Rubriek 17: Klasse M


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klasse M zal verreden worden als een klassiek met barrage.

 

LET OP: Na startnummer 50 volgt er een sleeppauze van 15 minuten.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 22 juni 2013
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 90.-
2e prijs: € 75.-
3e prijs: € 60.-
4e prijs: € 50.-
5e prijs: € 40.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 82 Jeroen van Tienen Diego Cartano Reusel
2 455 Eric van der Vleuten Charming Edition nn .-
3 451 Manon Hees Cinanda Douglas Stevensweert
4 Mirjan Horyon Adidetje Dutch Capitol meijel
5 Stijn Theeuwes Zamara Pacific Veldhoven
6 Eline Peters Balinda F.S. Balourado Nijnsel
7 139 Bianca Schoenmakers Darling Hdh Douglas Geldrop
8 33 Arnold Boerekamps S.L.I. Quapitol Quidam de Revel Xx
9 Gabryella Dufour Daylight Ustinov Heeze
10 22 Sanne van Gendt Lincom's Celebration Caretino Nuenen
11 341 Wil Schellekens Boulevard Querlybet Hero Hc
12 Noortje Gevers Breaker Padinus Nijnsel
13 Iris Jeurissen Zafira Haarlem Oirlo
14 219 Alexandra Carter Beau Blesse nn Waalre
15
16 Jorn Emschove VDL Groep Curt Caspar Hoogeloon
17 Kaitlin Kitto Bianco Cartano De Mortel
18 334 Erwin Bos Helene Ve Diamant De Semilly .
19 Maartje Bakker Chochabamba Carthino Z Neerkant
20 Elisabeth Aspen Dutchboy Perion Meterik
21 498 Janneke van der Linden Whisper Gln Burggraaf Vlierden
22 Rob van Bussel Arlina Balou Du Rouet Z Heusden gem. Asten
23
24 Caroline Manders Culita H Cartano -
25 Marielle Manders Wild Thing Lupicor -
26
27 Maaike Schoormans Balou Douglass Hapert
28 Robbert Ehrens Barnaby van Oterhof Vermont Hoogeloon
29 Johan Klein Zieverink Zz Top Lupicor Nederweert-Eind
30 Anne Fritsen Coco Quicksilber AARLE RISTEL
31 Luc Willemsen Nannette Z Nelson Z Maria hoop
32 Mirjan Horyon Romario Z Romo meijel
33 456 Eric van der Vleuten Corage nn .-
34 Manon Hees Don Cello Douglas stevensweert
35 Jan Verellen Intero Oh Quintero Ommel
36 Thom van Dijck Albin Casco sint oedenrode
37 James Payne VDL Groep Cherokee No Limit Hoogeloon
38 Mandy Jansen Cicarlos Tangelo van de Zuuthoeve breugel
39 84 Jeroen van Tienen No Time To Lose Contact Van De Heffinck Reusel
40 256 Anne-martine van Liere Dilithyia Vls Vaust S. Weert
41 Puck Zweegers Zorro Haarlem Leende
42 Dion van Groesen VDL Groep Sting Z Stakkato Hoogeloon
43 295 Fleur van Lier Better Times Metall .
44 21 Sanne van Gendt Lincom's Wamose Quidam De Revel Sf Nuenen
45 Niclas Parmler Royal Roy Z Chellano Z Hoogeloon
46 Garby Noij Tyfoon No Limit Heumen
47 138 Bianca Schoenmakers Dirk Douglas Geldrop
48 34 Arnold Boerekamps S.l.i. Digitalis Douglas Xx
49 54 Gabryella Dufour Dimpf Hdh Douglas Heeze
50 Manon Hees Ceesje Cade Z stevensweert
51 Ad van Beek Delta Mossel Barfleur Andiamo Rijen
52
53 317 Roosje Brouwer Corleone Numero Uno Waalre
54 457 Eric van der Vleuten Puur nn .-
55 Willeke Beerens Zarragossa Sydney Best
56 Rob van Bussel Captain Capitos Heusden gem. Asten
57 Maartje Bakker Atilla Ultimo Neerkant
58 492 Rob Heyligers showman green nn .-
59 Iris Jeurissen Arkansas Jhv Triomphe De Muze Oirlo
60 Robbert Ehrens Duke de Sion Lord Z Hoogeloon
61 Geordy Schouws Zachary Sex-appeal ECHT
62 502 Alexandra Carter Chrisje - Waalre
63 335 Erwin Bos Contessa Ve Z Caplan .
64 Maikel Coolen Valencia Amarillo Geldrop
65 85 Jeroen van Tienen Apart Ea O'brien Reusel
66 342 Wil Schellekens Boylord Lord Z Hc
67 Camilla Hendriks Action Breaker Heartbreaker Valkenswaard
68 Janot Rouwette Virginia Goodtimes rekem
69 Lonneke Mulder Werra Claudio's Son Sittard
70 Stijn van der Velden Double Dees Quintender Eindhoven
71 258 Anne-martine van Liere Doemedima Vls Vaust S. Weert
72 Kim Rothengatter VDL Groep Ilze Indoctro Hoogeloon
73 398 Frida Berggren Mulle nn Lieshout
74 497 Daisy Zijl Valletta Manhattan Maasbracht
75 232 Patrick Lemmen Hamlet Vd Donkhoeve Lord Z Maasbree
76
77 500 Thom van Dijck april april fool .-
78
79 Kotayba Aldugri United Dreams Burggraaf Sevenum
80
81 Frank Maas Bonaire Tenerife Vdl meijel
82 Rob Heyligers Alcacou Armitrage asten
83 Maikel van Mierlo Cerano Harley Vdl Koningslust
84 311 Niclas Parmler VDL Groep Spiritivo Indoctro .
85
86 Robby Krowoza Bella nn elmpt
87 Garby Noij Urbanus No Limit Heumen
88 Janot Rouwette Mr Et Nonstop rekem
89 Lotte Van Den Oetelaar Adventure Pablo Hit Schijndel
90
91 Amanda Landeblad Cocane Verdi Someren
92 366 Kimberly Broekx Diamond M Numero Uno .
93 239 Patrick Lemmen His Black Diamond Diamant De Semilly Maasbree
94 488 Rob van Bussel Charming Cassini Il .-
95
96 Linda Coppelmans Belilah Thunder Van De Zuuthoeve valkenswaard
97
98 436 Alexandra Carter Vanda Versace Namelus R .-
99 Martijn van Stiphout Allure Timeless Sint-Oedenrode
100 259 Anne-martine van Liere Calamity Jane Vls Vaust S. Weert
101 493 Rob Heyligers whitespot .-