Rubriek 5: Klasse Z


<< Terug naar wedstrijdoverzicht Klasse Z zal verreden worden als een 2-fasen.

Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 20 juni 2013
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 125.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 75.-
4e prijs: € 60.-
5e prijs: € 45.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 231 Patrick Lemmen Calore Van De Helle Casall Maasbree
2
3 262 Monique van den Broek Baghi Upgrade Sevenum
4
5 James Payne VDL Groep Cheimee Clinton Hoogeloon
6 198 Rob van Bussel Roccoco Onbekend Heusden
7 Robin van de Wetering Alusinus Odermus R de mortel
8 Jorn Emschove VDL Groep Cool Blue Mr. Blue Hoogeloon
9 49 Gabryella Dufour Bling Bling Hdh Calvino Z N
10 Thom van Dijck Coco Habana Celano sint oedenrode
11 Kim Rothengatter VDL Groep Beluga Indoctro Hoogeloon
12 Ad van Beek Virtual Shadow Orame Rijen
13 23 Sanne van Gendt Lincom's Cassanova Carolus II Nuenen
14 36 Nick van Grunsven Amaretto Clearway -
15 348 Koen Leemans Abracadabra Cartier Vd Heffinck Middelbeers
16 351 Julian Kraay Wisenno Carland -
17 280 Luc Steeghs Bodet M. Verdi -
18 Rob Heyligers Zalon Pacific asten
19 140 Bianca Schoenmakers Chokotoff Hdh Rascin Geldrop
20 Manon Hees Utrilly Z Utrillo Z stevensweert
21
22 Johan Klein Zieverink Casa Nova Chamberlain Z Nederweert-Eind
23 190 Erwin Bos Buddy R nn .
24
25
26
27 Robby Krowoza Zwiebertje nn elmpt
28 Iris Jeurissen Vidola Orame Oirlo
29 Kristian Houwen Cupido V Numero Uno Wanssum
30 Robin van de Wetering Corette Lupicor de mortel
31 Pieter Bergmans Aloube Ludwig Von Bayern Meijel
32 Sandra Klaessen Wuscari Hors la loi neer
33 114 Maikel van Mierlo Elegante nn Koningslust
34 217 Enrique Camiruaga Rueda Wubea nn .
35
36 Maarten Aarts Chinook-w Douglas Helmond
37 352 Julian Kraay Valentino Deys Hold Up Premier -
38
39
40 Ingrid Jakobsen Zsazsa Orlando Deurne
41
42
43
44 338 Wil Schellekens Bellarosa Orlando Esbeek
45 144 Bianca Schoenmakers Barbamama Hdh Larino Geldrop
46 Rob van Bussel Cash Vigo D'arsouilles Heusden gem. Asten
47 321 Manon Hees Apollo Tygo Stevensweert
48 Johan Klein Zieverink Bois Le Duc Solitair Nederweert-Eind
49
50 Nicole Caris Salum Du Bosquetiau Ogano Sitte maria hoop
51
52 329 Robby Krowoza Quinci nn Elmpt
53
54 108 Kristian Houwen Dutch-beauleo Z Dutch Capitol Wanssum
55
56 Sem Smolenaers Adette M Vancouver Panningen
57 Jessica Nijssen Baileys Indoctro Eindhoven
58 Maikel van Mierlo Cerano Harley Vdl Koningslust
59 Franco Garavaglia woodpecker indorado Poppel
60 353 Julian Kraay Brainpower Contendro -
61 Sandra Klaessen Captain Andy -- neer
62 Rian Smits Amay Artos Z ommel
63 Joep Raijmakers Van Schijndel's Charisma Rascin asten
64 Maxime de Clercq Casablanca Corland Someren
65 Amanda Landeblad Beyonce Corland Someren
66
67 375 Wil Schellekens Wilma V Indoctro Esbeek
68 Rob Heyligers Cream On Top Concorde asten
69 145 Bianca Schoenmakers Z-day Numero Uno Geldrop
70 Rob van Bussel Cuba Massimo Heusden gem. Asten
71 285 Enrique Camiruaga Rueda Valhalla nn .
72
73 226 Nicole Caris Ceasar nn Maria
74 Martien Adelaars Lancer Lancer Il 21 0052486 nn
75 Ingrid Jakobsen Cronique Carthino Z Deurne
76 Linn Kvernes Caleandro Cassini I schijndel
77 Rebecca Lindberg Calvados Mb Chicago Z Helmond
78 Kristian Houwen Charmeur Hs Heartbreaker Wanssum
79 Joseph Rothstein Colombo Lord Z Meijel
80 Gabriel Coumans Alanis Oklund Deurne