Rubriek 10: Klasse Z(1.30m)


<< Back to competition


De Peelbergen competitie
2 fasen special
 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 19 mei 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Emile Tacken Bruminka Numero Uno Meterik
2 Andrea Broich Barichello Winningmood Kevelaer
3 Elise Korsten Clarissima Z Clarissimo Z Neerpelt
4 Henry de Wulf Aida PS Z Andiamo Doenrade
5 Niels Kersten cardoso catoki albersloh
6 Ricarda Kersjes Umberto 26 Uccello Rheinberg
7 Hikari Yoshizawa Cascass Casall Koningsbosch
8 Jaqueline Seewald Arno Concorde Sprockhövel
9 174 Manon Leubrun Fominka Clinton Hechtel-eksel
10 Nick van den Broek Hilton NN Sevenum
11 Teddy van de Rijt Lander Z Lord Z Nuenen
12 Mathijs van Asten Amichi H Z NN ysselsteyn
13 Thijs Kalkdijk Grandalina Hulten
14 Victoria Alvarez Nadine nn As, limburg
15 Thijs Derks Gimondi Eldorado vd Zeshoek Uden
16 Wiljan Laarakkers Buckup Ukato Ottersum
17 Whitney Stinges Givina`` Cantos Reuver
18 Yves Awouters freak x maaseik
19 Aleksandra Lusina- Gotas Beau Balou XXX Hasselt
20 Emile Tacken Gibson Eldorado Meterik
21 John Steeghs Curlanta Numero Uno meterik
22 Lars Kersten Dora de Ness Nabab de Reve egchel
23 Pieter Keunen Footlose HX Bustique kessel
24 Maikel van Mierlo Follow up Andiamo koningslust
25 Leah de Martini Abunola Numero Uno ysselsteyn
26 Iago Fratti Flying Dream Zapatero VDl Mierlo
27 Henry de Wulf Zumatra adelheid Z Zuchero adelheid Z Doenrade
28 Miranda Harrington Gravin A Breitling LS -----------
29 Patrick Lemmen Alberto Royal Vinckenburgh Baarlo
30 Morten Djupvik Farusa Quidams son Hulten
31 Savyana Verstappen Hadise van de Wijngaardhoeve Cicero Mol
32 Solvor Malmei Hojmarks Poppoff Quidam de Revel Hulten
33 262 Nicolas Toro Ferdinand Clinton ---------
34 Hikari Yoshizawa Cassinka NN Koningsbosch
35 Jaqueline Seewald Quantensprung Quo Vados Sprockhövel
36
37 Simone Schmits Faskilly S Indoctro Swalmen
38 176 Manon Leubrun Talika Jarnac Hechtel-eksel
39 Mart Sander Aarma JD Rrrr Maaseik
40 Manuel Albano Inachos v.d. Papendijk Courtello Z Evertsoord
41 Loewie Joppen Greace Numero uno Maasbree
42 3 Terry van de Wetering Quiz Me Quintender De Mortel
43 cedric poets Izerro Cicero ----------
44 Mathijs van Asten Yugadin ysselsteyn
45 Teddy van de Rijt Charissa Cicero Nuenen
46
47 Victoria Alvarez Amore - As, limburg
48 Yves Awouters Carisma Clinton II maaseik
49 Aleksandra Lusina- Gotas Monsun xxx Hasselt
50 Pieter Keunen Godyno - kessel
51 Lars Kersten Genua Gaillard de la Pomme egchel
52 John Steeghs Didane Zidane meterik
53 Christoffer Lindenberg Chap - Warstein
54 Wiljan Laarakkers Dukato Ukato Ottersum
55 Jenny Rankin Galway Bay Pandora Ascoll Peter Pan Lommel
56 pieter kenis Eugene van't valleihof Deauville van T&L Beerse
57 Niels Kersten Carefull Numero Uno albersloh
58 112 pieter kenis Eugene van't valleihof Deauville van T&L Beerse HC
59 Mathijs van Asten Zorro -- ysselsteyn
60 Maikel van Mierlo Gycara Ticallux Verte koningslust
61 Morten Djupvik Herca van het Lindehof Amoroso van de Helle Hulten
62 Giovanni Consorti Garezzo Arezzo Casciana Terme
63 Patrick Lemmen Giruso Indoctro Baarlo
64 cedric poets Flash-d Connor ----------
65 Annelies Boer Gilota Numero Uno Wateringen
66 Ricarda Kersjes Cashman K Chacco-Blue Rheinberg
67 Bart Lips Hurricane Falaise de muze Biest-Houtakker
68 Emma Augier de Moussac Hind vittorio Weert
69 Savyana Verstappen Jivago van de Wijngaardhoeve Fidjy Of Colors Mol
70 129 Lara Wittlings Sir de Tiji Z Singulord Joter
71 98 Mark Bunting Violette - Swolgen
72 Marc Beckers Granito Roggel
73 Johan Klein Zieverink Hokyra Fortuna Zambesi Lierop
74 Renek Rosenberg Torpille du Banney Balougran Z Koningsbosch
75 Antonio Alfonso Claggan mac Douglas And vdl Douglas Evertsoord
76 Mart Sander Aarma Winterfield Zidane Maaseik
77 Leah de Martini Clair II NN ysselsteyn
78 Manuel Albano Ronnifer Roble z Evertsoord
79 Loewie Joppen Lusina - Maasbree
80 Pieter Keunen Gaspahr Berlin kessel
81 John Steeghs Google Eldorado van de Zeshoek meterik
82 Lars Kersten Kaddee van de Knuffel Cassini II egchel
83 Christoffer Lindenberg Chip - Warstein
84 Jenny Rankin Fee —- Lommel
85 Annelies Boer Hong Kong Girl Action Breaker Wateringen
86 Niels Kersten Lacento Landry albersloh
87 pieter kenis Kapri De la Drie Pommeau du heup Beerse
88 Niels Knape Dirginia Van Gogh Swalmen
89 cedric poets Iron Lady - ----------
90 148 Wiljan Laarakkers Duchesse De Pomme Lambada Van Berkenbroeck Ottersum
91 129 Lara Wittlings Sir de Tiji Z Singulord Joter HC