Rubriek 11: Klasse ZZ (1.35m)


<< Back to competition


De Peelbergen competitie
2 fasen special
Indien er in deze rubriek minder dan 30 combinaties zijn zal hij in handicap worden verreden met de klasse Z (1.30m). Per combinatie is dan maar 1 start voor de wedstrijd toegestaan.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 19 mei 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Christoffer Lindenberg Chip - Warstein
2 Miranda Harrington Don Diablo Z Diarado -----------
3 Marcel Willems Incaro Carosso LS koningsbosch
4 Mark Bunting Edwina Berlin Swolgen
5 Niels Kersten Carefull Numero Uno albersloh
6 Annelies Boer Nico vd Bernsehoeve Z Numero Uno Wateringen
7 Jenny Rankin Fee —- Lommel
8 156 Leah de Martini Clair II NN Ysselsteyn
9 pieter kenis Kapri De la Drie Pommeau du heup Beerse
10 Pieter Keunen Cape Coral RBF Z Cornet Obolensky kessel
11 Niels Knape Garibaldi Toulon Swalmen
12 Teddy van de Rijt Allerdings II Arpeggio Nuenen
13 Morten Djupvik Genetic Loma SB ll Con Polydor Hulten
14 269 Luca Ruxandariu Foldis Lord Lux Lux Z
15 Jeroen Scheepers Daimond Douglas Elen
16 Johan Klein Zieverink Fatouch S Erco van het Roosakker Lierop
17 Thijs Derks Evithya Diarado Uden
18 Marc Beckers Da Vinci Numero Uno Roggel
19 Bart Lips Bent Vancouver Biest-Houtakker
20 Martina Bernini Matamoro LS Montebello LS Portico di romagna
21 Lars Kersten Zambucca Zurich egchel
22 charlotte augier de moussac Jules Verne - Weert
23 Emma Augier de Moussac Country Boy Carry Best Weert
24 Giovanni Consorti Fimca Eldorado vd zeshoek tn Casciana Terme
25 Iago Fratti Don Cello Douglas Mierlo
26 Mathijs van Asten Quint vh Maarlo Quidam De Revel ysselsteyn
27 Roberta Mottin Locoselli Overnight Pastis du Mesnil Bonn
28 Rosa Ruutsalo Kipling VD Bartvelden Vagabond Helsinki
29 Christoffer Lindenberg Chap - Warstein
30 Miranda Harrington Edalinda Lexicon -----------
31 Marcel Willems Ospa Fleuri koningsbosch
32 Mark Bunting Evita Carthino Z Swolgen
33 Niels Kersten Cenny Rogers Cento albersloh
34 Annelies Boer Fallon Nevada vd Bernsehoeve Namelus R Wateringen