B4 - Klasse M


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Dopharma

Rozetten en stalplaten aangeboden door: v.d. Boogaard Snelvervoer

Rubriek B4     Klasse M   2-fasen

Vrijdag 27 april 2018                   Aanvang: 12:30                          Terrein 2


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 27 april 2018
Tijd: 12:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
B B van Enckevort
M de Kleijne
H H van Rooij
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Maikel van der Vleuten Hangover Canturo Someren
2 Kristian Houwen Tannan HS Taloubet Z Wanssum
3 Christel Spitters Hiliday VLS Cartano Meijel
4 Bianca Schoenmakers Get Over It HDH Cream On Top Geldrop
5 Joep van der Kampen Grandino Calvino z Sevenum
6 Liza Tiebot GinGin Balkan smh Onbekend Wanssum
7 John Steeghs Bonaparte Z Berlin meterik
8 Amber Fijen Hummer Spartacus Eersel
9 Dave Maarse Cunami Clinton I Wellerlooi
10 Michel Hendrix Hero Elvis Querly-Elvis Kessel
11 Pieter Keunen Hendriek Indoctro Kessel
12 Rob Heyligers Cathy de Poteau Z Douglas Asten
13 Iago Fratti Cashflow Z Clearway Mierlo
14 Johan Klein Zieverink High Limit Lierop
15 Thijs Derks Gina Phin phin Zeeland
16 687 Jessica Mendoza Heat of the Night - Mierlo
17 Rodrigo Almeida Calvaro Girl Calvaro Z Maasbree
18
19 Marcel Groen Gershwin Mr. Blue Mierlo
20 Michiel de Ruyter Hello Ambler gambler Sevenum
21 Renee de Weert Grand Blanc Tangelo van de Zuuthoeve Sevenum
22 Roald van Lankveld Highland lady Numero Uno Ysselsteyn (Lb)
23 Ozgur Ozkan JK Horsetrucks Alice Aristo Helmond
24 Thomas Mertens Blom`s Hiek`n Falaise de Muze Ettenleur
25 Koen Leemans dopharma s anna cayenne of ice nn middelbeers
26 Kim Otten Fair lady Namelus R Lierop
27 Maikel van der Vleuten Hermantico Comme il Faut Someren
28 Marwin van den Nieuwenhuijzen Giola Spartacus Sint-Oedenrode
29 Perry Geryl Hamilton Glascow Kelpen Oler
30 Manon van Rixtel Herrera Eldorado oploo
31 Jan Janssen Hally Berry nn Merselo
32 Marc Beckers Gothique Zacharov Roggel
33 Jeroen Scheepers Come on the Semilly nn Elen
34 Gabryella Dufour Good Luck Cicer Lierop
35 Florent Negrel Elegance - Lierop
36 Kimberley Winsingh Houdini Diamant de semilly Raalte
37 Elke Geraedts Dutch Fellow Z Dutch Capitol Baexem
38
39 Bart Lips Hurricane Falaise de muze Biest-Houtakker
40 Rodrigo Morgado Fatibello Quidams son Venray
41 Joep van der Kampen Huppeldepup Tyson Sevenum
42 Kristian Houwen Happy Hour Kannan Wanssum
43 Liza Tiebot Springkey Spartacus Wanssum
44 Pieter Keunen Mojito ter Klomp Z Mylord Carthago Kessel
45 Christel Spitters Goya VLS Unaniem Meijel
46 Dave Maarse GDL Egiralda G Vigaro Wellerlooi
47
48 Rob Heyligers Hello Afellay Asten
49 Iago Fratti Helmig-K Cardento Mierlo
50 Johan Klein Zieverink Hokyra Fortuna Zambesi Lierop
51 Maja Burnell Carlospi NN Ysselsteyn
52 Bianca Schoenmakers Gibeon HDH Indoctro Geldrop
53 Yves Winkelmolen Thank you Cantos Son en breugel
54 Kim Sturme Hareina Spartacus Bakel
55 Marlies van Soest Corvette Contender Evertsoord
56 Jorn Emschove VDL Groep Hurricane Numero Uno Hoogeloon
57 John Steeghs Monty van de Withoeve Enrico van de Withoeve meterik
58 Amber Fijen Ilon Blue Zirocco Blue Eersel
59 Asaf Abudi Iron Lady Z Iron Man van 't Meulenhof Maasbree
60 Michiel de Ruyter Nena KZ Sevenum
61 Renee de Weert Hashtag Stakkato Sevenum
62 Roald van Lankveld Zamorano RVL Z Zambesi Ysselsteyn (Lb)
63 Thijs Meulemeesters Commissaris Casanova z Boekel
