Rubriek 7: Klasse ZZ


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Klasse ZZ zal verreden worden als een 2-fasen


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 20 juni 2013
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 150.-
2e prijs: € 125.-
3e prijs: € 100.-
4e prijs: € 75.-
5e prijs: € 50.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 146 Bianca Schoenmakers Boss Hdh Phin Phin Geldrop
2 Joep Raijmakers Van Schijndel's Wamberto Cantos asten
3 354 Julian Kraay Waraon Deys Pharaon (el Loquillo) -
4 Gabriel Coumans Van Gogh Vls Nabab De Reve Deurne
5 309 Jorn Emschove Vdl Groep Ultimo Lux .
6
7 371 Toshiki Masui Corrito Corrado I -
8 Frans Wijlaars Hornet Zhivago Z Hornet Rose waalre
9 Stijn van der Velden Zippit O.cor D'emilion Eindhoven
10 Rob Heyligers Zaragoza Celano asten
11 379 Joep van der Kampen Bohemian Rhapsody Balourado Hc
12 233 Patrick Lemmen Zippo Z Zandor Z .
13 James Payne VDL Groep Zidane Heartbreaker Hoogeloon
14 Niclas Parmler Vdl Groep Zamboa Berlin Hoogeloon
15 26 Sanne van Gendt Lincom's Close Up Cordalme Nuenen
16 191 Erwin Bos Zonnegoeie Indorado .
17
18 147 Bianca Schoenmakers Basje Hdh Larino Geldrop
19 Joep Raijmakers Vania Contender asten
20
21 Thom van Dijck Archer Ginus sint oedenrode
22 Rob van Bussel Cordelia Z Carthago Z Heusden gem. Asten
23 Pieter Bergmans Be Impressed Vancouver Meijel
24 Joseph Rothstein Argenta Cartier Vd Heffinck Meijel
25 Maarten Aarts Hot Chocolette Balou Du Rouet Helmond
26 Rens Spreuwenberg Zador Solitair kessel
27 Maikel van Mierlo Johnny Boy Johnny Boy Ii Koningslust
28 370 Toshiki Masui Dolce Vita nn -
29 211 Danielle Farnworth Caramelle KLT Cardento Hc
30 Frans Wijlaars Udo Burggraaf waalre
31
32 Caroline Manders Avanti D Padinus -
33 380 Joep van der Kampen Eros B Numero Uno Hc
34 61 Jorn Emschove VDL Groep Beauty For Pleasure .
35 Gabriel Coumans Ango De Lui Oklund Deurne
36 148 Bianca Schoenmakers Zorianda Indorado Geldrop
37 Joep Raijmakers Antares Oxfort asten