R14 - Klasse L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rubriek 14 - klasse L
Klassiek met barrage (KNHS art. 238.2.b)

Zaterdag 12 mei 2018               
Aanvang: ca. 12.30 uur

 

Selectie kring Eindhoven-De Kempen!


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 12 mei 2018
Tijd: 12:30
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Michael Grijmans Hollywood Inshallah de muze Erp
2 Mandy Jansen Ileva S Ambler Gambler Breugel
3 Sidney Renders Tanagra H Calvados Son en Breugel
4 83 Bart van Heesbeen Illusion Numero Uno Elshout
5 Thomas-willem van Heel Elle-Fomia Warrant Oijen
6 Annette Swinkels Hare Majesteit Ustinov Deurne
7 Patrick Verbakel Happiness Zavall VDL Aarle-Rixtel
8 150 Fried van Stiphout E-zi Zidane Hegelsom
9 132 Geesje Burema Ginante di Calvino Eindhoven
10 147 Anne - Marie Poels Baldini - Swolgen
11 Jari van de Biggelaar Good boy Lucky boy Geffen
12 Didadidapper Colandro Erp
13 Marlies Laarveld Flower Queen Cantos mill
14 144 megan van hout Korana's Erino Larino Valkenswaard
15 Noortje Gevers Holly Ultimo Nijnsel
16 143 Tijn Vulders Gipsy Girl Casanova Heeswijk-dinther
17 Summer Weezenbeek Waomi Corland ospel
18 Michael Grijmans Huro's Impossible Mundig R I'm Special de Muze Erp
19 Mandy Jansen Eclipso S Z Elvis ter putte Breugel
20 Robin Scheepers Utan Manhattan Eindhoven
21 Romy Schippers Estinov Ustinov Berlicum
22 Britt Schippers Harmantica H Quality Time Berlicum
23 Sanne van Gendt Lincom's Icarus R Echo v/h Spieveld Nuenen
24 Britt Weber Hi-Five-Terma Tornesch Geldrop
25 Dominique Langens Izzi Tinka's boy Nuland
26 Belle van Breugel goldenvinia Falaise de Muze St Michielsgestel
27 Elise Talboom Painted Twice -- Berghem
28 Gaby van der Bruggen New Star Dublin van Overis Z Vught
29 Moniek Wouters Sorana's Irana Dakar VDL Hulsel
30 Mans Thijssen Batistuta NN sevenum
31 Judith van den Nieuwenhuijzen Izaminka B Canabis Z Sint-Oedenrode
32 Marloes Merks Dora Bella Daredevil Sint oedenrode
33 Dianne Merks Haike Oberline FL Z Harmony Sint Oedenrode
34 Bram van Gaal Imani Dakar vdl Sint oedenrode
35 Sidney Renders Tsjong-jonge Guidam Son en breugel
36 Bart van Heesbeen Bonair Silverstone Elshout
37 Twan Bardoel Dalaba Z Darius Mariahout
38 Wilbert de Haas High Five Harmony sint oedenrode
39 Thomas-willem van Heel Udameir - Oijen
40 Annette Swinkels Icipari Classe VDL Deurne
41 Belle van Breugel Inflame-Go Namelus R St Michielsgestel
42 Fried van Stiphout Eru de Dame Contador Hegelsom
43 Geesje Burema Favourite Times London Times eindhoven
44 131 Anne - Marie Poels Garai Verdi Swolgen
45 Jari van de Biggelaar Gorchidee Balou du Rouet Geffen
46 84 Mandy Jansen Aphrodite SZ Andiamo Z Breugel