1,25 m


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 13 april 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Renee de Weert Guus Geluk Diarado Sevenum
2 5 Mark Bunting Evita Carthino Z
3 Thiago Ribas da Costa Eureka Kannan Ysselsteyn
4 Michiel de Ruyter Camonyak Coronado Sevenum
5 202 Maikel van Mierlo Gycara Ticalux Koningslust
6 189 Joep van der Kampen Fast Forward Zidane Sevenum
7 46 Nick van den Broek Dynamo Andiamo HC
8 49 Timothy Hendrix Inzaghi van Molenheide NN
9 Thijs Meulemeesters Commissaris Casanova z Boekel
10 Gemma Johnsey Plumley TJ Ballourina Baloubet Du Rouet Asten
11 Arnold Boerekamps Helvetia Kadans Spartacus Asten
12 66 Constance Heidner Forever -
13 Martien Amendt Full Wish T Ultimo Broekhuizenvorst
14 39 Eric Jr. van der Vleuten Casantos HC
15 Perry Geryl Gutasha Lux Kelpen Oler
16 Jan Janssen Daar heb je haar Zaa Zoe Merselo
17 Tristan Marchal Aranca Mermus R Someren
18 Silke Caproens Walters Finale Landos Kelpen
19 24 Lovise Klemetzen Ciabeau Diabeau
20 Renee de Weert Enzo Van Gogh Sevenum
21 Marwin van den Nieuwenhuijzen Spock Startrek Sint-Oedenrode
22 Veronique van Wijlick Captain Jack Calvin Z Kessel
23 Ellen Beckers - van Bussel Ecclestone Cicero roggel
24 Manuel Albano Ronnifer Roble z Evertsoord
25 201 Nick van den Broek Hilton NN HC
26 Alexander Davis Cocobanta Douglas VDL Kelpen-Oler
27 Rosanne Janssen Doriena V Numero Uno Lierop
28 Ida Lindblom Quelle Flesh Felton du mont Kelpen
29 102 Thiago Ribas da Costa Follow De Bouverie Arko III Ysselsteyn
30 Michiel de Ruyter Hi There Nabab de Reve Sevenum
31 Maikel van Mierlo Luxor Elvis Ter Putte koningslust
32 Joep van der Kampen Cocoliche C-Biscuit of Greenhill Sevenum
33 Luc Martens Gambler Spartacus Ommel
34 56 Miranda Harrington Celeste Z Calvaro Z
35 59 Amy Collinson Capello G Collin L
36 61 Aniek Poels Calina Casall
37 Renee de Weert Grand Blanc Tangelo van de Zuuthoeve Sevenum
38 7 Mark Bunting Gina Cicero
39 50 Timothy Hendrix Giolita Zirocco Blue VDL
40 106 Jillian Terceira Junior - Southampton
41 Arnold Boerekamps S.l.i. Elonero Onbekend Asten
42 67 Constance Heidner Gladstone HDH -
43 Martien Amendt Freya Zirocco Blue Broekhuizenvorst
44 40 Eric Jr. van der Vleuten Expetero NN HC
45 193 Perry Geryl lets go Lordanos Kelpen Oler
46 Jan Janssen Zaa-zoe Hornet Rose Merselo
47 Tristan Marchal Hosco Hosco Someren
48
49 153 Lovise Klemetzen Caretto Oklund
50 110 Albert Voorn Stakkana Koningshoeve Stakkato Sevenum HC
51 178 Zarah von Weisz Piper vd Withoeve Z Prince Van De Wolfsakker Ysselsteyn
52 Michiel de Ruyter Gotcha Tygo Sevenum
53 Maikel van Mierlo Edelmanfee Kojak koningslust
54 203 Joep van der Kampen Valentino Vulkano Sevenum
55 152 Renee de Weert Fenrir Cardento Sevenum
56 3 Mark Bunting Kallu C -
57 Alexander Davis Dibria Richebourg Kelpen-Oler