N1 - 1m40 Direct op tijd


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

van Santvoort Makelaars Prijs

Rozetten en stalplaten aangeboden door: vd Boogaard Snelvervoer

Rubriek N1 - Tabel A 1.40m direct op tijd - KNHS Regl. 238.2.a

Donderdag 26 april 2018                   Aanvang: 08:00                          Terrein 1


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 30.00
Datum: 26 april 2018
Tijd: 08:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
1
2
3
Prijzengeld
1e prijs: € 400.-
2e prijs: € 300.-
3e prijs: € 200.-
4e prijs: € 150.-
5e prijs: € 100.-
6e prijs: € 100.-
7e prijs: € 75.-
8e prijs: € 75.-
Regl. Volgprijzen: € 60.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 501 Ashlee Harrison Sunshine de la Love Flipper d'Elle Asten
2 504 Dave Maarse Engelien Clinton Wellerlooi
3 505 Lisa Bongers Elixer Zacharov Wijchen
4 506 Malin Parmler Koko van het Eigenlo Echo vant spiveld Mierlo
5 507 Tom Martens Diablesse Diarado Ospel
6 508 Rodrigo Almeida Isolde vd Heffinck Contact vd Heffinck Maasbree
7 509 Amber Fijen Cica Candillo Eersel
8 510 Stefanie Saperstein Chatel van de Wolfsakker Nabab de Reve Ommel
9 511 Chris Pratt Kalinka de Kalvarie Mr. Blue Ommel
10 512 Rob Heyligers Zeline Hemmingway Asten
11
12 514 Bart Lips Feddebezi SW Contendro Biest-Houtakker
13 515 Niels Knape Dirginia Van Gogh Swalmen
14 516 Mark Martens Centana Centadel Baexem
15 517 Kristian Houwen Drop Shot VM Kannan Wanssum
16 518 Joep van der Kampen Kyamant van ‘t Spieveld Diamant de Semily Sevenum
17 519 Bianca Schoenmakers Elmo HDH Geldrop
18 520 Mathijs van Asten Can Jump Calido Ysselsteyn
19 545 Siebe Kramer Coralie Cornet Obolensky Oud Beijerland
20 521 John Steeghs Herman Hof Ter Zeedycke Wandor vd Mispelaere meterik
21 522 Roald van Lankveld Adine Barbarian Ysselsteyn (Lb)
22
23 524 Piet Raijmakers Jr. van Schijndel's Belle Berlin Asten
24 525 Noelle van der Velde Faithless Ukato Rijsbergen
25 526 Joy Lammers Winny Quasimodo Z Hamont
26 527 Bart Bles Evabellie W Colman Babberich
27 603 Mark Bunting Heras van het Verahof Carabas van de Wateringhoeve Swolgen
28 529 Ruben Romp Chapeau B Vingino Goirle
29 530 Maureen Bonder Havinga's Barco vd Valckenborg Darco Schoonoord
30 502 Bas Knijff Cassius Clay Calvino Z Oude Tonge
31 531 Kevin Jochems Billy Penny Chacco Blue Achtmaal
32 532 Sanne Thijssen Bacardi Numero Uno Sevenum
33 533 Frank Schuttert Lord Al Bahar Lord Pezi Meeuwen
34 534 Pieter Keunen Quitero V Z Quintero Kessel
35 535 Michel Hendrix Donna Corra Verdi Kessel
36 536 Michael Greeve Whitney B B Nabab De Reve Veeningen
37 537 Timothy Hendrix Dylan Balou du Rouet Z Baarlo
38 550 Oda Charlotte Lyngvar Cendy VDP Triomphe de Muze Baarlo
39 538 Kim Emmen Audi's Flock Spartacus Dinteloord
40 539 Jeroen Dubbeldam Romeo 88 Contact van de Heffinck Weerselo
41 540 Kevin Olsmeyer Filemon Clinton Doorwerth
42 541 Leopold van Asten VDL Groep Elexia Calvaro Z Hoogeloon
43 542 Maikel van der Vleuten Beauville Z Bustique Someren
44 543 Eric van der Vleuten Wunschkind Casall
45 544 Willem Greve Faro Calvaro Markelo
46 546 Jur Vrieling Curcuma il Palazzetto Casall Holwierde
47 549 Hendrik-jan Schuttert Expensive Unaniem Ommen
48 548 Ellen Zwijnenberg Boeve's Cointreau Cassini I Overlangel