N5 - 1m40 Direct op tijd


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Jacquart Champagne Prijs

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek N5 - Tabel A direct op Tijd
KNHS Regl. 238.2.a

Zondag 29 april 2018                   Aanvang: 08:00                          Terrein 1


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 30.00
Datum: 29 april 2018
Tijd: 08:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
1
2
3
Prijzengeld
1e prijs: € 400.-
2e prijs: € 300.-
3e prijs: € 200.-
4e prijs: € 150.-
5e prijs: € 100.-
6e prijs: € 100.-
7e prijs: € 75.-
8e prijs: € 75.-
Regl. Volgprijzen: € 60.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 595 Leopold van Asten VDL Groep Urane de Talma Argentinus Hoogeloon
2 562 Siebe Kramer Europa Kannan Oud Beijerland
3 620 Rodrigo Almeida Kafka vd Heffinck Calvaro Maasbree
4 615 Chris Pratt Concorde Valliant Ommel
5 529 Ruben Romp Chapeau B Vingino Goirle
6 522 Roald van Lankveld Adine Barbarian Ysselsteyn (Lb)
7 679 Stefanie Saperstein Chicago Casiano Ommel
8 554 Sanne Thijssen Bulavsco Verdi Sevenum
9 640 Lucille Billet Ciolga Bs Indoctro Rijsbergen
10 634 Gabryella Dufour Dior Onbekend Lierop
11 502 Bas Knijff Cassius Clay Calvino Z Oude Tonge
12 538 Kim Emmen Audi's Flock Spartacus Dinteloord
13 636 Jan Conijn Erdousch Up to Date Son en Breugel
14 606 Thijs Derks Evithya Diarado Zeeland
15 575 Demi van Grunsven Farmgraaf Verdi Handel
16 624 Gabriela Roger Ibars Cuarta Canto 16 Someren
17 633 Sanna Olsson Ingren Be Special Chacco Blue Kessel
18 563 Kevin Olsmeyer Ferdinand Viceroy T Doorwerth
19 517 Kristian Houwen Drop Shot VM Kannan Wanssum
20 556 Kevin Jochems Evita Canturano Achtmaal
21 526 Joy Lammers Winny Quasimodo Z Hamont
22 533 Frank Schuttert Lord Al Bahar Lord Pezi Meeuwen
23 539 Jeroen Dubbeldam Romeo 88 Contact van de Heffinck Weerselo
24 646 Ozgur Ozkan Jk Horsetrucks Cassius Clay VLEUT Helmond
25 546 Jur Vrieling Curcuma il Palazzetto Casall Holwierde
26 506 Malin Parmler Koko van het Eigenlo Echo vant spiveld Mierlo
27 542 Maikel van der Vleuten Beauville Z Bustique Someren
28 647 Noelle van der Velde Faithless Ukato Rijsbergen
29 641 Jeanette Corbeek Celiné Vermont Wekerom
30 596 Tom Martens Chardonay Cumano Ospel
31 516 Mark Martens Centana Centadel Baexem
32 650 Alisa Danilova Encore Nabab de Reve Asten
33 564 Piet Raijmakers Jr. Van Schijndel's Double Bee Lord Z Asten
34 549 Hendrik-jan Schuttert Expensive Unaniem Ommen
35 513 Marwin van den Nieuwenhuijzen Fabulous Harley VDL Sint-Oedenrode
36 534 Pieter Keunen Quitero V Z Quintero Kessel
37 535 Michel Hendrix Donna Corra Verdi Kessel
38 582 Maaike ten Berg Fernando Harley VDL Veeningen
39 632 Nando de Miranda Czarina Jmen Clavigo Heythuysen
40 621 Suzanne Raming Zyrah Corland Schijf
41 521 John Steeghs Herman Hof Ter Zeedycke Wandor vd Mispelaere meterik
42 334 Gerco Schroder Glock's Dobelensky Cornet Obolensky Tubbergen
43 572 Ben Schroder Ezra van W Diarado Tubbergen
44 527 Bart Bles Evabellie W Colman Babberich
45 580 Albert Zoer Florian Zirocco Blue VDL Echten
46 541 Leopold van Asten VDL Groep Elexia Calvaro Z Hoogeloon
47 545 Siebe Kramer Coralie Cornet Obolensky Oud Beijerland
48 514 Bart Lips Feddebezi SW Contendro Biest-Houtakker
49 644 Rodrigo Almeida Elud Clinton Maasbree
50 511 Chris Pratt Kalinka de Kalvarie Mr. Blue Ommel
51 301 Ruben Romp Cupido van de Hoefslag Z Cartani Goirle
52 642 Roald van Lankveld Caia Mylord Carthago Ysselsteyn (Lb)
53 510 Stefanie Saperstein Chatel van de Wolfsakker Nabab de Reve Ommel
54 555 Leon Thijssen Diablo Z Diarado Sevenum
55 532 Sanne Thijssen Bacardi Numero Uno Sevenum