Rubriek 8: Klasse L (1.10m)


<< Back to competition


De Peelbergen competitie
2 fasen special
 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 20.00
Datum: 19 mei 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 50.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 20.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Johan Bergs Dulf - Grubbenvorst
2 Niels Knape Indy Quasimodo vd Molendreef Swalmen
3 8 Katerina Kurshudian Furka -
4 cedric poets Heartbeats - ----------
5 ebba kramer Vodin Morine Z Verdi Sendenhorst
6 Gazmir Gjinis Calypso's Handel Million Saint Silver Cloud Geel
7 Gert-Jan Willems Nosdo Van De Werf Hosdo Poppel
8 Hanne Mertens Izadi Dakar vdl wuustwezel
9 158 Sam Mattheeusen Mojito van den Haagakkers Zirocco Blue VDL
10 Jack Ansems Nicko P Tonix Sint-Oedenrode
11 155 Luc Poels Crack -
12 Manuel Albano Capella de Riverland Epsom Gesmeray Evertsoord
13 Loewie Joppen Important Style Falaise de Muze Maasbree
14 Mart Sander Aarma Cognac Comment Maaseik
15 pieter kenis Freddy vh Scheefkasteel Z Fidjy Of Colors Beerse
16 Victoria Delville Faranka Lexicon Geel
17 Wout Vlemmix Caprice kashmir v/h schuttershof hoogeloon
18 Jenny Rankin Castle OJ — Lommel
19 Morten Djupvik Hangover Bustique Hulten
20 Ricarda Kersjes Charcotblanc Capistrano Rheinberg
21 Can Oskay G-Star - Ottersum
22 Niels Kersten Freixenet onbekend albersloh
23 Asaf Abudi L' Esperance la vie Z Lordanos Maasbree
24 Bo Notting Hengst HDH Cream On Top Nuenen
25 Jorn Emschove VDL Groep Indira Numero Uno Hoogeloon
26 7 Katerina Kurshudian Diamond -
27 bruno Vermeire bentley bamako de muze Retie
28 Roy Rutten Enne x Heythuysen
29 Johan Bergs Iniesta Zirocco Blue Grubbenvorst
30 Niels Knape Island Zirocco Blue Swalmen
31 167 Patrick Jonkmans Mouse van het Langwater Wiensender Hasselt
32 Line Maes Indina van de werf Cicero Poppel
33 Mikki Manche Icon d'Or Zambesi Valkenswaard
34 Elisabeth Aspen Iron Star SF Vittorio Evertsoord
35 Iago Fratti Hollywood G Lux Mierlo
36 Thijs Derks Immer Fortuna Berlin Uden
37 Renek Rosenberg Skyfall Casall Koningsbosch
38 Annelies Boer Nanna Nevada Z nn Wateringen
39 Miranda Harrington Hotspot - -----------
40 Anna Cecilia Holmquist Curiano van maarle z Cannabis Poppel
41 Jack Ansems Fliere Fluiter Zirocco Blue VDL Sint-Oedenrode
42
43 Bjoern Wienfort GELUKSROOS DGP TJUNGSKE Herten
44 Henry de Wulf Cool Pleasure Hero Z Couletto Doenrade
45 Huub Janssen Elen III Cantos Castenray
46 Marion Janssen Ilene nn Venray
47 Victoria Delville Just Olympia Ogana Sitte Geel
48 Simon Vervloet Jaramis Castelino van de helle BRECHT
49 Wout Vlemmix Evita Z Elvis ter Putte hoogeloon
50 107 Claire Kranenborg Venus Numero Uno
51 Jeroen Scheepers Ideaal Speciaal HJ Falaise de muze Elen
52 Asaf Abudi Unbelievable Z Untouchable Maasbree
53 119 Jeroen Scheepers Ideaal Speciaal HJ Falaise de muze Elen HC
54 Emile Tacken Iowa Action breaker Meterik
55 Johan Bergs Hiedellia Clarissimo Grubbenvorst
56 Niels Knape Meriolan PS Messenger Swalmen
57 Bo Notting Hertogin HDH Cream On Top Nuenen
58 Morten Djupvik Hunter D'Oase Elvis Ter Putte Hulten
59 Daisy Zijl Carona Carotano Maasbracht
60 Annelies Boer Sandro v/d bernsehoeve z Sandro boy Wateringen
61 130 Lara Wittlings Abel van de Heemskind -
62 Björn Kuwertz Quantum Trost Quintero Korschenbroich
63 178 Manon Leubrun Dali L'arc de Triomph Hechtel-eksel
64 118 Björn Kuwertz Quantum Trost Quintero Korschenbroich HC
65 154 Martina Bernini Casallson Casall Portico Di Romagna
66 Renske Vreeswijk Bernardo vd Helle Darco Sevenum
67 Nick van den Broek Hastelino Castelino Vd helle Sevenum
68 Thijs Derks Iscolavsco Fortuna Berlin Uden
69 Emile Tacken Hancock - Meterik
70 150 Paulina Falke Diamond -
71 Line Maes Neely Van De Werf Elvis ter Putte Poppel
72 Elkie Jimenez-Peters Ghylloria .. Maaseik
73 Ellen Poels Santa Cruz Shouppydam des Horts Heide
74 Jack Ansems Gee Whizz it's Vinia Last Man Standing Sint-Oedenrode
75 Elizabeth Karlsen Jamira Verdi Hulten
76 Henry de Wulf Habemus d'Hyrencourt Udancer Hero Doenrade
77 Fleur Winkelmolen Horacio Numero Uno Koningslust
78 Rui Pinto Fenix Darco Ellikom
79 144 Claudia Verburgt H Uberta R onbekend
80 Wout Vlemmix Tom Boy Cayetano hoogeloon
81 11 Johan Bergs Ivana Unaniem Grubbenvorst
82 159 Niels Knape Falou Arthos Swalmen
83 Annelies Boer Ellis v/d bernsehoeve Elvis ter putte Wateringen
84 Emile Tacken Carte Blanche Chicquetano Z Meterik