Rubriek 13: Klasse B (1.00m)


<< Back to competition


De Peelbergen competitie
2 fasen special
 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 17.50
Datum: 17 maart 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 75.-
3e prijs: € 40.-
4e prijs: € 25.-
5e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 17.50
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Jan Maly Ivano Entertainer Maasbree
2 Danny Willems Indy Zirocco Blue Oosteind
3 Luuk van den Kerkhof Eturla TW Epsom Gesmeray Kesel
4 Iago Fratti Indence H.J Falaise de Muze Mierlo
5 Jan- Pierre Fromberger Arya Stark TH Antango Bovenau
6 krasimir dimitrov Bandito - Heythuysen
7 Sanna Olsson Ingren Jayde Elvis ter putte Kessel
8 Maud Schouwenberg Ielina Harley Swalmen
9 Jorn van Kuyk Indipendent Quality time langeweg
10 Claudia Relouw Talent Salamon Belfeld
11
12 Marco Jaspers Ilias Nabab de Reve Swalmen
13 Sander Nillesen Halens Hope B Drenthe B Sevenum
14 Johan Bergs Iban Don Diablo HX Grubbenvorst
15 Michelle Dings Ice Blue Cream On Top Heeze
16 Pascalle van Boxtel Hollymount Dundee Shadow's Dun Vlijmen
17 99 Simone Smeets Fenya - Echt
18 Vera Klaassen Hummer c Numero uno Sint Hubert
19 Jan Maly Camembert Carpalo Maasbree
20 132 Constance Heidner Carrado -
21 Danny Willems Indiana Jones nn Oosteind
22 Lio Lamers Zao Zandor Neerpelt
23 144 Danny Willems Indiana Jones nn Oosteind HC
24 Hans van Melick Furano canturano Neer
25 Gijs van de Mortel Ivera xxxxxxxxxxx Egchel
26 Rick van den Kerkhof Heiminka Namelus Koningslust
27 Lian Vermeer Iranga V Durango VDL Meterik
28 Jan Albers Clarissa Numero Uno Langenboom
29 Anne Fritsen IAN Zambesie Aarle-Rixtel
30
31 Johan Bergs Ice cube Z zacharov Grubbenvorst
32 Jan- Pierre Fromberger Clea TH Cador Bovenau
33 krasimir dimitrov Canook Kaplan D Heythuysen
34 Sanna Olsson Ingren Jones Kannan Kessel
35
36 Marion Janssen Iléne Charisma venray
37 ashley zwitserloot goldwin baltic vdl Heijen
38 Maud Schouwenberg Tucada Toulon Swalmen
39 Marieke Verdaasdonk Hartenfee Namelus R Boekel
40 Paul Janssen Henriette Bustique Well
41 Danny Willems Investment NN Oosteind
42 Johan Bergs Illusion Vittorio Grubbenvorst
43 143 Danny Willems Investment NN Oosteind HC
44 Marco Jaspers Ion Baltic Swalmen
45 Ruud Jaspers Cheers Canterburry Swalmen
46
47 Pascalle van Boxtel Tullaher Poppie Shannondale Sarco Vlijmen
48 Arlette Verschuren Verbo's Hachi NN Loon op Zand
49 Pia Fehlemann Querrido Quality Kevelaer
50 133 Constance Heidner I'Mulandro -
51 elina blom kojac adorado Meterik
52 Sidney Renders Tsjong-jonge Guidam Son en breugel
53
54 Alessandra Wiezer Bellissima Jumbo Jet Weert
55 Gijs van de Mortel Iris NN Egchel
56 Jan Albers Gucci Candoletto Langenboom
57 Luuk van den Kerkhof Haya Berlin Kesel
58 Marthe Achilles Carlson - -----------
59 Nicoline Speet Zerenia Lancelot Oploo
60 Jan- Pierre Fromberger Quick Diamond Z Quick Orion d'EllE Bovenau
61 krasimir dimitrov Friend nn Heythuysen
62 Sanna Olsson Ingren Thuur Tyson Kessel
63 Pauline Tiemeyer Linus . Witten
64
65 61 Danny Willems Imaginary Namelus Oosteind
66 Jorn van Kuyk zenifa zento langeweg
67 61 Danny Willems Imaginary Namelus Oosteind HC
68 173 Paul Janssen Ici paris Numero Uno Well
69 Johan Bergs Iroquois vittorio Grubbenvorst
70 165 Marco Jaspers Deka Douglas Swalmen