R1 - Klasse M


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rubriek 1 - Springen klasse M
Klassiek met barrage (KNHS art. 238.2.b)

Donderdag 10 mei 2018 (Hemelvaartsdag)
Aanvang: 09.30 uur

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 10 mei 2018
Tijd: 09:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A M van Liempd
B J van de Laar
C A Smolders
D A Jansen
E A van de Spijker
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 5 Anne - Marie Poels Hurbie Onbekend Swolgen
2 Ellis Pex Unbelieveble - St-Joost
3 45 Freek Vestjens Hamiara Mr Blue Sevenum
4 Teun Vestjens Enterprise Emerald vh Ruytershof Sevenum
5 Michiel de Ruyter Giominka Numero Uno Sevenum
6
7 41 Joep van der Kampen Felix Zambesi Sevenum
8 Suzan van Gastel Grazia Go Tangelo vd Zuuthoeve Nijnsel
9 Veronique van Wijlick Alyana Z Arthos R Kessel
10
11 Ashley Waasdorp First Choice Numero Uno Berghem
12 John Steeghs Bonaparte Z Berlin Meterik
13 Martijn Verpoort Givenchy Hamlet Veghel
14 Marwin van den Nieuwenhuijzen Giola Spartacus Sint-Oedenrode
15
16
17 An Verschelde Napolitano Nabab de Reve Maasmechelen
18 Danielle Koolen Elisha di Lana Numero Uno Bakel
19 4 Dante Kuipers Flower Blue van de Beatrixhoev Zirocco Blue
20 Anne - Marie Poels Kalvara Calvaro Swolgen
21 Ruud Vermeulen Donna Casalla Casall Swolgen
22 Esry Lavrijssen Zevera D. Rhodium gemonde
23 Ise Rosendaal Never Forget Me Aquilino Boxtel
24 Lianne van Vegchel Hidden Way Cassini Gold meerlo
25 Ellis Pex Nikita numero uno St-Joost
26 Freek Vestjens Dollar King Quidam de Revel Sevenum
27 75 Teun Vestjens Havangka Andiamo Sevenum
28 76 Joep van der Kampen Grandino Calvino z Sevenum
29 Michiel de Ruyter Hello Ambler gambler Sevenum
30 21 Renee de Weert High five Glasgow van 't Merelsnest Sevenum
31 Suzan van Gastel Herbie Zirocco Blue Nijnsel
32 Veronique van Wijlick Captain Jack Calvin Z Kessel
33 Yves Winkelmolen Highlight Up to date Son en Breugel
34 Melissa Verhoeven Nikey Z Nonstop Son en Breugel
35 Ashley Waasdorp Giovanni Boss VDL Berghem
36 Finn Boerekamp Gradini Diarado Someren
37 John Steeghs Monty van de Withoeve Enrico van de Withoeve Meterik
38 Martijn Verpoort Gomez Eldorado Veghel
39 Marwin van den Nieuwenhuijzen Hercules Spartacus Sint-Oedenrode
40 Nina van Hedel Hobble Kortenbos Numero Uno berlicum
41 7 Anne - Marie Poels Danube Rouge Danelzo Swolgen
42 Ruud Vermeulen Harvey Baloubet du rouet Swolgen
43
44
45 Jos van Heijst Dingly Celano Nuenen
46 Jacco van Steenbergen Roswitha Van De Berendskamp Hagedoorn Gameren
47 Sophie de Bruijn Dopharma's Cupadina Winningmood Van De Arenberg Loon op zand
48 Vera Heyms El Ganador G Warrant Oirschot
49 Anne van Liempd Carribean Z Chellthago Z Sint-Oedenrode
50 Ellis Pex Golindo - St-Joost
51 46 Freek Vestjens HBR Amira Crown Z Sevenum
52 Teun Vestjens Hope Onbekend Sevenum
53 Suzan van Gastel Hercules Spartacus Nijnsel
54 Veronique van Wijlick Fustique Bustique Kessel
55 Michiel de Ruyter Nena KZ Sevenum
56 22 Renee de Weert Gringo Brainpower Sevenum
57 66 Joep van der Kampen Huppeldepup Tyson Sevenum