Y2 - 2e onderdeel NK Young Riders


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Van Grunsven Groep Prijs

2e onderdeel NK Young Riders

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek Y2 - Tabel A direct op Tijd 1.45m
KNHS Regl. 238.2.a

Vrijdag 27 april 2018                   Aanvang: 14:45                          Terrein 1

Klik hier voor de NK tussenstand


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 240.00
Datum: 27 april 2018
Tijd: 14:45
Jury‘s
1
2
3
Prijzengeld
1e prijs: € 300.-
2e prijs: € 250.-
3e prijs: € 175.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 75.-
6e prijs: € 65.-
7e prijs: € 60.-
8e prijs: € 55.-
Regl. Volgprijzen: € 50.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 204 Emiel Richter Disinaa Rubert R Enschede
2 214 Teddy van de Rijt Lander Z Lord Z Nuenen
3 222 Claudia Morsink Carthino Z Carthago Z De Lutte
4 224 Leontine Bruin Eternity Vagebond de la Pomme Wilp
5 225 Kelly Jochems Egwel Singapore Achtmaal
6 218 Mel Thijssen Enrique Tangelo vd Zuuthoeve Sevenum
7 220 Veronique Morsink Entrepreneur Clinton De Lutte
8 212 Joost Leesberg Air Donna Z Air Jordan Z Erp
9 203 Lars Kersten H-Cassino Torino Egchel
10 206 Sanne Thijssen Carinja For Fashion Sevenum
11 216 Megan Laseur Kastello Echo vh Spielveld Soest
12 209 Bas Moerings Fosther Vigo d'Arsouilles Roosendaal
13 219 Sterre Vroomans Cezaro M Verdi gemert
14 227 Niels Bulthuis Gicero Cicero Echt
15 228 Robin Bril Balou Puissant Balouco Westendorp
16 210 Maaike Theunis TTO Douala L' Esprit Moerstraten
17 205 Emiel Richter Sundance Padinus Enschede
18 213 Teddy van de Rijt Itcho Van 't Ruytershof Lord Z Nuenen
19 229 Kars Bonhof Zentos Zento Lochem
20 223 Lotte Teuns Excellent Vingino Hoogerheide
21 201 Delphine Klopper W-Gladdys vd Lindehoeve Z Weldon I Badhoevedorp
22 217 Mel Thijssen Ambler Gambler Colander Sevenum
23 221 Veronique Morsink Faithfull For Keeps De Lutte
24 230 Ralph Slaats K Class Z Kashmir van Schuttershof Waalre
25 202 Lars Kersten Dobbey Sirocco Blue Egchel
26 207 Sanne Thijssen Expert Tangelo van de Zuuthoeve Sevenum
27 215 Megan Laseur Cleopatra Quickstar soest
28 208 Bas Moerings Fasther Vigo d'Arsouilles Roosendaal
29 211 Tristan Marchal Sambucca Sandro Boy Someren