HARBERS MYSTERY DANCER VEENSTRA'S PROMISE NED
142 Robin HEIDEN COLOURFULL CANNONBALL CAN DANCE NED
143 Sascha HEIJMANS GOLDEN POWER BOY FS GOLDEN MOONLIGHT NED
144 Isabelle JOCHEMS WADDENHOEK'S MERLIN HEITRAK'S MARVIN NED
145 Tatum KNOOP NOORDHOF'S SURPRISE BRUMMERHOEVE'S BOSS NED
146 Jo-Anne KOCH BEAUTY STAR NED
147 Ise KREUGER SALAI NICOLAI NED
148 Tatum NUGTEREN DEL PIERO DE VITO II NED
149 Fleur PRINSEN NEXT BLACK MAGIC NABUCCO R NED
150 Kiki ROMNEY REEDBORDER AMAZING BODO NED
151 Janice TIMMERMANS GG HOTSHOT LAMENTO III NED
152 Rianne Ashley UBELS FIRST HUMMER NED
153 Britt VAN GELDER DORNIER D'ARTANGNON NED
154 Lara VAN NEK HAASENDONCK S SULTAN NIEUWMOEDS PATRICK NED
55
156 Noa VAN RIJBROEK BUGATTI MIKEL NED
157 Evi VAN ROOIJ DEN OSTRIK'S MACHO NED
158 Evi VAN ROOIJ KING STAYERHOF'S JANGO KOSMO VAN ORCHID'S NED