N3 - 1m40 Direct op tijd (Kwalificatie S6)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Lacom Machinefabriek Prijs

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

2e Kwalificatie Grote Prijs van Mierlo

Rubriek N3 - Tabel A direct op Tijd 1.40m - KNHS Regl. 238.a

Vrijdag 27 april 2018                   Aanvang: 08:30                          Terrein 1


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 0.00
Datum: 27 april 2018
Tijd: 08:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
1
2
3
Prijzengeld
1e prijs: € 400.-
2e prijs: € 300.-
3e prijs: € 200.-
4e prijs: € 150.-
5e prijs: € 100.-
6e prijs: € 100.-
7e prijs: € 75.-
8e prijs: € 75.-
Regl. Volgprijzen: € 60.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 510 Stefanie Saperstein Chatel van de Wolfsakker Nabab de Reve Ommel
2 615 Chris Pratt Concorde Valliant Ommel
3 579 Daan van Geel Escobar Air Jordan Z Gees
4 559 Frank Schuttert Assalitore Arpeggio Meeuwen
5 558 Jeroen Dubbeldam Roelofsen Horse Trucks Eldorad Diarado Weerselo
6 638 Rob Schipper Carollo Chacco-Blue enschede
7 562 Siebe Kramer Europa Kannan Oud Beijerland
8 613 Dave Maarse Falco Carambole Wellerlooi
9 569 Ivo Biessen Vivaldick Vivaldi du Seigneur Budel
10 560 Maureen Bonder Cumbela Cancoon Schoonoord
11 552 Megan Laseur Dene Sienna Van Gogh Soest
12 528 Mark Bunting Edwina Berlin Swolgen
13 572 Ben Schroder Ezra van W Diarado Tubbergen
14 581 Michael Greeve Unicstar de Courcy Kashmir van Schuttershof Veeningen
15 650 Alisa Danilova Encore Nabab de Reve Asten
16 547 Hendrik-jan Schuttert Farmers Proud HS Verdi Ommen
17 575 Demi van Grunsven Farmgraaf Verdi Handel
18 602 Leah de Martini Abunola Numero Uno Ysselsteyn
19 576 Joy Lammers Erka Calvaro 6 Hamont
20 601 Bas Knijff Dosco van de Postbaan Con Air Oude Tonge
21 556 Kevin Jochems Evita Canturano Achtmaal
22 532 Sanne Thijssen Bacardi Numero Uno Sevenum
23 542 Maikel van der Vleuten Beauville Z Bustique Someren
24 667 Eric van der Vleuten Zigali Kigali
25 544 Willem Greve Faro Calvaro Markelo
26 644 Rodrigo Almeida Elud Clinton Maasbree
27 591 Stella Rohlcke Delina Verdi Someren
28 538 Kim Emmen Audi's Flock Spartacus Dinteloord
29 551 Hessel Hoekstra Qstar Quasimodo Z Lelystad
30 565 Jur Vrieling Etoulon VDL Toulon Holwierde
31 573 Gerco Schroder Glock's Debalia Numero Uno Tubbergen
32 604 Amber Fijen Flying Sam Baltic VDL Eersel
33 605 Mark Martens Carello Caretino Baexem
34 621 Suzanne Raming Zyrah Corland Schijf
35 598 Rob Eras Collezione Cesaro Mikimoto Diamant de Semilly Helvoirt
36 632 Nando de Miranda Czarina Jmen Clavigo Heythuysen
37 635 Melvin Greveling Conthino Contender oosterhout
38 507 Tom Martens Diablesse Diarado Ospel
39 593 Gabriel Coumans Coco Blue de Lui Mr. Blue Deurne
40 597 Amber Meijer KM Fajah Cantos Muntendam
41 564 Piet Raijmakers Jr. Van Schijndel's Double Bee Lord Z Asten
