S3 - 3e onderdeel NK Senioren


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

VDL Groep Prijs

3e onderdeel NK Senioren

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek S3 - Tabel A over 2 verschillende manches 1.60m (tijd 1e manche bepalend voor rubriek uitslag)
KNHS Regl. 273.3.c

Zondag 29 april 2018                   Aanvang: 14:00                          Terrein 1

Klik hier voor de NK eindstand


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 320.00
Datum: 29 april 2018
Tijd: 14:00
Jury‘s
1
2
3
Prijzengeld
1e prijs: € 2500.- + M-Line Bed
2e prijs: € 6000.-
3e prijs: € 5000.-
4e prijs: € 4000.-
5e prijs: € 3000.-
6e prijs: € 1250.-
7e prijs: € 600.-
8e prijs: € 350.-
Regl. Volgprijzen: € 150.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 330 Albert Zoer Heechhiem's Cancun VDM Balou du Rouet Z Echten
2 314 Kevin Jochems Edgarrento Zento Achtmaal
3 324 Siebe Kramer Zizi Donaldson BH Quidam de Revel Oud Beijerland
4 335 Claudia Verburgt Abbervail Lightning Ard VDL Douglas Hoogeloon
5 318 Mark Martens VDL Another Pleasure For Pleasure Baexem
6 315 Ivo Biessen Cardino du Seigneur Cardento Budel
7 309 Johnny Pals Chat Botte du Ruisseau Cassal As
8 316 Anouk de Ruijter Ekimov Ustinov Kessel
9 336 Jarno van Erp Al Capone Lupicor Oss
10 321 Leon Thijssen Cristello H Numero Uno Sevenum
11 306 Demi van Grunsven Tinka's Hope Hooper Handel
12 331 Albert Zoer Delgado Verdi Echten
13 313 Kevin Jochems Captain Cooper Namelus Achtmaal
14 322 Kevin Olsmeyer Dalvaro Calvaro Z Doorwerth
15 303 Emile Tacken Cas Viento Uno W Meterik
16 317 Angelique Hoorn Brego R'n B Namelus R Wanneperveen
17 319 Willem Greve Zypria S Canturo Markelo
18 348 Maikel van der Vleuten Dana Blue Mr. Blue Someren
19 343 Michel Hendrix Baileys Indoctro Kessel
20 347 Doron Kuipers Charley Calido I Mijnsheerenland
21 327 Bart Bles Comino Casinni Babberich
22 326 Frank Schuttert Beautiful Red Casall Meeuwen
23 332 Ben Schroder Davino Q Vingino Tubbergen
24 349 Gerben Morsink Navarone Z Nabab de Reve Enschede
25 307 Glenn Knoester Alpicor Lupicor Assendelft
26 308 Glenn Knoester Clint Easter Clinton Assendelft
27 329 Hendrik-jan Schuttert Balboa HS Tygo Ommen
28 337 Jarno van Erp Daddycool Go Sandro Boy Oss
29 311 Jens van Grunsven Cika Can Cun La Silla Erp
30 310 Jens van Grunsven Doma Sue Dollar du Murier Erp
31 345 Jeroen Dubbeldam Roelofsen Horse Trucks Gioia V Nagano Weerselo
32 323 Joy Lammers Taura van de Broekkant Tornado Hamont
33 320 Jur Vrieling Davall Zavall VDL Holwierde
34 339 Kim Emmen Audi's Ascatano Asca Z Dinteloord
35 340 Piet Raijmakers Jr. Van Schijndel's Amberlina Tangelo vd Zuuthoeve Asten
36 302 Ruben Romp Dundalk Douglas Goirle
37 312 Sanne Thijssen Celine M Z Cresedor Sevenum