Ring 3 ROSLINE BIXIE SPRINGEN AA


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Het BIXIE SPRINGEN klasse AA zal v.a 30 cm vereden worden.

Het is toegestaan om begeleid te worden door een 18+.

Het dragen van een VEILIGHEIDSCAP is VERPLICHT.

Het dragen van goed schoeisel is VERPLICHT,dit mogen rijlaarzen maar ook chaps zijn mits met joppers draagt.

Het dragen van een GELEIDENDE MARTINGAAL is toegestaan in de dressuur en springen.

Het dragen van BEENBESCHERMING is toegestaan met dressuur en springen.

SPOORTJES-BIJZETTEUGELS-THIEDEMAN-EN ELASTIEK zijn NIET TOEGESTAAN IN DE BIXIE.

ROSLINE WENST JOU VEEL SPRINGPLEZIER.


Discipline: Springen
Categorie: A-Pony‘s B-Pony‘s C-Pony‘s D-Pony‘s E-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 8.00
Datum: 16 juni 2018
Tijd: 09:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming Klasse Plaats HC
09:30 1 156 Jake Naeije Rowie Onbekend Dinteloord
09:36 2 206 Loïs Heijman Basje Onbekend AA Dordrecht
09:42 3 212 Mats van Herk Gyrona - AA
09:48 4 189 VLINDER HEEFFER SIEN X AA Lepelstraat
09:54 5 151 Floor Schilder Havehoeve's Bram - AA Roosendaal HC
10:00 6 141 hailie de leij sofia onbekend AA Meer
10:06 7 143 Tibe Van Ginneken Error vd parkenhoeve Wesley v stal van aschberg AA Wuustwezel
10:12 8 155 Katootje Handstede Rowie Onbekend Dinteloord
10:18 9 128 Jaclynn Otten No Limit Celebration X AA Nieuwegein
10:24 10 124 Julia Grootenboers Ruwenhoeve's Bon Ami nvt AA Bavel
10:30 11 140 isabel de leij sofia onbekend AA Meer
10:36 12 87 inara Ben amar Prince van de beukenhof beukenhof AA Essen
10:42 13 233 Imke Boden Coco Chanel ? AA Essen
10:48 14 82 Noud de Bruijn Fleurtje . AA Wouw
10:54 15 138 Jana de Kroon Tatyna onbekent AA Oudenbosch
11:00 16 84 Marly de Bruijn Fleurtje . AA Wouw
11:06 17 218 Shira Junge Buckeybell's Sterre Poivre Williams F.W AA Amstelveen
11:12 18 110 Isabel Swinkels Golden Beauty Boreas Ubbo AA Dongen
11:18 19 139 Hailey de Kroon Tatyna onbekent AA Oudenbosch
11:24 20 131 Jaylynn Blonk LOLA August v d kosterweide AA
11:30 21 65 Celine Mulders Star outhome's Bernice Knodishall Geraint AA Steenbergen
11:36 22 93 Merijn de Roo Nona Ceulan Simwnt AA Goirle
11:42 23 234 Jules Boden Colne Tana x AA Essen
11:48 24 148 CAS HELMICH Mini Cooper x AA Bavel
11:54 25 30 Giovanni Hendrick Kelsey x AA Denbosch
12:00 26 47 Julia Akkermans beat itt onbekend AA Oud Gastel
12:06 27 46 Liam Mies Pinkie Pie / AA Stampersgat
12:12 28 29 Nowy Dubbeld Edinho wrenthall gold AA Den Bosch
12:18 29 169 Naud Oosterom Heavenlysmile Power of Prair Gilfach Zoltan AA Essen
12:24 30 19 Josephine Rodenburg Polleke x AA Hoogstraten
12:30 31 222 Quiran van Dam Dancer Flevozicht's Edgr AA Oud Gastel
12:36 32 120 Senna Pauw BELLE X AA Vianen
12:42 33 153 Tibe Van Ginneken Error vd parkenhoeve Wesley v stal van aschberg AA Wuustwezel
12:48 34 5 Jenna Sluijter Snowy Onbekend AA Den Bosch