Ponies Team Test


<< Back to competition

van Peperstraten Bemiddelingen Prix

Ponies Team Test FEI International Team Dressage Test Ponies, edition 2012 Friday May 3th 2013            Arena: 1            Class: 1
Discipline: Dressuur
Categorie: D-Pony‘s
Inschrijfgeld: € 275.00
Datum: 3 mei 2013
Tijd: 09:00
Jury‘s
H M. Ringmark (SWE)
C E. Koffmahn (AUT)
B K. Retera (NED)
Prijzengeld
1e prijs: € 65.-
2e prijs: € 55.-
3e prijs: € 45.-
4e prijs: € 35.-
5e prijs: € 30.-
6e prijs: € 25.-
Regl. Volgprijzen: € 15.-
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming
09:00 1 2 Elena Versyp Surprice Sergi Van Vreeburgh BEL
09:08 2 34 Mercedes VERWEY BROUWERSHAVEN'S NAIROBI WOLDHOEVE'S SILCO NED
09:16 3 17 Celine Jeurissen Donnertraum 2 Donnerwetter NED
09:24 4 28 Gyvano Schouws BUGATTI MIKEL NED
09:32 5 9 Ruth Hole Bernwode Brokat Brilliant GBR
09:40 6 1 Dente DE SCHEPPER Falco Top Nonstop BEL
09:48 7 13 Kim De Jonge Diamonds Are Forever Diamond NED
09:56 8 6 Anne Sofie Kystol Knudsen Moderbeek's Flo Vita Nova's Golden Boris DEN
Break (15 minuten)
10:19 9 12 Anna Schnurbusch TESIO 4 TIMBERLAND GER
10:27 10 14 Esmee DONKERS Boticelli 4 Brillant NED
10:35 11 7 Malene Ronhoff Gejl LYNET GOLDEN IMPIRE DEN
10:43 12 35 Lisanne ZOUTENDIJK Amaretto Alfred NED
10:51 13 15 Kaylee GOUDA DON CAMILLO DU BOIS DORNICK NED
10:59 14 4 Britt Knudsen Jazzo Unknown DEN
11:07 15 20 Demy Kurstjens Nina Van Der Beekerheide Neptune Van De Beekerheide NED
11:15 16 37 Felicia BRENNSTROM Janine We Dressman I SWE
Break (20 minuten)
11:43 17 24 Jelle Peeters Nandor Orchard Dvranches NED
11:51 18 31 Daphne VAN PEPERSTRATEN Make my Day Diogenes Kay NED
11:59 19 33 Febe VAN ZWAMBAGT FS Dr.Watson Fs Don't Worry NED
12:07 20 8 Isobel BERRINGTON Dhi Langar Lukas GBR
12:15 21 38 Clara Egholm Hebsgaard Extrem Robin SWE
12:23 22 11 Cyrano de Sainte Fare DOUBTLESS FS DON'T WORRY GER
12:31 23 21 Demy Kurstjens Kingsley Ciske Composer Van De Beekerheide NED
Break (35 minuten)
13:14 24 19 Zoe KUINTJES Gaudy Golden Dancer NED
13:22 25 29 Veronique VAN DER PANNE RHYFEDD SPIKE VEENSTRA ' S PROMISE NED
13:30 26 36 Lisanne ZOUTENDIJK CHAMP OF CLASS FS CHAMPION DE LUXE NED
13:38 27 25 Jelle Peeters Fianchetta Henry NED
13:46 28 18 Celine Jeurissen Kantje's Renaldo BB Kantje's Ronaldo NED
13:54 29 3 Natalie HERING Klinsmann Rogildos Kilimanjaro DEN
14:02 30 23 Merel Massop Mysterious Golden Bink -- NED
14:10 31 16 Kaylee GOUDA DOLLAR GIRL DONNERWETTER NED
Break (15 minuten)
14:33 32 27 Manon Remmits Nikita van den Hout Aester El Nino NED
14:41 33 32 Daphne VAN PEPERSTRATEN Donata Dreamdancer NED
14:49 34 26 Joelle PETERS HAASENDONCK S SULTAN NIEUWMOEDS PATRICK NED
14:57 35 30 Floor van Manen Divano du Bois Dornik B NED
15:05 36 10 Erin Williams Dynasty Deinhard B GBR
15:13 37 5 Sandra KRISTOFFERSEN SL Cuba Constantin DEN