Y1 - 1e onderdeel NK Young Riders


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Keizersberg Vastgoed Prijs

1e Onderdeel NK Young Riders

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek Y1 - Snelheid- en wendbaarheidswedstrijd Tabel C 1.40m

KNHS Regl. 263

Donderdag 26 april 2018                   Aanvang: 13:00                          Terrein 1

Klik hier voor de NK tussenstand


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 250.00
Datum: 26 april 2018
Tijd: 13:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
1
2
3
Prijzengeld
1e prijs: € 300.-
2e prijs: € 250.-
3e prijs: € 175.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 75.-
6e prijs: € 65.-
7e prijs: € 60.-
8e prijs: € 55.-
Regl. Volgprijzen: € 50.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 216 Megan Laseur Kastello Echo vh Spielveld Soest
2 209 Bas Moerings Fosther Vigo d'Arsouilles Roosendaal
3 225 Kelly Jochems Egwel Singapore Achtmaal
4 203 Lars Kersten H-Cassino Torino Egchel
5 204 Emiel Richter Disinaa Rubert R Enschede
6 213 Teddy van de Rijt Itcho Van 't Ruytershof Lord Z Nuenen
7 221 Veronique Morsink Faithfull For Keeps De Lutte
8 206 Sanne Thijssen Carinja For Fashion Sevenum
9 218 Mel Thijssen Enrique Tangelo vd Zuuthoeve Sevenum
10 212 Joost Leesberg Air Donna Z Air Jordan Z Erp
11 228 Robin Bril Balou Puissant Balouco Westendorp
12 224 Leontine Bruin Eternity Vagebond de la Pomme Wilp
13 211 Tristan Marchal Sambucca Sandro Boy Someren
14 230 Ralph Slaats K Class Z Kashmir van Schuttershof Waalre
15 227 Niels Bulthuis Gicero Cicero Echt
16 229 Kars Bonhof Zentos Zento Lochem
17 219 Sterre Vroomans Cezaro M Verdi gemert
18 201 Delphine Klopper W-Gladdys vd Lindehoeve Z Weldon I Badhoevedorp
19 210 Maaike Theunis TTO Douala L' Esprit Moerstraten
20 222 Claudia Morsink Carthino Z Carthago Z De Lutte
21 223 Lotte Teuns Excellent Vingino Hoogerheide
22 220 Veronique Morsink Entrepreneur Clinton De Lutte
23 208 Bas Moerings Fasther Vigo d'Arsouilles Roosendaal
24 215 Megan Laseur Cleopatra Quickstar soest
25 202 Lars Kersten Dobbey Sirocco Blue Egchel
26 217 Mel Thijssen Ambler Gambler Colander Sevenum
27 207 Sanne Thijssen Expert Tangelo van de Zuuthoeve Sevenum
28 226 Kelly Jochems Eowan A Numero Uno Achtmaal
29 205 Emiel Richter Sundance Padinus Enschede
30 214 Teddy van de Rijt Lander Z Lord Z Nuenen