42 606 Thijs Derks Evithya Diarado Zeeland
43 588 Mathijs van Asten Romane du Theil For Pleasure Ysselsteyn
44 592 Tim van de Oetelaar Europa T Numero Uno Kessel
45 584 Timothy Hendrix Euro Star Corland Baarlo
Sleeppauze (10 minuten)
46 586 Pieter Keunen Cape Coral RBF Z Cornet Obolensky Kessel
47 561 Michel Hendrix Entertainer Warrant Kessel
48 585 Alise Oken Hitchcock van de Broekkant Canturo Baarlo
49 517 Kristian Houwen Drop Shot VM Kannan Wanssum
50 628 Joost Martens Fortuna Eldorado van de Zeshoek Sevenum
51 645 Gabryella Dufour Dior nvt Lierop
52 611 Rogier Linssen Cynthia Calvados Z Kessel
53 600 Noelle van der Velde Zamora Quasimodo Z Rijsbergen
54 630 Malin Parmler JK Horsetrucks Hopefull Mr. Blue Mierlo
55 633 Sanna Olsson Ingren Be Special Chacco Blue Kessel
56 577 Jarno van Erp Bon Giorno Go Tygo Oss
57 629 Camila Mazza Smit London AJM Lord Z Helomnd
58 640 Lucille Billet Ciolga Bs Indoctro Rijsbergen
59 582 Maaike ten Berg Fernando Harley VDL Veeningen
60 642 Roald van Lankveld Caia Mylord Carthago Ysselsteyn (Lb)
61 637 sally hopkinson Temple Marple Tauber van het Kapelhof Swolgen
62 587 Karen Polle Sari Ninio de Rox Weerselo
63 574 Emile Tacken Waterstone Silverstone Meterik
64 626 Sidney Eras Cashman Cashandcarry Helvoirt
65 617 Boy Peels Amando Viostaverte Waalre
66 568 Ruben Romp Challenger de l'Enclos Bentley van de Heffinck Goirle
67 589 Bianca Schoenmakers Dha Dha HDH Douglas Geldrop
68 627 Perry Geryl Unomia Singapore Kelpen Oler
69 610 Koen Leemans Grace van de Werf Querlybet Hero middelbeers
70 555 Leon Thijssen Diablo Z Diarado Sevenum
71 607 Bart Lips Bent Vancouver Biest-Houtakker
72 636 Jan Conijn Erdousch Up to Date Son en Breugel
73 580 Albert Zoer Florian Zirocco Blue VDL Echten
74 612 Joep van der Kampen Donique Douglas Sevenum
75 618 Marc Beckers Da Vinci Numero Uno Roggel
76 641 Jeanette Corbeek Celiné Vermont Wekerom
77 622 Rob Heyligers FFw88 MB Azteca Vdl Asten
78 557 Nick van den Broek Dynamo Andiamo Sevenum
79 540 Kevin Olsmeyer Filemon Clinton Doorwerth
80 553 Veronique Morsink Celina Z Carthino Z De Lutte
81 578 Johnny Pals A Lee Springpower BH Argentinus As
82 623 Martien Amendt Freya Zirocco Blue Broekhuizenvorst
83 619 Marwin van den Nieuwenhuijzen Eton Clinton Sint-Oedenrode
84 631 Niels Knape Le Concorde Empire Swalmen
85 639 Pim Mulder Djoost Again Cantos Dalfsen
86 595 Leopold van Asten VDL Groep Urane de Talma Argentinus Hoogeloon
87 521 John Steeghs Herman Hof Ter Zeedycke Wandor vd Mispelaere meterik
88 624 Gabriela Roger Ibars Cuarta Canto 16 Someren
89 609 Ellen Zwijnenberg Boncetto Concetto Famos Overlangel
90 614 Frank van Helmond Doerak Zento Ommel
91 625 Jan Berben Chilli B Berlin Meijel
92 571 Doron Kuipers Daegen Lalan Cicero Z van Paemel Mijnsheerenland
93 566 Bart Bles Grenoble DN Gaillard de la Pomme Babberich