S1 - 1e onderdeel NK Senioren


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Audi / Van Mossel Prijs

1e onderdeel NK Senioren

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek S1 - Snelheid- en wendbaarheidswedstrijd Tabel C 1.50m

KNHS Regl. 263
Donderdag 26 april 2018                   Aanvang: 15:00                          Terrein 1

Klik hier voor de NK tussenstand


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 350.00
Datum: 26 april 2018
Tijd: 15:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
1
2
3
Prijzengeld
1e prijs: € 3500.-
2e prijs: € 2750.-
3e prijs: € 2000.-
4e prijs: € 1500.-
5e prijs: € 1000.-
6e prijs: € 250.-
7e prijs: € 150.-
Regl. Volgprijzen: € 100.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 305 Kim Hoogenraat Dalton Vaillant Lijnden
2 339 Kim Emmen Audi's Ascatano Asca Z Dinteloord
3 310 Jens van Grunsven Doma Sue Dollar du Murier Erp
4 337 Jarno van Erp Daddycool Go Sandro Boy Oss
5
6 301 Ruben Romp Cupido van de Hoefslag Z Cartani Goirle
7 328 Bart Bles Gran Canyon Cartani Babberich
8 331 Albert Zoer Delgado Verdi Echten
9 345 Jeroen Dubbeldam Roelofsen Horse Trucks Gioia V Nagano Weerselo
10 314 Kevin Jochems Edgarrento Zento Achtmaal
11 307 Glenn Knoester Alpicor Lupicor Assendelft
12 321 Leon Thijssen Cristello H Numero Uno Sevenum
13 316 Anouk de Ruijter Ekimov Ustinov Kessel
14 342 Wesley Mulder Earl Grey Cardento Apeldoorn
15 306 Demi van Grunsven Tinka's Hope Hooper Handel
16 315 Ivo Biessen Cardino du Seigneur Cardento Budel
17 317 Angelique Hoorn Brego R'n B Namelus R Wanneperveen
18 324 Siebe Kramer Zizi Donaldson BH Quidam de Revel Oud Beijerland
19 335 Claudia Verburgt Abbervail Lightning Ard VDL Douglas Hoogeloon
20 303 Emile Tacken Cas Viento Uno W Meterik
21 318 Mark Martens VDL Another Pleasure For Pleasure Baexem
22 322 Kevin Olsmeyer Dalvaro Calvaro Z Doorwerth
23 346 Maureen Bonder Zellobee Berlin Schoonoord
24 349 Gerben Morsink Navarone Z Nabab de Reve Enschede
25 343 Michel Hendrix Baileys Indoctro Kessel
26 326 Frank Schuttert Beautiful Red Casall Meeuwen
27 332 Ben Schroder Davino Q Vingino Tubbergen
28 319 Willem Greve Zypria S Canturo Markelo
29 329 Hendrik-jan Schuttert Balboa HS Tygo Ommen
30 320 Jur Vrieling Davall Zavall VDL Holwierde
31 348 Maikel van der Vleuten Dana Blue Mr. Blue Someren
32 312 Sanne Thijssen Celine M Z Cresedor Sevenum
33 325 Michael Greeve Turbo Z Thunder vd Zuuthoeve Veeningen
34 341 Daan van Geel Djam Canturano Gees
35 347 Doron Kuipers Charley Calido I Mijnsheerenland
36 309 Johnny Pals Chat Botte du Ruisseau Z Casal As
37 323 Joy Lammers Taura van de Broekkant Tornado Hamont
38 340 Piet Raijmakers Jr. Van Schijndel's Amberlina Tangelo vd Zuuthoeve Asten
39 336 Jarno van Erp Al Capone Lupicor Oss
40 304 Kim Hoogenraat Donnatella L'Espoir Quasimodo Lijnden
41 311 Jens van Grunsven Cika Can Cun La Silla Erp
42 338 Kim Emmen Audi's Delvaux Chacco Blue Dinteloord
43 302 Ruben Romp Dundalk Douglas Goirle
44 344 Jeroen Dubbeldam SFN Zenith Rash R Weerselo
45 330 Albert Zoer Heechhiem's Cancun VDM Balou du Rouet Z Echten
46 334 Gerco Schroder Glock's Dobelensky Cornet Obolensky Tubbergen
47 313 Kevin Jochems Captain Cooper Namelus Achtmaal
48 308 Glenn Knoester Clint Easter Clinton Assendelft
49 327 Bart Bles Comino Casinni Babberich