N2 - 1m40 Twee fasen (Kwalificatie voor S6)


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Rivez Assurantiën Prijs

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

1e Kwalificatie Grote Prijs van Mierlo

Rubriek N2 - Twee Fasen Tabel A/A 1.40m - (KNHS Regl. 274.5.c)
 

Donderdag 26 april 2018                   Aanvang: 11:15                          Terrein 2


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 90.00
Datum: 26 april 2018
Tijd: 11:15
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
1
2
3
Prijzengeld
1e prijs: € 400.-
2e prijs: € 300.-
3e prijs: € 200.-
4e prijs: € 150.-
5e prijs: € 100.-
6e prijs: € 100.-
7e prijs: € 75.-
8e prijs: € 75.-
Regl. Volgprijzen: € 60.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 552 Megan Laseur Dene Sienna Van Gogh Soest
2 553 Veronique Morsink Celina Z Carthino Z De Lutte
3 554 Sanne Thijssen Bulavsco Verdi Sevenum
4 555 Leon Thijssen Diablo Z Diarado Sevenum
5 556 Kevin Jochems Evita Canturano Achtmaal
6 557 Nick van den Broek Dynamo Andiamo Sevenum
7 558 Jeroen Dubbeldam Roelofsen Horse Trucks Eldorad Diarado Weerselo
8 559 Frank Schuttert Assalitore Arpeggio Meeuwen
9 560 Maureen Bonder Cumbela Cancoon Schoonoord
10 561 Michel Hendrix Entertainer Warrant Kessel
11 562 Siebe Kramer Europa Kannan Oud Beijerland
12 563 Kevin Olsmeyer Ferdinand Viceroy T Doorwerth
13 564 Piet Raijmakers Jr. Van Schijndel's Double Bee Lord Z Asten
14 547 Hendrik-jan Schuttert Farmers Proud HS Verdi Ommen
15 565 Jur Vrieling Etoulon VDL Toulon Holwierde
16 566 Bart Bles Grenoble DN Gaillard de la Pomme Babberich
17 567 Kim Emmen Audi's Happy Lux Z Dinteloord
18 568 Ruben Romp Challenger de l'Enclos Bentley van de Heffinck Goirle
19 569 Ivo Biessen Vivaldick Vivaldi du Seigneur Budel
20 570 Willem Greve Formidable Carambole Markelo
21 571 Doron Kuipers Daegen Lalan Cicero Z van Paemel Mijnsheerenland
22 572 Ben Schroder Ezra van W Diarado Tubbergen
23 573 Gerco Schroder Glock's Debalia Numero Uno Tubbergen
24 574 Emile Tacken Waterstone Silverstone Meterik
25 575 Demi van Grunsven Farmgraaf Verdi Handel
26 576 Joy Lammers Erka Calvaro 6 Hamont
27 577 Jarno van Erp Bon Giorno Go Tygo Oss
28 578 Johnny Pals A Lee Springpower BH Argentinus As
29 579 Daan van Geel Escobar Air Jordan Z Gees
30 580 Albert Zoer Florian Zirocco Blue VDL Echten
31 581 Michael Greeve Unicstar de Courcy Kashmir van Schuttershof Veeningen
32 582 Maaike ten Berg Fernando Harley VDL Veeningen
33 583 Oda Charlotte Lyngvar Jewel LVP Berlin Baarlo
34 584 Timothy Hendrix Euro Star Corland Baarlo
35 585 Alise Oken Hitchcock van de Broekkant Canturo Baarlo
36 586 Pieter Keunen Cape Coral RBF Z Cornet Obolensky Kessel
37 587 Karen Polle Sari Ninio de Rox Weerselo
38 588 Mathijs van Asten Romane du Theil For Pleasure Ysselsteyn
39 589 Bianca Schoenmakers Dha Dha HDH Douglas Geldrop
