D08 - CDIJ - J Team - Junior Team Competition


<< Back to competition

J Team - Junior Team Competition

Equine Elite Prix

CDIJ
Friday, April 6, 2018   Competition: D08   Arena 1

 


Discipline: Dressuur
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 0.00
Datum: 6 April 2018
Tijd: 13:30
Jury‘s
H Mr. Jacques van Daele (BEL)
C Mr. Juan-Carlos Campos (ESP)
B Mr. Eduard de Wolf van Westerrode (NED)
Prijzengeld
1e prijs: € 130.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 85.-
4e prijs: € 60.-
5e prijs: € 25.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming
13:30 1 304 Ditte KVISTGAARD DIVINA DEN
13:38 2 302 Camille VANGHELUWE FBW RAINMAN RUBICELL BEL
13:46 3 326 Annelotte FELIX AMOS FLEMMINGH NED
13:54 4 303 Sara Aagaard HYRM SKOVBORGS ROMADINOV DEN
14:02 5 311 Sophia RITZINGER ROMANO 80 ROMANOV GER
14:10 6 310 Linda ERBE DSP FIERRO FUERST WETTIN GER
14:18 7 307 Jessica MCCONKEY LADY GAGA QUATERBACK GBR
14:26 8 336 Merel VAN WALLENBURG ZIP PAINTED BLACK NED
14:34 9 308 Amelia MONCRIEFF BILLIONAIRE ROMANOV BLUE HORS GBR
14:42 10 315 Marie SCHILTZ FAVOURITE DREAM FURSTENBALL LUX
14:50 11 309 Helen ERBE DOLCE VITA DANNEBROG GER
Pauze (20 minuten)
15:18 12 337 Romy VERWEIJ ALIBI FERRO NED
15:26 13 335 Daphne VAN PEPERSTRATEN GREENPOINT'S CUPIDO JOHNSON TN NED
15:34 14 330 Kimberly PAP VLOET VICTORY JAZZ NED
15:42 15 316 Anna GUSEYNOVA LAUDA LAUDABILIS RUS
15:50 16 317 Kristina LEONOVA REAL LIFE 3 BLUE HORS ROMANOV RUS
15:58 17 319 Elizaveta LYBAN FURST MALU FURST HEINRICH RUS
16:06 18 331 Maybrett SCHREUR FLORIJN H SANDREO NED
16:14 19 306 Lotta SUNDBERG PIN ROCK'S VICTORIA FIANCE NOIR FIN
16:22 20 333 Chiel VAN BEDAF FERNANDO NED
16:30 21 328 Aimee MEDDENS EQUITOP TORRICELLI LS FLORESTAN I NED
16:38 22 320 Maya SHEMAKOVA WIOLITA SAN REMO RUS
Pauze (20 minuten)
17:06 23 305 Anna Maarbjerg PIECHNIK KIRKS DIBSI COME BACK II DEN
17:14 24 324 Amber DE GROOT R.BANDERAS RADETZKY NED
17:22 25 314 Marie SCHILTZ DREAM OF BEAUTY LUX
17:30 26 322 Felice BLAAUW TC TAKE IT EASY FLORESTAN NED
17:38 27 301 Amber VAN DEN STEEN FAME AMPERE BEL
17:46 28 327 Marten LUITEN FYNONA AMPERE NED
17:54 29 329 Jade OORD CHIREINE PAINTED BLACK NED
18:02 30 323 Annemijn BOOGAARD FULLSPEED TC ZIESTO NED
18:10 31 325 Milou DEES FRANCESCO FLORENCIO 2 NED
18:18 32 321 Elise LINDEBLAD DON SILVIO DON PRIMERO SWE
18:26 33 318 Elizaveta LYBAN ERANTOS EKVADOR RUS