1,05 m


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 6 april 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
C Miré de Kleijne
A Frans Boerekamps
B Piet van Rijssel
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Ricardo Reinert Karysmatic Nn Ellikom
2 Patrick Jurriens Havanna Catango Duiven HC
3 Maks Riossa Golden Girl Stakko Stramproy
4 112 Pieter van Kemenade Fenna Numero Uno Someren
5 Miranda Harrington Habana Ukato Ospel
6 johnny stevens Abdula - bocholt
7 Sandra Klaessen leipzig 00 Neer
8 Marcel Groen Djampassi du Vlist z D’avo’s Ducarlos Mierlo
9 Rob van Bussel Imke Asrael asten heusden
10 Luc Martens Hummer Ticallux Verte Ommel
11 Yannick Hendrikx Fancouver For Pleasure Heythuysen
12 Jillian Terceira Mia - Southampton
13 krasimir dimitrov Bandito - Heythuysen
14 Monique van den Broek Ibantos Canabis Sevenum
15 Matt Clayton Dino Cassito Sevenum
16 Nick Van den Broek Herma Carembar de Muze Sevenum
17 Claudia Verburgt Mayerling Diamant De Semilly hoogeloon
18 Kimberley Winsingh Charlie Chatender Raalte
19 Leonie Verberne froukje bustique asten
20 Janneke van Lieshout Cleo Verdi Veldhoven
21 Jeanne Heijligers Ferrero Clochard Asten
22 25 Teun Vestjens H-Brusia - Sevenum
23 Ozgur Ozkan Lady lover Leasure JK Horsetrucks Z Helmond
24 Roy Rutten Enne NN heythuysen
25 Miranda Harrington Esperance Calvaro Z Ospel
26 johnny stevens carlton caretino bocholt
27 Sandra Klaessen gucci 00 Neer
28 Marcel Groen It’s her Quasimodo z Mierlo
29 Rob van Bussel Fee Casall asten heusden
30 Yannick Hendrikx Charly - Heythuysen
31 Luc Martens It's Quality Gaillard de la Pomme Ommel
32 Nils Altenbernd Campino X Bochum
33 Desiree Fortgens Wiepke Indoctro Lierop
34 142 Bert-jan van de Pol Ina NN Neerpelt
35 Victor Samuel Kumps Chavelle Chapultepec Bree
36 Jan Vlemmix Tikita z Toulon Lommel
37 113 Pieter van Kemenade G-star Stakkato Someren
38 Maja Primdahl Sasha Verdi ysselsteyn
39 114 Pieter van Kemenade G-star Stakkato Someren HC
40 48 Maja Primdahl Sasha Verdi Ysselsteyn HC
41 Elkie Jimenez-Peters Meneer vd Gravenhoeve .. Maaseik
42 Jillian Terceira Chakola Chaka D Southampton
43 krasimir dimitrov Larina Larino Heythuysen
44 Monique van den Broek Didi Diarado Sevenum
45 Matt Clayton Bruiser Clarimo Sevenum
46 60 Nick Van den Broek Hilton Untouched Sevenum HC
47 51 Gavin Reilly Clinta Nn Bree HC
48 50 Jill Dijcks Hailey Sue Bugatti VDL Koningsbosch HC
49 49 Claudia Verburgt H Uberta R onbekend Hoogeloon HC
50 Miranda Harrington Cuando Z Lexicon Ospel
51 johnny stevens Kasagrande nn bocholt
52 Sandra Klaessen Alano Neer
53 Marcel Groen Goliath Cornellie Mierlo
54 Rob van Bussel Giovannie namelus asten heusden
55 Luc Martens Handsome Cara Ticallux Verte Ommel
56 145 Janneke van Lieshout Bonero Negro Veldhoven
57 148 Jan Vlemmix Suspect Sisley De La Tour Vital Lommel