B5 - Klasse L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Elektro Saasen

Rubriek B5       Klasse L    2-fasen
Rozetten en stalplaten aangeboden door: v.d. Boogaard Snelvervoer

Zondag 29 april 2018                      Aanvang: 08:00                      Terrein 2


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 29 april 2018
Tijd: 08:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
B B van Enckevort
H van Rooij
M de Kleijne
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Lynn van Kraaij Cookie Monster Cassin Helmond
2 662 Marielle Friesen Havanna NN
3 684 Rob Heyligers Hakuna matata Baltic Asten
4 Rob van Bussel FEE casall asten heusde
5 Jorn Emschove VDL Groep Hermès Z Cassanova Z Hoogeloon
6 673 Kimberley Winsingh Ivar Douglas Raalte
7 Rebecca Lindberg Impala Rascin Aarle-Rixtel
8 Johan Klein Zieverink Herma Toulon Lierop
9 Thijs Derks Immer Fortuna Berlin Zeeland
10 Luc Martens Handsome Cara Ticallux Verte Ommel
11 Larissa Bijl Inanda Ticallux Verte Deurne
12 Iago Fratti Indence H.J FALAISE DE MUZE Mierlo
13 Gabryella Dufour Henrico nvt Lierop
14 Florent Negrel imortelle elcapone Lierop
15 Asaf Abudi Caraway Clearway Maasbree
16 Christel Spitters Mabab Nabab du raves Meijel
17 Kim Sturme Echt wel Diarado Bakel
18 690 Jan Conijn Cindorijke du Vlist Z Calvino Son
19 Janneke Dekkers Gizabellie Indoctro Heeswijk
20 Rosanne Janssen Garieska V Ukato Lierop
21 Lotte van den Broek glyn Casall Lierop
22 Elke van de Broek Gerona Triomphe de Muze Zeeland
23 Mandy Jansen Aphrodite SZ Andiamo Z breugel
24 653 Monique Hendriks E-Hoodstock Emerald Casteren
25 Emma Bocken Happy hour Spartacus Weert
26 Melissa Verhoeven Hulk nn Son en breugel
27 695 Yves Winkelmolen Highlight Up to date Son
28 Annette Swinkels Hare Majesteit Ustinov Deurne
29 Jada Golsteijn Infinity Carthino Z Roosteren
30
31 Denise Egelmeers E-Gitalica Z Emerald Casteren
32 Ivo Berden Gossip Girl Tangelo vd Zuuthoeve Maasbree
33 Tessa Duijf Goingon van de Rikse Bernini Helden
34 Julia Titulaer Neo K Z Non Stop Venlo
35 Rebecca Kaarem Esteban Marome Nw
36 Roald van Lankveld Interessant Balou du Rouet Ysselsteyn (Lb)
37 Mans Thijssen batistuta emilion Sevenum
38 Juus Bankers Svea La Douche Z Spartacus Deurne
39 685 Rob Heyligers I.Wellie R 58 Dexter Asten
40 Rob van Bussel Imke Asrael asten heusde
41 Jorn Emschove VDL Groep Inca Clinton I Hoogeloon
42 Rebecca Lindberg Olaya Z Ogano Sitte Aarle-rixtel
43 Johan Klein Zieverink Indigo S Tangelo van de Zuuthoeve Lierop
44 Thijs Derks Iscolavsco Fortuna Berlin Zeeland
45 Luc Martens It's Quality Gaillard de la Pomme Ommel
46 Larissa Bijl It's be gentle Donder Deurne
47 Iago Fratti Ivar B Up to Date Mierlo
48 Ozgur Ozkan JK Horsetrucks Celeste JK Horsetrucks Commanchi Helmond
49 Gabryella Dufour Future Pride of Architect nn Lierop
50 Florent Negrel Sir Sandro Sir Donnerhall Lierop
