Rubriek 6: Klasse BB (70/80cm)


<< Back to competition


De Peelbergen competitie
Clear round
 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 13.50
Datum: 19 mei 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Andrea ADA D’Antoni Elite de Riverland Kannan Evertsoord HC
2 Basile Rubio Cold Play Z Connor Nirderkrüchten
3 Hanne Mertens I am Moerhoeve's Princess Z I am Moerhoeve's Star wuustwezel
4 Henry de Wulf Classic II Adelheid Z Condor Adelheid Z Doenrade
5 Jasmin Herdel Lady mayleen Connor Sprockhövel
6 Salma Aaltonen VDL Groep Calypso Casall Hoogeloon
7 Stefan Holvast Erilanda - Elst gld
8
9 Moniek Banens Naomi — Schimmert
10
11 Moniek Banens Naomi — Schimmert
12 120 Ruby de Kok Je T’aime Entertainer
13 Gert-Jan Willems Oililly Van De Werf Elvis Ter Putte Poppel
14 125 Anna von Eckern Luthmilla lucky boy
15 Jaqueline Seewald Callisto de Capper Comme il faut Sprockhövel
16 Maartje Bakker Jawbreaker Harley VDL Neerkant
17 Maria Jorgensen Glasic Bruers Z Glasgow van het merelsnest Hulten
18 Kathrin Lingscheidt Freaky Cheeky Flucato xx Issum
19 Julia Quambusch Cognac Carrico Sprockhövel
20 Andrea ADA D’Antoni Elle de Riverland Canturo Evertsoord HC
21 Aleksandra Lusina- Gotas Nip van het Langwater Thunder van de Zuuthoeve Hasselt
22 Anna Cecilia Holmquist Narcis vh napolenhof Darco Poppel
23 Mauro Bolioli Emilia HH Z Emerald Van 'T Ruytershof Lommel
24 Phil Theelen Connor Z Cennin Haelen
25 Sabine Spenrath Hakuna Matata Onbekennd Issum
26 Stephanie Marianeschi Energie de Riverland Qlassic bois Margot Evertsoord
27 Bo Notting Iglo HDH Cream on Top Nuenen
28 bruno Vermeire Tourtel Toulon Retie
29 Patrick Jonkmans Neroline Wiensender Hasselt
30 Jack Ansems High Energy Eldorado vd Zeshoek Sint-Oedenrode
31 Ronan Guckian Elouise — Lommel
32 Basile Rubio Hoppala Harley VDL Nirderkrüchten
33 Hanne Mertens Orvieto di fer Elvis ter putte wuustwezel
34 Henry de Wulf It's me du bosquetiau Dayton Sitte Doenrade
35 Jasmin Herdel Chümli Comme in faut Sprockhövel
36 Salma Aaltonen VDL Groep Jade Do Spiritivo Hoogeloon
37 Stefan Holvast Inspiration Landjonker Elst gld
38 Roy Rutten jumping jewel x Heythuysen
39 Moniek Banens Nulena — Schimmert
40 Andrea ADA D’Antoni Eldo Star Eldorado van de zeshoek Evertsoord HC
41 162 Roy Rutten jumping jewel x Heythuysen
42 125 Anna von Eckern Luthmilla lucky boy HC