R3 - Klasse Z


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rubriek 3 - Springen klasse Z
Klassiek met barrage (KNHS art. 238.2.b)

Donderdag 10 mei 2018 (Hemelvaartsdag)
Aanvang: ca. 13.30 uur

 

Selectie kring Eindhoven-De Kempen!


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 10 mei 2018
Tijd: 13:30
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Rob van Bussel Chica du Buisson Z Calvaro Z Asten Heusden
2 Freek Vestjens Finlandlady Cicero Z van Paemel Sevenum
3 Teun Vestjens Count Down 3 Crawford Sevenum
4 John Steeghs Curlanta Numero Uno Meterik
5 33 Aniek Diks Greenday Eldorado van de Zeshoek Vorstenbosch
6 25 Renee de Weert Enzo Van Gogh Sevenum
7 43 Joep van der Kampen Cocoliche C-Biscuit of Greenhill Sevenum
8 Suzan van Gastel Grazia Go Tangelo vd Zuuthoeve Nijnsel
9 Thom van Dijck Archer Ginus Sint-Oedenrode
10 Finn Boerekamp Gucci Chellthago Z Someren
11 Iris Michels Cristal Utopia Z Calvino Z Liessel
12 Ellis Pex Golindo - St-Joost
13 Valerie Pex Lexington Leonce St-Joost
14 Nikki de Vries American Dream Renkum Valentino Helvoirt
15 Veerle van de Pasch Cennetial Centadel St oedenrode
16 Ciaran Dreeling Best of Du Grand Pre Messire Ardent Heeze
17
18 Jos van Heijst Cesar D Vegas Vdl Nuenen
19 63 Journey van Eerd Knegt's Gaudi Zambesi
20 Corstiaan van Steenbergen Headline Van De Berendskamp Hagedoorn Gameren
21 64 Joost Versteijnen Gipsy Hamlet Poppel
22 Patrick Verbakel Golden coconut Numero Uno Aarle-Rixtel
23 Marwin van den Nieuwenhuijzen Figo Chacco Blue Sint-Oedenrode
24 Anne van Liempd Carribean Z Chellthago Z Sint-Oedenrode
25 18 Tim van de Oetelaar Julie van de Verbindingshoeve Kashmir van Schuttershof Kessel
26 19 Rob van Bussel Flug - Asten
27 Arnold Boerekamps D'avange K Massimo Asten
28 Teun Vestjens Kappa De Quijas Indoctro Sevenum
29 John Steeghs Didane Zidane Meterik
30 34 Aniek Diks Alieone Gentleman Vorstenbosch
31 26 Renee de Weert Grand Blanc Tangelo van de Zuuthoeve Sevenum
32 90 Joep van der Kampen Drogba Numero uno Sevenum
33 91 Suzan van Gastel Herbie Zirocco Blue Nijnsel
34 Thom van Dijck Don Diablo Vaillant Sint-Oedenrode
35 Finn Boerekamp Diamond Lady Ustinov Someren
36 Iris Michels Black Out Cara Touche Liessel
37 Ellis Pex Gently Cantos St-Joost
38 Sanne Muytjens Illusion Van Gogh Rosmalen
39 Alisa Danilova Gino Numero Uno Asten
40 Ameen al Maghraby Syndarella Stakkato Asten
41 Judith Martens Lynn vd Sonniuswijck Cicero Z Nijnsel
42 Bart van Heesbeen Femme Fatale Numero Uno Elshout
43 Jan-willem Schaap Easter Warrant Herpen
44 Nina van Enckevort Alpen fee 1 Casall Sint-Oedenrode
45 Rob van Bussel Glorius tcs numero uno Asten Heusden
46 Arnold Boerekamps S.L.I. Quapitol Quidam de Revel Asten
47 Freek Vestjens Gluck Lexington Sevenum
48 John Steeghs Google Eldorado van de Zeshoek Meterik
49 35 Aniek Diks Fiarabo Diarado Vorstenbosch
50 78 Suzan van Gastel Eye Catcher Go Harley VDL Nijnsel