51 Asaf Abudi L' Esperance la vie Z Lordanos Maasbree
52
53 Kim Sturme Impact Zambesi Bakel
54 Frans In 't Hulst Cashera Casco Vlierden
55 Juliette Kromeich Quimortelle Z Quidam De Revel Helvoirt
56 Pieter Bergmans Gomez Imprezz Nabab de Reve Meijel
57 Jan Conijn Inturana NN Son en Breugel
58 Janneke Dekkers Nescuro Escuro Heeswijk
59 Rosanne Janssen High Jumper V. Ukato Lierop
60 Lotte van den Broek Empire Vigaro Lierop
61 Elke van de Broek Hiante Tangelo vd Zuuthoeve Zeeland
62 Janine Maassen Hymette Berlin Helden
63 Tara van der Leegte Calipso Vainqueur Waalre
64 Joost Martens Skorphults Joker - Sevenum
65 688 Mandy Jansen Eclipso S Z Elvis ter putten Breugel
66 Sylvia Dorssers Ivar Marie Entertainer Maasbree
67 696 Twan Bardoel Dalaba Z Darius Veldhoven
68 654 Monique Hendriks A-Goodstock Andiamo Casteren
69 Yves Winkelmolen Intence I'm special de muze Son en breugel
70 Wouter Enzerink Guess Who ukato asten-heusden
71 Melissa Verhoeven Nikey Z Nonstop Son en breugel
72 Romy van Helmond Glenn Arezzo ommel
73 691 Jessica Mendoza Heat of the Night - Mierlo
74 Annette Swinkels Icipari Classe VDL Deurne
75 Kitty van Deurzen Al Capone Z Artos Z Elsendorp
76 Joel Siersema Iron L numero uno Nuis
77 Imke Gradussen Fenja Dabo NN Echt
78 Denise Egelmeers Q-Hutterfly Z Quality time Casteren
79 Ivo Berden Hawaï blue Zirocco blue Maasbree
80 Jarno van de Geijn Van Schijndels Wamberto Cantos Hernen
81 656 Roald van Lankveld Gudrun Quality Time Ysselsteyn
82 Lizzy van der Vorst Future pride of architect Springtime Lierop
83 Ozgur Ozkan jk horsetrucks lillifee Leasure JK Horsetrucks Z Helmond
84 Rebecca Kaarem Giberolita C-Ingmar
85 Wilco van Lierop I'm Spesialized I'm Special De Muze asten
86 Janneke Verlouw Gezant Quadros Maasbree
87 Dennis Evertse Farnarico Zidane Bakel
88
89 Britt Snoeks Ganymedes cardento Valkenswaard
90 Gijs Kole Cassina Cassini II Valkenswaard
91 Antoon Smolders Agterberg's Aktion Air Jordan Z Casteren
92 Stijn Testers Wiske Kojak Kruisland
93 Fleur van Lier Helrike Harley vdl Sevenum
94 Jade van Hunnik Handsome Humberto Saffier Veenendaal
95 Ingrid Jakobsen Idesto Modesto Kessel
96 Joni Vollenberg indiamo van de eijkhof andiamo Melderslo
97 Liana Peters Soul Sister Gentleman Sevenum
98 Dominique Langens Izzi Tinka's boy Nuland
99 Pieter Bergmans Halla B Cannabis Z Meijel
100 Britt Verhoeven Dopharma's Cirnanda Douglas Best
101 Andre van den Heuvel easter-joy zacharov Mierlo
102 Imke Gradussen Candy.dabo Clearway Echt
103 Rick Verheijen Chocotoff Tygo Lottum
104 692 Jessica Mendoza Ambrosius Darco Mierlo
105 Summer Weezenbeek Waomi Corland Ospel
106 Emily Ramakers Zette-b Indoctro Weert
107 Jur van Kimmenade Bizet Verdi Weert
108 Frans In 't Hulst Eros Zapatero Vdl Vlierden
109 Tess Rabou Amone Salypso Boxtel
110 Sharon Lemmen Fay de Tamerville Casantos Maasbree