Rubriek 9: Klasse M(1.20m)


<< Back to competition


De Peelbergen competitie
2 fasen special
 

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 19 mei 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 5 Nick van den Broek Air Nike Z Vd helle Air Jordan Sevenum
2 Jack Ansems For Ever Tangelo v/d Zuuthoeve Sint-Oedenrode
3 Ricarda Kersjes Chester 280 Carlos DZ Rheinberg
4 Nicolas Toro Ferdinand - ---------
5 135 Santiago Bolivar Zimmer -
6 Fien van de Goor Cambridge Cicero van Paemel meterik
7 Emile Tacken Echo v h gerendal Echo v h Spielberg Meterik
8 Nicole Mestrom Coco Chanel Cassini II Swalmen
9 cedric poets Carosso Carosso vdl ----------
10 Marlies van Soest Corvette Contender Evertsoord
11 Miranda Harrington Habana Ukato -----------
12 Veronique van Wijlick Fustique Bustique Kessel
13 Rosa Ruutsalo Callisto Gagliostro Helsinki
14 Puck Zweegers Calando Indorado Leende
15 131 Aniek Poels Diserta -
16 Mark Bunting Danoontje Unaniem Swolgen
17 145 Ann-Christin Güldenberg Carrick Calato
18 Juan Hervas Asencio Holiday Falaise de Muze Meterik
19 Ricardo Reinert Coldplay Nn Ellikom
20 Teresa Martinottie Houston Indoctro Weert
21 Maikel van Mierlo Comment Commander koningslust
22 Lars Kersten davine contender egchel
23
24 Wil Schellekens Casaletto Casquetto ESBEEK
25 Mario Vermeire VDS indianapolis cicero Retie
26 Jikke van Gerven Cent Carats Tangelo van de Zuuthoeve Swolgen
27 Johan Bergs Happy Boy T Ultimo Grubbenvorst
28 Can Oskay Gatinka Carthino Z Ottersum
29 Giovanni Consorti Pinocchiocchio d'Acheronte Berlin Casciana Terme
30 127 Lara Wittlings Fina Donna Favourite ASK
31 Jeroen Scheepers Carambo Z Carembole Elen
32 Johan Klein Zieverink Herma Toulon Lierop
33 John Steeghs Golden lady tn Zambesi meterik
34 Marcel Willems Chapeau Caleandro koningsbosch
35 Nicolas Toro BALOUBELLE Balou du Rouet ---------
36 Emile Tacken Iprès Crespo vdl Meterik
37 136 Santiago Bolivar Keve -
38 Ricarda Kersjes Cashman K Chacco-Blue Rheinberg
39 Nick van den Broek Dora v.d. Helle NN Sevenum
40 Silvie Liebing Balou´s Barbie Girl Balou de Rouet Meterik
41 Fien van de Goor Gish karla Eldorado van de zeshoek meterik
42 cedric poets Geneve - ----------
43 Nicole Mestrom Hippy Applaus Swalmen
44 Marlies van Soest Quirados Z Quidam de Revel Evertsoord
45 Miranda Harrington Esperance NN -----------
46 Mark Bunting Helre - Swolgen
47 Puck Zweegers Chez-nous Cassini II Leende
48 Rosa Ruutsalo Yeguda Andiamo Helsinki
49 Veronique van Wijlick Captain Jack Calvin Z Kessel
50 Wiljan Laarakkers Armani B nn Ottersum
51 Gert-Jan Willems Iban Van De Werf Cicero Poppel
52 121 Ruby de Kok Gebalia Cantos
53 Ricardo Reinert Poppy ZD Nn Ellikom
54 Jaqueline Seewald Arno Concorde Sprockhövel HC
55 Maartje Bakker Funghi Singapore Neerkant
56 Maria Jorgensen Florette Indoctro Hulten
57 Maikel van Mierlo Hamilton andiamo koningslust
58
59 Lars Kersten Halleluya Spartacus egchel
60 Mart Sander Aarma Cognac Comment Maaseik
61 Wil Schellekens Flyer sierappel ESBEEK
62 Elkie Jimenez-Peters Halocia .. Maaseik
