J3 - 3e onderdeel NK Junioren - 2e manche


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

PMC Projects Prijs

3e onderdeel NK Junioren - 2e manche

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek J3 - Tabel A over 2 verschillende manches 1.40m (tijd 1e manche bepalend voor rubriek uitslag)
KNHS Regl. 273.3.c

Zaterdag 28 april 2018                   Aanvang: 15:30                          Terrein 1

Klik hier voor de NK tussenstand


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 240.00
Datum: 28 april 2018
Tijd: 15:30
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 109 Pam Nieuwenhuis Golden Boy V Boss VDL Groessen
2 139 Hessel Hoekstra Contessa Contendro II Lelystad
3 141 Vincent Dings Dirk HDH Douglas Heeze
4 143 Niels Bulthuis Quiero Quick Nick Echt
5 124 Elize van de Mheen Unfinity Bois Margot L' Arc de Triomphe Hoevelaken
6 145 Nina van Enckevort Darc du Rona Z Diarado Sint -Oedenrode
7 131 Mel Thijssen Fhilavska Nabab de Reve Sevenum
8 134 Tom Schellekens Casander Lord Z Esbeek
9 115 Lotte van Santvliet Zomodo P Quasimodo Z Vlaardingen
10 112 Lars Kersten Genua Gaillard de la Pomme Egchel
11 108 Iris Hakvoort BML Florida Balia NL Bustique Tollebeek
12 113 Niels Kersten Ariba Arpeggio Egchel
13 148 Ilse Tolboom Gartbreaker Heartbreaker Bunschoten
14 110 Pam Nieuwenhuis Vendorlux V Lux Groessen
15 138 Hessel Hoekstra F-Narcist Eurocommerce Napels Lelystad
16 140 Vincent Dings Anastasia HDH Oklund Heeze
17 122 Rowen van de Mheen Elrado Eldorado vd Zeshoek Hoevelaken
18 123 Elize van de Mheen Ferdinand Verdi Hoevelaken
19 137 Max de Mol Cavadio O.H. Cachas Haren
20 146 Iris Michels Wishkarla Cavalier Liessel
21 133 Tom Schellekens Camilly Z Crown Z Esbeek
22 142 Niels Bulthuis Freebird Lupicor Echt
23 116 Beau Schuttelaar Caretino Singulord Joter Tegelen
24 111 Lars Kersten Dora de Ness Nabab de Reve Egchel
25 101 Julia Engelsman Dame Blanche Clinton Berkhout
26 107 Iris Hakvoort Don't Tell Me What To Do Canturano Tollebeek
27 114 Niels Kersten Can Win Canabis Egchel
28 132 Paris Morssinkhof Bayamo Balou du Rouet Hierden
29 126 Kim Mestrom Casanova Z Colander Ohe en Laak
30 130 Mel Thijssen Cartolana Cartogran Sevenum
31 121 Rowen van de Mheen Qverdi Verdi Hoevelaken