J2 - 2e onderdeel Junioren


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Bestronics Prijs

2e onderdeel NK Junioren

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek J2 - Tabel A direct op Tijd 1.40m  
KNHS Regl. 238.2.a

Vrijdag 27 april 2018                   Aanvang: 12:30                          Terrein 1

Klik hier voor de NK tussenstand


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 240.00
Datum: 27 april 2018
Tijd: 12:30
Jury‘s
1
2
3
Prijzengeld
1e prijs: € 250.-
2e prijs: € 200.-
3e prijs: € 125.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 75.-
6e prijs: € 65.-
7e prijs: € 60.-
8e prijs: € 55.-
Regl. Volgprijzen: € 50.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 128 Sammy-jo Smit Dijkerhoeve`s Herbie Onbekend Gilze
2 117 Beau Schuttelaar Fugon Ultimo Tegelen
3 141 Vincent Dings Dirk HDH Douglas Heeze
4 104 Caroline Brummelhuis Grace-Rose Zambesi Oldenzaal
5 135 Savannah Brandes Nosebreaker Carthino Z Markelo
6
7 123 Elize van de Mheen Ferdinand Verdi Hoevelaken
8 143 Niels Bulthuis Quiero Quick Nick Echt
9 110 Pam Nieuwenhuis Vendorlux V Lux Groessen
10 148 Ilse Tolboom Gartbreaker Heartbreaker Bunschoten
11 139 Hessel Hoekstra Contessa Contendro II Lelystad
12 145 Nina van Enckevort Darc du Rona Z Diarado Sint -Oedenrode
13 103 Babs Kerkhoffs Evita van Spieringen Eros Platiere Kelpen- Oler
14 122 Rowen van de Mheen Elrado Eldorado vd Zeshoek Hoevelaken
15 105 Zoe Schipper Halla vd Wellington Contact vd Heffinck Tilburg
16 137 Max de Mol Cavadio O.H. Cachas Haren
17 129 Sammy-jo Smit Eclips Cardento Gilze
18 106 Anouk Van Der Velde Casco Indoctro Rijsbergen
19 140 Vincent Dings Anastasia HDH Oklund Heeze
20 119 Lysanne Kruizinga Erunella D Veron Schoonloo
21 118 Lars Slagter Desmond R Tenerife VDL Slochteren
22 115 Lotte van Santvliet Zomodo P Quasimodo Z Vlaardingen
23 124 Elize van de Mheen Unfinity Bois Margot L' Arc de Triomphe Hoevelaken
24 113 Niels Kersten Ariba Arpeggio Egchel
25 127 Rebecca Hellemons Cupfighter Z Casino Oudenbosch
26 133 Tom Schellekens Camilly Z Crown Z Esbeek
27 138 Hessel Hoekstra F-Narcist Eurocommerce Napels Lelystad
28 131 Mel Thijssen Fhilavska Nabab de Reve Sevenum
29 108 Iris Hakvoort BML Florida Balia NL Bustique Tollebeek
30 144 Nina van Enckevort Conchita S Con Cento Sint -Oedenrode
31 136 Iris Zwienenberg Be Impressed Vancouver Markelo
32 112 Lars Kersten Genua Gaillard de la Pomme Egchel
33 125 Madee Schuttenbeld Piccolo R Centauer Z Almelo
34 147 Ilse Tolboom Figo Zapatero VDL Bunschoten
35 146 Iris Michels Wishkarla Cavalier Liessel
36 120 Lysanne Kruizinga Flora Dudith Lexicon Schoonloo
37 116 Beau Schuttelaar Caretino Singulord Joter Tegelen
38 101 Julia Engelsman Dame Blanche Clinton Berkhout
39 109 Pam Nieuwenhuis Golden Boy V Boss VDL Groessen
40 114 Niels Kersten Can Win Canabis Egchel
41 132 Paris Morssinkhof Bayamo Balou du Rouet Hierden
42 134 Tom Schellekens Casander Lord Z Esbeek
43 126 Kim Mestrom Casanova Z Colander Ohe en Laak
44 130 Mel Thijssen Cartolana Cartogran Sevenum
45 107 Iris Hakvoort Don't Tell Me What To Do Canturano Tollebeek
46 142 Niels Bulthuis Freebird Lupicor Echt
47 121 Rowen van de Mheen Qverdi Verdi Hoevelaken
48 111 Lars Kersten Dora de Ness Nabab de Reve Egchel