B1 - 1m30 Twee fasen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Goed Werk Communicatie

Rozetten en stalplaten aangeboden door: v.d. Boogaard Snelvervoer

Rubriek B1       1.30m           2-fasen

Donderdag 26 april 2018                   Aanvang: 08:00                          Terrein 2


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 26 april 2018
Tijd: 08:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
B B van Enckevort
H H van Rooij
M de Kleijne
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Marielle Friesen Goedhart Quasimodo Vd Molendreef
2 Rebecca Lindberg Frodo C Marlon Aarle-Rixtel
3 Erwin Bos Amis z Air jordan Asten heusden
4 Kimberly Loos Katinka L Vivaldi Du Seigneur Beek en Donk
5 Denise de Jongh Zolino Onbekend Asten
6 Yannick Hendrikx Goodtime ultimo. Heythuysen
7 Sander Sauve Goldika Numero uno Lierop
8 Judith Martens Lynn vd Sonniuswijck Cicero Z Nijnsel
9 Stephanie Jennen nababette Z Nabab de reve Balen
10 Nikki de Vries Gracia Calvino Z Helvoirt
11 Christel Spitters Uidam de Reverdy Quidam de Revel Meijel
12 Anne-martine van Liere Dilithyia Vls Vaust S. Meijel
13 Rosanne Janssen Doriena V Numero Uno Lierop
14 Jolein Roestenburg Kellan du keske Keops de la Lande Breugel
15 Gabryella Dufour Cicer nvt Lierop
16 Yves Winkelmolen Gitte S Aerobic Son en breugel
17 Thieu Huijbregts Dalida van de Zuuthoeve Thunder van de Zuuthoeve
18 Iago Fratti Flying Dream Zapatero VDl Mierlo
19 Ozgur Ozkan Levesto j.k.h. Z Leasure jk horse trucks Z Helmond
20 Camila Mazza Smit Gulliver vd Grundhoeve Grafiti van den Bisschop Valkenswaard
21 Lotte van der Wielen Dakar VDW Cento Lano Den Dolder
22 Alma Ranebo Quinstar Hästak Quinton Bjärred
23 Richelle Coppelmans Galaxy girl Verdi deurne
24 Imke Gradussen Feberlina Calvaro Z Echt
25 Thijs Meulemeesters Falentina London Boekel
26 Marieke Verdaasdonk Flowerfee Namelus R Boekel
27 Maaike Schoormans Edam Guidam hapert
28 Jan Janssen Europe Crusador Merselo
29 Gaby Maarse Gaia Phin Phin Wellerlooi
30 Nick van den Broek Dubai HBC NN Sevenum
31 Miranda Harrington Edalinda Lexicon Ospel
32 Rob van Bussel Chica du Buisson Z Calvaro Z asten heusde
33 Jasper Bulthuis Lolita Cento echt
34 Emile Tacken Bruminka Numero Uno Meterik
35 Kimberley Winsingh Gouverneur Conthargos Raalte
36 Kim Otten Darling Bleu MR. Blue Lierop
37 Thijs Derks Gimondi Eldorado vd Zeshoek Zeeland
38 Ellen Beckers - van Bussel Goldy Locks Zambesi Roggel
39 Marc Beckers Granito Corland Roggel
40 Perry Geryl Gutasha Lux Kelpen Oler
41 Frank van Helmond Gemike Namelus Ommel
42 sally hopkinson Crystal Clear Cancara Swolgen
43 Tim van de Oetelaar Julie van de Verbindingshoeve Kashmir van Schuttershof Kessel
44 Maja Burnell Ixy van de Nachtgaele Echo Van Neerenbosh Ysselsteyn
45 Leah de Martini Clair II NN Ysselsteyn
46 Joost Martens Concetta Clinton Sevenum
47 649 Marwin van den Nieuwenhuijzen Eindhoven Cicero Sint-oedenrode
48 Rodrigo Morgado Cote Do`r Chamberlain Venray
49 Joep van der Kampen Cocoliche C-Biscuit of Greenhill Sevenum
50 659 Amber Fijen gucci Spartacus Eersel
51 Boy Peels Gamble Nabab de Rève Waalre
52 Rodrigo Almeida Gaga E NN Maasbree
53 Rob Heyligers Elton John Zento Asten
54 Bart Lips Celine Z Cesano II Biest-Houtakker
55 Malin Parmler Freedom Astrello Mierlo
56 594 John Steeghs Favoriet Cantos meterik
57 Bianca Schoenmakers F-Ninjo HDH Napels Geldrop
58 Koen Leemans dopharma's egorite namelus Middelbeers
59 Mark Martens Candy - Baexem
60 Piet Raijmakers Jr. G-orchidee Rascin Asten
61 Siebe Kramer cherise Tenerife Vdl Oud Beijerland
62 Pieter Keunen Godyno - Kessel
63 Ashlee Harrison Atout des Trambles nectar des forets Asten
64 Jessica Mendoza Sam de Bacon - Mierlo
65 Dave Maarse Duc de Kerihuel Padinus Wellerlooi
66 Leopold van Asten VDL Groep Geoffrey Untouchable Hoogeloon
67 Chris Pratt Carte Blanche Cartogran Ommel
68 Stefanie Saperstein Sir Liberty Liberace Ommel
69 Danielle Goldstein Gotcha NN
70 Mathijs van Asten Quint vh Maarlo Quidam De Revel Ysselsteyn
71 Eric Jr. van der Vleuten Casantos
72 Maikel van der Vleuten Sildouch Spartacus Someren