63 Johan Bergs Sunflower Diamant de semilly Grubbenvorst
64 Asaf Abudi Iron Lady Z Iron Man van 't Meulenhof Maasbree
65 Loewie Joppen Go go nabab Nabab de reve Maasbree
66 128 Lara Wittlings Doge -
67 Marc Beckers Gothique Zacharov Roggel
68 133 Nicolas Toro Gilythia - ---------
69 Manon Leubrun Diatina - Hechtel-Eksel
70 Jules Van Hoydonck Jitsu van de middelstede Diktator van de boslandhoeve Merksplas
71 Emile Tacken Garizona Tangelo van de Zuuthoeve Meterik
72 Pieter Keunen Mojito ter Klomp Z Mylord Carthago kessel
73 Patrick Jonkmans Lorenzo - Hasselt
74 Hikari Yoshizawa Cascass Casall Koningsbosch
75 cedric poets Parajumper HH Z - ----------
76 Nick van den Broek Dubai Hbc Cantos Sevenum
77 171 Basile Rubio Balou de Nous Baloubet de Rouet Nirderkrüchten
78
79 153 Martina Bernini Miracle G Monte Bellini Portico Di Romagna
80 Patrick Lemmen Cazino Pride Careme Baarlo
81 Andrea Broich Rachel April Joke B Rocket Star Kevelaer
82 Nicole Mestrom tilly Iowa Swalmen
83 Jeroen Scheepers mister lord Z mylord carthago Elen
84 Johan Klein Zieverink High Limit Lierop
85 Miranda Harrington Ghandi Baltic -----------
86 John Steeghs Monty van de Withoeve Enrico van de Withoeve meterik
87 Marcel Willems Zeppelin zandor koningsbosch
88 Jill Dijcks Hailey Sue Bugatti VDL koningsbosch
89 Renek Rosenberg Palomo Koningsbosch
90 Jenny Rankin Hodine —- Lommel
91 Max van de Rijt Freiminka's Blue Diamond Mr. Blue Nuenen
92 Jaqueline Seewald Quantensprung Quo Vados Sprockhövel HC
93 Iago Fratti HELMIG-K CARDENTO Mierlo
94 Maikel van Mierlo Hummertime London koningslust
95 Lars Kersten Hallilea - egchel
96 Mart Sander Aarma Gorgeous Wwwwww Maaseik
97 Wil Schellekens Gletsjer Spartacus ESBEEK
98 Wiljan Laarakkers Colorado Exernel Ottersum
99 134 Nicolas Toro Gitano - ---------
100 Whitney Stinges Givina`` Cantos Reuver
101 Yves Awouters freak x maaseik
102 Victoria Alvarez Nadine nn As, limburg
103 Teddy van de Rijt Lander Z Lord Z Nuenen HC
104 Pieter Keunen Hot Chocolate HX Applaus kessel
105 Thijs Kalkdijk Grandalina Arthos Hulten
106 Thijs Derks Gina Phin phin Uden
107 Manon Leubrun Conthachalu - Hechtel-Eksel
108 Jack Ansems Gameboy Back Gammon Sint-Oedenrode
109 152 Martina Bernini Leonardo da Vinci MX Edjaz van 't Merelnest Portico Di Romagna
110 88 Patrick Lemmen Contharinia PS Conthagoras Baarlo
111 Hikari Yoshizawa Cassinka NN Koningsbosch
112 Niels Kersten cardoso catoki albersloh
113 Ricarda Kersjes Umberto 26 Uccello Rheinberg
114 Andrea Broich Barichello Winningmood Kevelaer
115 Elise Korsten Clarissima Z Clarissimo Z Neerpelt
116 Nick van den Broek Hilton NN Sevenum
117 Marie Vestnes Herr Sandro P&B Sandro Boy Smakt
118 192 Jules Van Hoydonck Jitsu van de middelstede Diktator van de boslandhoeve Merksplas HC
119 193 Nicole Mestrom Coco Chanel Cassini II Swalmen HC
120
121
122
123
124
125
126
127
128
129
130
131
132
133
134
135
136
137
138
139
140
141
142 131 Aniek Poels Diserta - HC
143 194 Mark Bunting Danoontje Unaniem Swolgen HC
144 261 Maikel van Mierlo Hummertime London Koningslust HC