B3 - 1m35 Twee fasen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Goed Werk Communicatie

Rozetten en stalplaten aangeboden door: v.d. Boogaard Snelvervoer

Rubriek B3   1.35m    2-fasen

Vrijdag 27 april 2018                   Aanvang: 09:00                          Terrein 2


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 27 april 2018
Tijd: 09:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
M de Kleijne
H H van Rooij
B B van Enckevort
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 665 Leopold van Asten VDL Groep Elexia Calvaro Z Hoogeloon
2 Malin Parmler Freedom Astrello Mierlo
3 Christel Spitters Easy rider Mr. Bleu Meijel
4 Joep van der Kampen Drogba Numero uno Sevenum
5 519 Bianca Schoenmakers Elmo HDH Geldrop
6 Koen Leemans dopharma's egorite namelus Middelbeers
7 Iago Fratti Don Cello Douglas Mierlo
8 Siebe Kramer cherise Tenerife Vdl Oud Beijerland
9 Joost Martens Florette Wizzerd Sevenum
10 596 Tom Martens Chardonay Cumano Ospel
11
12 Thomas Mertens Blom`s Funaniem Unaniem Ettenleur
13 520 Mathijs van Asten Can Jump Calido Ysselsteyn
14 sally hopkinson Crystal Clear Cancara Swolgen
15 Pieter Keunen Footlose HX Bustique Kessel
16 674 Michiel de Ruyter Iljas NN Sevenum
17 Renee de Weert Esprit Sir Scandic Sevenum
18 Marwin van den Nieuwenhuijzen Elvixis Sir Shutterfly Sint-Oedenrode
19 Peggy Looymans Panamera Z Pilgrim Z Vught
20 Iris Looymans Evogue Cicero Z van Paemel Vught
21 Rebecca Lindberg Frodo C Marlon Aarle-Rixtel
22 Stefanie Saperstein Chicago Casiano Ommel
23 Chris Pratt Carte Blanche Cartogran Ommel
24 Frank van Helmond Gemike Namelus Ommel
25 659 Amber Fijen gucci Spartacus Eersel
26 548 Ellen Zwijnenberg Boeve's Cointreau Cassini I Overlangel
27 Boy Peels Loksly van de Broekkant Jaguar Mail Waalre
28
29 John Steeghs Curlanta Numero Uno meterik
30 668 Niels Knape Dirginia Van Gogh Swalmen
31 Elke Geraedts Carono Z Carat Baexem
32 Ashlee Harrison Atout des Trambles nectar des forets Asten
33 Camila Mazza Smit Gulliver vd Grundhoeve Grafiti van den Bisschop Helmond
34 646 Ozgur Ozkan Jk Horsetrucks Cassius Clay VLEUT Helmond
35 530 Maureen Bonder Havinga's Barco vd Valckenborg Darco Schoonoord
36 Melvin Greveling Ultimeau Niveau oosterhout
37 Nick van den Broek Dubai HBC NN Sevenum
38 Leopold van Asten VDL Groep Falco Clearway Hoogeloon
39 Rob Heyligers Fire Vleut Asten
40 Eric Jr. van der Vleuten Casantos
41 Perry Geryl Jalvaro Calvaro Kelpen Oler
42 Thijs Meulemeesters Falentina London Boekel
43 Nina van Enckevort Alpen fee 1 Casall Sint -Oedenrode
44 666 Mark Bunting Heras van het Verahof Carabas van de Wateringhoeve Swolgen
45 Dave Maarse Eagle-Go Numero Uno Wellerlooi
46 Koen Leemans Dopharma's Cooper Casantos middelbeers
47 661 Leah de Martini Clair II NN Ysselsteyn
48 677 Alise Oken Fay Willow
49 Noelle van der Velde Tylien Tyson Rijsbergen
50 Nina van Hedel Chili Pepper Ulano-h berlicum
51 Ellen Beckers - van Bussel Goldy Locks Zambesi Roggel
52 Rodrigo Almeida Lycero St. Hubert Cicero Maasbree
53 Yannick Hendrikx Goodtime ultimo. Heythuysen
54 Johan Klein Zieverink Fatouch S Erco van het Roosakker Lierop
55 Jessica Mendoza Dubai Dubai Mierlo
56 Jan Janssen Go Fast Gaillard de la Pomme Merselo
57 Tim van de Oetelaar Julie van de Verbindingshoeve Kashmir van Schuttershof Kessel
58 Emile Tacken Bruminka Numero Uno Meterik
59 593 Gabriel Coumans Coco Blue de Lui Mr. Blue Deurne
60 Manon van Rixtel Diorella Calvino Z oploo
61 Kim Otten Darling Bleu MR. Blue Lierop
62 Rob van Bussel Zandora Z Zandor Deur e
63 Malin Parmler Jewel van ‘t Eigenlo Diamant de Semily Mierlo
64 Piet Raijmakers Jr. G-orchidee Rascin Asten
65 Marc Beckers Granito Corland Roggel
66 Boy Peels Plus NN Waalre
67 664 Amber Fijen El Corrado Gran Corrado Eersel
68 Ashlee Harrison Caspar Z nn Asten
69 Christel Spitters Uidam de Reverdy Quidam de Revel Meijel
70 Joep van der Kampen Cocoliche C-Biscuit of Greenhill Sevenum
71 Bianca Schoenmakers Cream Couleur HDH Cream on Top Geldrop
72 Iago Fratti Flying Dream Zapatero VDl Mierlo
73 545 Siebe Kramer Coralie Cornet Obolensky Oud Beijerland
74 Tom Martens Fleetwood Clinton Ospel
75 Thomas Mertens Blom`s Kasper Nabab de reve Ettenleur
76 Mathijs van Asten Quint vh Maarlo Quidam De Revel Ysselsteyn
77 sally hopkinson Lou 78 Levinus Swolgen
78 534 Pieter Keunen Quitero V Z Quintero Kessel
79 Gaby Maarse Fashion Ustinov Wellerlooi
80 Dave Maarse Fornarina Z Carthino Z Wellerlooi
81 Michiel de Ruyter Festa Indoctro Sevenum
82 675 Renee de Weert Dream Boy Sandro Boy Sevenum
83 Stefanie Saperstein Sir Liberty Liberace Ommel
84 Rob Heyligers Flow-Versent Nabab de Reve Asten
85 Marwin van den Nieuwenhuijzen Fuji Ustinov Sint-Oedenrode
86 John Steeghs VDL groep Cavaro nn meterik
87 Camila Mazza Smit JKH Dr.Dollitle Lord Z Helmond
88 546 Jur Vrieling Curcuma il Palazzetto Casall Holwierde
89 669 Rodrigo Almeida Gaga E NN Maasbree
90 670 Maikel van der Vleuten Sildouch Spartacus Someren