40 650 Alisa Danilova Encore Nabab de Reve Asten
41 591 Stella Rohlcke Delina Verdi Someren
42 592 Tim van de Oetelaar Europa T Numero Uno Kessel
43 593 Gabriel Coumans Coco Blue de Lui Mr. Blue Deurne
44 594 John Steeghs Favoriet Cantos meterik
45 595 Leopold van Asten VDL Groep Urane de Talma Argentinus Hoogeloon
46 596 Tom Martens Chardonay Cumano Ospel
Slepen (5 minuten)
47 641 Jeanette Corbeek Celiné Vermont Wekerom
48 597 Amber Meijer KM Fajah Cantos Muntendam
49 598 Rob Eras Collezione Cesaro Mikimoto Diamant de Semilly Helvoirt
50 599 Rodrigo Morgado Tasmina des Terdrix Major d'Olbiche Venray
51 600 Noelle van der Velde Zamora Quasimodo Z Rijsbergen
52 601 Bas Knijff Dosco van de Postbaan Con Air Oude Tonge
53 602 Leah de Martini Abunola Numero Uno Ysselsteyn
54 528 Mark Bunting Edwina Berlin Swolgen
55 604 Amber Fijen Flying Sam Baltic VDL Eersel
56 605 Mark Martens Carello Caretino Baexem
57 606 Thijs Derks Evithya Diarado Zeeland
58 607 Bart Lips Bent Vancouver Biest-Houtakker
59 608 Kristian Houwen Edinburgh Vleut Wanssum
60 609 Ellen Zwijnenberg Boncetto Concetto Famos Overlangel
61 610 Koen Leemans Grace van de Werf Querlybet Hero middelbeers
62 611 Rogier Linssen Cynthia Calvados Z Kessel
63 612 Joep van der Kampen Donique Douglas Sevenum
64 613 Dave Maarse Falco Carambole Wellerlooi
65 614 Frank van Helmond Doerak Zento Ommel
66 615 Chris Pratt Concorde Valliant Ommel
67 616 Stefanie Saperstein La Boom Lacoochee Ommel
68 617 Boy Peels Amando Viostaverte Waalre
69 618 Marc Beckers Da Vinci Numero Uno Roggel
70 619 Marwin van den Nieuwenhuijzen Eton Clinton Sint-Oedenrode
71 620 Rodrigo Almeida Kafka vd Heffinck Calvaro Maasbree
72 621 Suzanne Raming Zyrah Corland Schijf
73 622 Rob Heyligers FFw88 MB Azteca Vdl Asten
74 623 Martien Amendt Freya Zirocco Blue Broekhuizenvorst
75 624 Gabriela Roger Ibars Cuarta Canto 16 Someren
76 625 Jan Berben Chilli B Berlin Meijel
77 626 Sidney Eras Cashman Cashandcarry Helvoirt
78 627 Perry Geryl Unomia Singapore Kelpen Oler
79 628 Joost Martens Fortuna Eldorado van de Zeshoek Sevenum
80 629 Camila Mazza Smit London AJM Lord Z Helomnd
81 630 Malin Parmler JK Horsetrucks Hopefull Mr. Blue Mierlo
82 631 Niels Knape Le Concorde Empire Swalmen
83 632 Nando de Miranda Czarina Jmen Clavigo Heythuysen
84 633 Sanna Olsson Ingren Be Special Chacco Blue Kessel
85 634 Gabryella Dufour Dior Onbekend Lierop
86 635 Melvin Greveling Conthino Contender oosterhout
87 636 Jan Conijn Erdousch Up to Date Son en Breugel
88 637 sally hopkinson Temple Marple Tauber van het Kapelhof Swolgen
89 638 Rob Schipper Carollo Chacco-Blue enschede
90 639 Pim Mulder Djoost Again Cantos Dalfsen
91 640 Lucille Billet Ciolga Bs Indoctro Rijsbergen
92 642 Roald van Lankveld Caia Mylord Carthago Ysselsteyn (Lb)
93 551 Hessel Hoekstra Qstar Quasimodo Z Lelystad