D16 - CDIJ - J Ind - Junior Individual Competition


<< Back to competition

J Ind - Junior Individual Competition

Verschoor Metaal Techniek Prix

CDIJ
Saturday, April 7, 2018   Competition: D16   Arena 2

 


Discipline: Dressuur
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 0.00
Datum: 7 April 2018
Tijd: 13:30
Jury‘s
H Mr. Clive Halsall (GBR)
C Ms. Ulrike Nivelle (GER)
B Ms. Malgorzata Pawlowska (POL)
Prijzengeld
1e prijs: € 130.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 85.-
4e prijs: € 60.-
5e prijs: € 25.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming
13:30 1 307 Jessica MCCONKEY LADY GAGA QUATERBACK GBR
13:38 2 308 Amelia MONCRIEFF BILLIONAIRE ROMANOV BLUE HORS GBR
13:46 3 303 Sara Aagaard HYRM SKOVBORGS ROMADINOV DEN
13:54 4 320 Maya SHEMAKOVA WIOLITA SAN REMO RUS
14:02 5 333 Chiel VAN BEDAF FERNANDO NED
14:10 6 314 Marie SCHILTZ DREAM OF BEAUTY LUX
14:18 7 302 Camille VANGHELUWE FBW RAINMAN RUBICELL BEL
14:26 8 328 Aimee MEDDENS EQUITOP TORRICELLI LS FLORESTAN I NED
14:34 9 326 Annelotte FELIX AMOS FLEMMINGH NED
14:42 10 330 Kimberly PAP VLOET VICTORY JAZZ NED
14:50 11 319 Elizaveta LYBAN FURST MALU FURST HEINRICH RUS
Pauze (20 minuten)
15:18 12 327 Marten LUITEN FYNONA AMPERE NED
15:26 13 301 Amber VAN DEN STEEN FAME AMPERE BEL
15:34 14 305 Anna Maarbjerg PIECHNIK KIRKS DIBSI COME BACK II DEN
15:42 15 306 Lotta SUNDBERG PIN ROCK'S VICTORIA FIANCE NOIR FIN
15:50 16 311 Sophia RITZINGER ROMANO 80 ROMANOV GER
15:58 17 324 Amber DE GROOT R.BANDERAS RADETZKY NED
16:06 18 329 Jade OORD CHIREINE PAINTED BLACK NED
16:14 19 323 Annemijn BOOGAARD FULLSPEED TC ZIESTO NED
16:22 20 337 Romy VERWEIJ ALIBI FERRO NED
16:30 21 304 Ditte KVISTGAARD DIVINA DEN
16:38 22 325 Milou DEES FRANCESCO FLORENCIO 2 NED
Pauze (20 minuten)
17:06 23 317 Kristina LEONOVA REAL LIFE 3 BLUE HORS ROMANOV RUS
17:14 24 335 Daphne VAN PEPERSTRATEN GREENPOINT'S CUPIDO JOHNSON TN NED
17:22 25 315 Marie SCHILTZ FAVOURITE DREAM FURSTENBALL LUX
17:30 26 321 Elise LINDEBLAD DON SILVIO DON PRIMERO SWE
17:38 27 322 Felice BLAAUW TC TAKE IT EASY FLORESTAN NED
17:46 28 310 Linda ERBE DSP FIERRO FUERST WETTIN GER
17:54 29 336 Merel VAN WALLENBURG ZIP PAINTED BLACK NED
18:02 30 316 Anna GUSEYNOVA LAUDA LAUDABILIS RUS
18:10 31 318 Elizaveta LYBAN ERANTOS EKVADOR RUS
18:18 32 309 Helen ERBE DOLCE VITA DANNEBROG GER
18:26 33 331 Maybrett SCHREUR FLORIJN H SANDREO NED