1,25 m


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 6 april 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A Frans Boerekamps
B Piet van Rijssel
C Miré de Kleijne
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Monique van den Broek Gullit HBC Cantos Sevenum
2 Frida Berggren Filip Vleut Lommel
3 Marcel Willems Olympia ogano sitte koningsbosch
4 Gavin Reilly Jasper Nn Bree
5 Claudia Verburgt Concia - hoogeloon
6 Wout Vlemmix Illustre D'Emma Bentley hoogeloon
7 Camila Mazza Smit Gulliver vd Grundhoeve Grafiti van den Bisschop Valkenswaard
8 Maikel van Mierlo Gycara Ticalux koningslust
9 Ozgur Ozkan Wishe’s Crown Wish jk horse trucks Helmond
10 Niels Bulthuis Alpina Quidam Revel echt
11 154 Abdelrahman Ikram Jordan Girl Haarlem
12 Rob Tijskens Halasc De La Ferme Blanche Nabab de Reve Bocholt
13 Rob van Bussel Glorius tcs numero uno asten heusden
14 Geert van Asten Goldfever GLN Vleut Hapert
15 johnny stevens Duanda nn bocholt
16 Rebecca Lindberg Frodo C Marlon Aarle-Rixtel
17 Jan Vlemmix Dingena Rhodium Lommel
18 Jan Janssen Go Fast Gaillard de la Pomme Merselo
19 29 Teun Vestjens Babblou Cartano Sevenum
20 Miranda Harrington Chiva Z Chippendale Z Ospel
21 Amy Collinson Capello G Collin L Ospel
22 Rui Pinto Fonix Coltaire z Ellikom
23 Lisa Bongers Guillaume Heartbreker Wijchen
24 Rosanne Janssen Doriena V Numero Uno Lierop
25 Luc Martens Gambler Spartacus Ommel
26 Renek Rosenberg Torpille du Banney Balougran Z Koningsbosch
27 Esther Manders flint AS nabab de reve Haaren
28 Maartje Bakker Fame Arizona Neerkant
29 Roy Rutten Flecha NL Quasimodo Vd molendreef heythuysen
30 Peter Bulthuis Bali Quisimodo Z echt
31 Silke Caproens Dubha D Cassini ll Kelpen
32 65 Marcel Willems Carona Koningsbosch HC
33 Gavin Reilly Juffer Nn Bree
34 Camila Mazza Smit JKH Berona Corland Valkenswaard
35 Maikel van Mierlo Luxor Elvis Ter Putte koningslust
36 Ozgur Ozkan Levesto j.k.h. Z Leasure jk horse trucks Z Helmond
37 Niels Bulthuis Genesis Carambole echt
38 Rob van Bussel Flug - asten heusden
39 79 Kimberley Winsingh Houdini Diamant de semilly Raalte
40 Cindy van de Werf Ice magic NN Hapert
41 Frida Berggren Zoe Z Nn Lommel
42 johnny stevens jacob nonstop bocholt
43 Jan Vlemmix Hopstop Nonstop Lommel
44 Jan Janssen Europe Crusador Merselo
45 30 Teun Vestjens Felice Calvaro 6 Sevenum
46 Amy Collinson Laganda 2 Ospel
47 70 Oliver Karma Cuor di Leone Centimor Dieteren HC
48 69 Yannick Hendrikx Goodtime Ultimo Heythuysen HC
49 67 Gabriela Roger Ibars Cuarta Canto 16 Someren HC
50 64 Marcel Willems Ospa Fleuri Koningsbosch HC
51 Gavin Reilly Future Nn Bree
52 158 Frans Wijlaars Kitana ter damme Gitano
53 155 Abdelrahman Ikram Memphis My lord Carthago
54 Camila Mazza Smit JKH Dr.Dollitle Lord Z Valkenswaard
55 Maikel van Mierlo Europe Cantos koningslust
56 Ozgur Ozkan JK Horsetrucks Alice Aristo Helmond
57 Niels Bulthuis Alfie Canturo echt
58 Rob van Bussel Chica du Buisson Z Calvaro Z asten heusden
59 78 Kimberley Winsingh Hatzidee PR Spartacus Raalte
60 149 Malin Parmler Twiggy Zambezi Mierlo
61 165 Jan Janssen Hally Berry nn Merselo