Rubriek 9: Klasse Z


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klasse Z zal verreden worden als een klassiek met barrage.

Maximaal 3 paarden per ruiter.


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 21 juni 2013
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 125.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 75.-
4e prijs: € 60.-
5e prijs: € 45.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Rob van Bussel Cash Vigo D'arsouilles Heusden gem. Asten
2 140 Bianca Schoenmakers Chokotoff Hdh Rascin Geldrop
3
4 James Payne VDL Groep Cheimee Clinton Hoogeloon
5 Monique van den Broek Contiki Van De Helle Con Air Sevenum
6 223 Anne-martine van Liere Charlie Brown Vls Wall Street Hc
7 Ingrid Jakobsen Cronique Carthino Z Deurne
8 Jorn Emschove VDL Groep Cool Blue Mr. Blue Hoogeloon
9 Kim Rothengatter VDL Groep Beluga Indoctro Hoogeloon
10 Lonneke Mulder Con Calato Claudio's Son Sittard
11 Johan Klein Zieverink Bois Le Duc Solitair Nederweert-Eind
12 Kim Sturme Alcapone Quite Easy 958 Bakel
13 Robin van de Wetering Alusinus Odermus R de mortel
14 Teddy van de Rijt Zazou Germus R Nuenen
15 205 Lauren van Berkel Wiepke Indoctro .
16
17 Pieter Bergmans Aloube Ludwig Von Bayern Meijel
18 96 Maurice van Vliet Armani van het Heerehof Calvados -
19 Rebecca Lindberg Calvados Mb Chicago Z Helmond
20 115 Mirjan Horyon Bubertha Vigo D'arsouilles Meijel
21 Martien Amendt Brunette -- Broekhuizenvorst
22 349 Koen Leemans Fourbreaker Heartbreaker Middelbeers
23
24 144 Bianca Schoenmakers Barbamama Hdh Larino Geldrop
25 Rob van Bussel Cuba Massimo Heusden gem. Asten
26 Iris Jeurissen Vidola Orame Oirlo
27 252 Anne-martine van Liere Anyo P Vancouver Hc
28
29 261 Monique van den Broek Daydream vd Brouwershoeve nn Sevenum
30 Maarten Aarts Chinook-w Douglas Helmond
31 Jessica Nijssen Baileys Indoctro Eindhoven
32 Rian Smits Amay Artos Z ommel
33 Lonneke Mulder Papermoon F Pascavello Sittard
34 Johan Klein Zieverink Casa Nova Chamberlain Z Nederweert-Eind
35 Maxime de Clercq Casablanca Corland Someren
36 Robin van de Wetering Corette Lupicor de mortel
37 204 Jeroen Bruens Billy nn Eindhoven
38 Gabriel Coumans Alanis Oklund Deurne
39 Amanda Landeblad Beyonce Corland Someren
40 Simon Jost Breezer Untouchable Deurne
41 234 Patrick Lemmen Calore Van De Helle Casall .
42
43 Nicky van Deurzen Carrera Heartbreaker Elsendorp
44 119 Mirjan Horyon Caprice Hpe Padinus .
45 Maurice van Vliet Bondiro Cartano Domburg
46 Gabryella Dufour Bling Bling Hdh Calvino Z Heeze
47 Franco Garavaglia woodpecker indorado Poppel
48 145 Bianca Schoenmakers Z-day Numero Uno Geldrop
49 254 Anne-martine van Liere Baltimore Vls Vaust S. Hc
50 Joep Raijmakers Van Schijndel's Charisma Rascin asten
51
52
53 402 Kim Sturme Verona Burggraaf Bakel HC
54 23 Sanne van Gendt Lincom's Cassanova Carolus II Nuenen
55 263 Monique van den Broek Baghi Upgrade .
56 372 Rob van Bussel Roccoco Onbekend .
57 Martien Adelaars Lancer Lancer Il 21 0052486 nn
58
59 Koen Leemans Grace van de Werf Querlybet Hero middelbeers