J1 - 1e onderdeel NK Junioren


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Morssinkhof-Rymoplast Prijs

1e onderdeel NK Junioren

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek J1 - Snelheid- en wendbaarheidswedstrijd Tabel C 1.35m

KNHS Regl. 263

Donderdag 26 april 2018                                              Terrein 1

Klik hier voor de NK tussenstand


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 250.00
Datum: 26 april 2018
Tijd: 10:30
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
1
2
3
Prijzengeld
1e prijs: € 250.-
2e prijs: € 200.-
3e prijs: € 125.-
4e prijs: € 100.-
5e prijs: € 75.-
6e prijs: € 65.-
7e prijs: € 60.-
8e prijs: € 55.-
Regl. Volgprijzen: € 50.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 144 Nina van Enckevort Conchita S Con Cento Sint -Oedenrode
2 140 Vincent Dings Anastasia HDH Oklund Heeze
3 113 Niels Kersten Ariba Arpeggio Egchel
4 116 Beau Schuttelaar Caretino Singulord Joter Tegelen
5 123 Elize van de Mheen Ferdinand Verdi Hoevelaken
6 110 Pam Nieuwenhuis Vendorlux V Lux Groessen
7 108 Iris Hakvoort BML Florida Balia NL Bustique Tollebeek
8 133 Tom Schellekens Camilly Z Crown Z Esbeek
9 129 Sammy-jo Smit Eclips Cardento Gilze
10 138 Hessel Hoekstra F-Narcist Eurocommerce Napels Lelystad
11 121 Rowen van de Mheen Qverdi Verdi Hoevelaken
12 102 Julia Engelsman Don Juan Berlin Berkhout
13 112 Lars Kersten Genua Gaillard de la Pomme Egchel
14 120 Lysanne Kruizinga Flora Dudith Lexicon Schoonloo
15 130 Mel Thijssen Cartolana Cartogran Sevenum
16 147 Ilse Tolboom Figo Zapatero VDL Bunschoten
17 143 Niels Bulthuis Quiero Quick Nick Echt
18 146 Iris Michels Wishkarla Cavalier Liessel
19 135 Savannah Brandes Nosebreaker Carthino Z Markelo
20 125 Madee Schuttenbeld Piccolo R Centauer Z Almelo
21 127 Rebecca Hellemons Cupfighter Z Casino Oudenbosch
22 136 Iris Zwienenberg Be Impressed Vancouver Markelo
23 104 Caroline Brummelhuis Grace-Rose Zambesi Oldenzaal
24 137 Max de Mol Cavadio O.H. Cachas Haren
25 106 Anouk Van Der Velde Casco Indoctro Rijsbergen
26 118 Lars Slagter Desmond R Tenerife VDL Slochteren
27 126 Kim Mestrom Casanova Z Colander Ohe en Laak
28 105 Zoe Schipper Halla vd Wellington Contact vd Heffinck Tilburg
29 115 Lotte van Santvliet Zomodo P Quasimodo Z Vlaardingen
30 103 Babs Kerkhoffs Evita van Spieringen Eros Platiere Kelpen- Oler
31 132 Paris Morssinkhof Bayamo Balou du Rouet Hierden
32 119 Lysanne Kruizinga Erunella D Veron Schoonloo
33 117 Beau Schuttelaar Fugon Ultimo Tegelen
34 131 Mel Thijssen Fhilavska Nabab de Reve Sevenum
35 148 Ilse Tolboom Gartbreaker Heartbreaker Bunschoten
36 122 Rowen van de Mheen Elrado Eldorado vd Zeshoek Hoevelaken
37 109 Pam Nieuwenhuis Golden Boy V Boss VDL Groessen
38 134 Tom Schellekens Casander Lord Z Esbeek
39 124 Elize van de Mheen Unfinity Bois Margot L' Arc de Triomphe Hoevelaken
40 101 Julia Engelsman Dame Blanche Clinton Berkhout
41 139 Hessel Hoekstra Contessa Contendro II Lelystad
42 114 Niels Kersten Can Win Canabis Egchel
43 107 Iris Hakvoort Don't Tell Me What To Do Canturano Tollebeek
44 111 Lars Kersten Dora de Ness Nabab de Reve Egchel
45 142 Niels Bulthuis Freebird Lupicor Echt
46 145 Nina van Enckevort Darc du Rona Z Diarado Sint -Oedenrode
47 128 Sammy-jo Smit Dijkerhoeve`s Herbie Onbekend Gilze
48 141 Vincent Dings Dirk HDH Douglas Heeze