64 Nina van Hedel Hobble Kortenbos Numero Uno berlicum
65 Gina van Wylick Catharina Z Carthano I Z Velden
66 Maaike Schoormans Gavanta Cantos hapert
67 Richelle Coppelmans Dord C Lord Z 21 00314 90 deurne
68 Miranda Wagemakers Leroy Brown SW Lupicor Riel
69 Marcel Groen Lennox NN Mierlo
70 Marc Beckers Hamilton Conthargos Roggel
71 Jeroen Scheepers Mister Lord Z Mylord Carthago Elen
72 Rob van Bussel higgens emarald asten heusde
73 Cheyenne van Gog El Salvador Ticallux Verte Deurne
74 Monique Hendriks E-Huriel Emerald Casteren
75 Rosanne Janssen Eigenwijs V Verdi Lierop
76 Gabryella Dufour Halla Architect Springtime Lierop
77 Florent Negrel Gambler nn Lierop
78 Larissa Bijl Heer Aldus Dutch Design Deurne
79 Sylvia Dorssers Grandor Maasbree
80 Luc Martens Gambler Spartacus Ommel
81 Mans Thijssen Cadiz vancouver Sevenum
82 Ozgur Ozkan Jk Horsetrucks Divino Numero uno Helmond
83
84 Jade van Hunnik Madame Claire Numero Uno Veenendaal
85 651 Thomas Mertens Blom`s Hertogin Tornesch Ettenleur
86 Koen Leemans Dopharma's Hay el Desta Ali Baltic VDL middelbeers
87 Marlies van Soest Quirados Z Quidam de Revel Evertsoord
88 Suzanne Mancheski Esther Il des Brumes Little Rock
89 Maja Burnell Carnaval Komombo Onbekend Ysselsteyn
90 Noa van der Aa Hesmee Up to date De mortel
91 Luc Willemsen Palinde Z Pablo Van Berkenbroek Maria Hoop
92 Marwin van den Nieuwenhuijzen Hercules Spartacus Sint-Oedenrode
93 680 Perry Geryl Happy Solier Clinton Kelpen
94 Eline Moerings Bardesther Cardento roosendaal
95 Elke Geraedts Viper J.K.H. Z Vleut Baexem
96 Jessy Looymans Cayenne Z Caritano Z Vught
97 Indira Jussen Quaresta Z Quasimodo Z Veghel
98 Julie Boonen Quirra's Twinkling Z Quadrillo Weelde
99 Laurene groot VDL Groep Italia Numero Uno Aalsmeer
100 Janine Maassen  Eclair La Vie Diarado Helden
101 Jorn Emschove VDL Groep Hutch Numero Uno Hoogeloon
102 Froukje van Hees Hindebalia Vleut Oud Gastel
103 Whitney Stinges Givina`` Cantos Reuver
104 Simone Pellegrom Sp. Eldorado Diarado breugel
105 Britt Snoeks Ganymedes cardento Valkenswaard
106 Raiyah van Dinther Fifty Fifty van Boven de Wevel Onbekend Siegerswoude
107 Rebecca Hellemons T-Gavoli Z Twister De La Pomme Oudenbosch
108 Sharon Gevers Exact Dubai Lage Mierde
109 Petra Coppus Glennis Grace Quality Time America
110 Martijn van Stiphout Hannibal Andiamo Sint-Oedenrode
111 Maxime de Clercq Houdini nn Someren
112 Jos van Heijst Dingly Celano Nuenen
113 Jort Op het Veld Calisto Z Cassini II Meijel
114 Elisa Brouwers Fidel Lupicor Mierlo
115 Pieter Bergmans Lessing Ludwig van Bayern Meijel
116 Sofie van den Broek Candlelight Z Caretano Z Ospel
117 Danielle Koolen Elisha di Lana Numero Uno Bakel
118 Cheyenne van Gog HE'S THE MAN Gentleman Deurne
119 Monique Hendriks Ganzelot Emerald Casteren
120 Rosanne Janssen High Jumper V. Ukato Lierop
121 Larissa Bijl How Gentle Donder Deurne
122 Salvador Ferreira Coca Cola Z Coltaire Z Evertsoord
123 Finn Boerekamp Gradini Diarado Someren
124 Jolein Roestenburg Urs du keske Ultimo van ter Moude Breugel
125 Sylvia Dorssers Tashley G. Z Tyson Maasbree
126 Luc Martens I'm the next be gentle Donder Ommel
127 Rob van Bussel flug mr blue asten heusde
128 Mans Thijssen White Socks Cantos sevenum
129 Jikke van Gerven Cent Carats Tangelo van de Zuuthoeve Swolgen
130 Richelle Coppelmans Flamboy Zacharov deurne
131 Gina van Wylick Delmar Levantos Il Velden
132 Jessy Looymans Carrera Z Calvino Vught