S2 - 2e onderdeel NK Senioren


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

v.d. Boogaard Internationaal Snelvervoer Prijs

2e onderdeel NK Senioren

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek S2 - Tabel A direct op Tijd 1.50m
KNHS Regl. 238.2.a

Vrijdag 27 april 2018                   Aanvang: 16:30                          Terrein 1

Klik hier voor de NK tussenstand


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 320.00
Datum: 27 april 2018
Tijd: 16:30
Jury‘s
1
2
3
Prijzengeld
1e prijs: € 4000.-
2e prijs: € 3250.-
3e prijs: € 2500.-
4e prijs: € 1750.-
5e prijs: € 1250.-
6e prijs: € 750.-
7e prijs: € 250.-
Regl. Volgprijzen: € 150.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 310 Jens van Grunsven Doma Sue Dollar du Murier Erp
2 320 Jur Vrieling Davall Zavall VDL Holwierde
3 309 Johnny Pals Chat Botte du Ruisseau Cassal As
4 305 Kim Hoogenraat Dalton Vaillant Lijnden
5 314 Kevin Jochems Edgarrento Zento Achtmaal
6 335 Claudia Verburgt Abbervail Lightning Ard VDL Douglas Hoogeloon
7 341 Daan van Geel Djam Canturano Gees
8 303 Emile Tacken Cas Viento Uno W Meterik
9 340 Piet Raijmakers Jr. Van Schijndel's Amberlina Tangelo vd Zuuthoeve Asten
10 330 Albert Zoer Heechhiem's Cancun VDM Balou du Rouet Z Echten
11 306 Demi van Grunsven Tinka's Hope Hooper Handel
12 318 Mark Martens VDL Another Pleasure For Pleasure Baexem
13 321 Leon Thijssen Cristello H Numero Uno Sevenum
14 302 Ruben Romp Dundalk Douglas Goirle
15 316 Anouk de Ruijter Ekimov Ustinov Kessel
16 315 Ivo Biessen Cardino du Seigneur Cardento Budel
17 325 Michael Greeve Turbo Z Thunder vd Zuuthoeve Veeningen
18 336 Jarno van Erp Al Capone Lupicor Oss
19 312 Sanne Thijssen Celine M Z Cresedor Sevenum
20 304 Kim Hoogenraat Donnatella L'Espoir Quasimodo Lijnden
21 329 Hendrik-jan Schuttert Balboa HS Tygo Ommen
22 328 Bart Bles Gran Canyon Cartani Babberich
23 334 Gerco Schroder Glock's Dobelensky Cornet Obolensky Tubbergen
24 308 Glenn Knoester Clint Easter Clinton Assendelft
25 313 Kevin Jochems Captain Cooper Namelus Achtmaal
26 323 Joy Lammers Taura van de Broekkant Tornado Hamont
27 311 Jens van Grunsven Cika Can Cun La Silla Erp
28 345 Jeroen Dubbeldam Roelofsen Horse Trucks Gioia V Nagano Weerselo
29 339 Kim Emmen Audi's Ascatano Asca Z Dinteloord
30 348 Maikel van der Vleuten Dana Blue Mr. Blue Someren
31 331 Albert Zoer Delgado Verdi Echten
32 343 Michel Hendrix Baileys Indoctro Kessel
33 332 Ben Schroder Davino Q Vingino Tubbergen
34 337 Jarno van Erp Daddycool Go Sandro Boy Oss
35 324 Siebe Kramer Zizi Donaldson BH Quidam de Revel Oud Beijerland
36 317 Angelique Hoorn Brego R'n B Namelus R Wanneperveen
37 319 Willem Greve Zypria S Canturo Markelo
38 327 Bart Bles Comino Casinni Babberich
39 347 Doron Kuipers Charley Calido I Mijnsheerenland
40 307 Glenn Knoester Alpicor Lupicor Assendelft
41 322 Kevin Olsmeyer Dalvaro Calvaro Z Doorwerth
42 349 Gerben Morsink Navarone Z Nabab de Reve Enschede
43 326 Frank Schuttert Beautiful Red Casall Meeuwen
44 344 Jeroen Dubbeldam SFN Zenith Rash R Weerselo