1,15 m


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 6 april 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
A Frans Boerekamps
B Piet van Rijssel
C Miré de Kleijne
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Rob van Bussel higgens emarald asten heusden
2 Nick Van den Broek Hilton Untouched Sevenum
3 Gavin Reilly Clinta Nn Bree
4 Jill Dijcks Hailey Sue Bugatti VDL koningsbosch
5 Claudia Verburgt H Uberta R onbekend hoogeloon
6 Luc Martens Handsome Cara Ticallux Verte Ommel HC
7 Maikel van Mierlo Hummertime London koningslust
8 Monique van den Broek Ha-cantos Cantos Sevenum
9 Rosa Ruutsalo Callisto Gagliostro Luoma
10 146 krasimir dimitrov Hello You Tyson Heythuysen
11 105 Filippo Simone Carlino NN
12 26 Teun Vestjens Hope Onbekend Sevenum
13 Sandra Klaessen gloria vleut Neer
14 johnny stevens centurio chippendale bocholt
15 Maja Primdahl Clemens - ysselsteyn
16 Jan Janssen Hally Berry nn Merselo
17 61 Maja Primdahl Clemens - Ysselsteyn HC
18 Yannick Hendrikx Gerry Butler carrera Heythuysen
19 Silke Caproens Walters Finale Landos Kelpen
20 Yannick Hendrikx Gerry Butler carrera Heythuysen HC
21 Ozgur Ozkan jk horsetruck happy boy Aristo Helmond
22 Rob Tijskens Sophie Z Chellano Z Bocholt
23 117 Mia Indulak Cadeau Z Corban Z
24 Frida Berggren Sherlock Homes Z Spartacus Lommel
25 144 Janneke van Lieshout Bonero Negro Veldhoven
26 Kimberley Winsingh Ivar Douglas Raalte
27 Maxime de Clercq Houdini nn Someren
28 Ricardo Reinert Poppy ZD Nn Ellikom
29 Camila Mazza Smit Conanche NN Valkenswaard
30 Miranda Harrington K2 Did It Diarado Ospel
31 2 Aicha van Sprang Gi Gi xx
32 Marcel Groen Hollandia Spartacus Mierlo
33 Renek Rosenberg Skyfall Casall Koningsbosch
34 Esther Manders Gladiator Andiamo Haaren
35 Maikel van Mierlo His Excellency Clinton koningslust
36 Jan Vlemmix Henricus Spartacus Lommel
37 106 Filippo Simone Luvy NN
38 27 Teun Vestjens Enterprise Emerald vh Ruytershof Sevenum
39 Sandra Klaessen gaia c-ingmar Neer
40 johnny stevens casalla casall bocholt
41 Maartje Bakker Funghi Singapore Neerkant
42 Roy Rutten Graphite - heythuysen
43 Niels Bulthuis Thomas onb echt
44 Victor Samuel Kumps Caynen Concord Z Bree
45 Lisa Bongers Dibbits Namelus Wijchen
46 Elkie Jimenez-Peters Halocia Maaseik
47 Luc Martens I'm the next be gentle Donder Ommel
48 Jan Janssen Zaa-zoe Hornet Rose Merselo
49 Silke Caproens Carry me over Z Catoki Kelpen
50 Ozgur Ozkan JK Horsetrucks Celeste JK Horsetrucks Commanchi Helmond
51 Rob Tijskens Elisco de la Ferme Blanche Epleaser van 't Heike Bocholt
52 118 Xenia Peter Imna Mosa Spartacus
53 Rosanne Janssen Eigenwijs V Verdi Lierop
54 Alexander Frijters Dollydot Cincinetti Retie
55 Wout Vlemmix Evita Z Elvis ter Putte hoogeloon
56 57 Claudia Verburgt Concia - Hoogeloon HC
57 59 Rebecca Lindberg Queen's Fire Z Quantum Aarle-rixtel HC
58 56 Frida Berggren Filip Vleut Lommel HC
59 55 Marcel Willems Olympia ogano sitte Koningsbosch HC
60 53 Gavin Reilly Jasper Nn Bree HC
61 Maikel van Mierlo Hamilton andiamo koningslust
62 Jan Vlemmix Gallardo Cancara Lommel
63 107 Filippo Simone Colestino NN
64 28 Teun Vestjens Gaja Andiamo Sevenum
65 Sandra Klaessen gelvera quality time Neer
66 52 johnny stevens Bocholt HC
67 150 Marcel Groen Abalou vleut Mierlo
68 151 Amr Gamal Calvados Voltaire
69 157 Frans Wijlaars Maestro vd Broekkant Canabis Z