12 - CDI4* - GP - Grand Prix


<< Back to competition

Grand Prix

Van Zwol Vastgoed Prix

Grand Prix test edition 2009 revision 2014, update 2018
Friday, March 2, 2018   Competition: 12


Discipline: Dressuur
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 0.00
Datum: 2 March 2018
Tijd: 15:15
Jury‘s
E Ms. Jeanette Wolfs (NED)
H Ms. Maria Colliander (FIN)
C Ms. Isabelle Judet (FRA)
M Ms. Francis Verbeek van Rooy (NED)
B Mr. Jacques van Daele (BEL)
Prijzengeld
1e prijs: € 1050.-
2e prijs: € 800.-
3e prijs: € 600.-
4e prijs: € 450.-
5e prijs: € 350.-
6e prijs: € 250.-
Regl. Volgprijzen: € 70.-
Tijd # Hnr Naam Paard Afstamming
15:15 1 388 Inna LOGUTENKOVA DON GREGORIUS DON CARDINALE UKR
15:24 2 365 Britta RASCHE-MERKT XEREZ GER
15:33 3 351 Mary HANNA BOOGIE WOOGIE 6 DU MOULIN AUS
15:42 4 353 Isabel COOL ARANCO V FERRO BEL
15:51 5 356 Katrien VERREET GALLIANI BIOLLEY SIR DONNERHALL BEL
16:00 6 376 Stephanie DE FREL BEACH BOY SORENTO NED
16:09 7 363 Svenja KAMPER-MEYER RANIA M RUBIN ROYAL OLD GER
16:18 8 371 Dane RAWLINS ESPOIRE EHRENMANN IRL
Pauze (28 minuten)
16:55 9 369 Jiochanna-Androniki KORDATZAKI ROOSENS WESTPOINT LANCET 2 GRE
17:04 10 361 Francois JACQ GORKLINTGARDS ROMARO BLUE HORSE ROMANOV FRA
17:13 11 362 Emma HINDLE ROMY DEL SOL ROMANOV BLUE HORSE GBR
17:22 12 360 Sergio MARTIN PALOS BATUTA QUIXOTE ESP
17:31 13 354 Simon MISSIAEN CHARLIE FLORENCIO BEL
17:40 14 383 Laurienne DITTMANN DON WELTINO K DON FREDERICO RSA
17:49 15 375 Masanao TAKAHASHI RUBICON UNITECHNO RUBIN ROYAL OLD JPN
17:58 16 386 Michael BUGAN FOR PRESIDENT FONTANE SVK
18:07 17 370 Kate DWYER SNOWDON FABERGE FOXCOURT FABELHAFT IRL
Pauze (44 minuten)
19:00 18 355 Laurence ROOS FIL ROUGE STEDINGER BEL
19:09 19 373 Nausicaa MARONI EMBAJADOR SG RECLAMO VI ITA
19:18 20 357 Jorinde VERWIMP TIAMO LESTER BEL
19:27 21 367 Andrea TIMPE DON DARWIN DON SCHUFRO GER
19:36 22 372 Litta Soheila SOHI AIR FK PARCIVAL IRI
19:45 23 381 Ashley VAN MEGEN- BRONS SAN DIEGO SANDRO CLASSIC NED
19:54 24 359 Charlotte HEERING JOKER SELECTION JAZZ DEN
20:03 25 364 Benjamin WERNDL DAILY MIRROR 9 DAMON HILL GER
20:12 26 368 Katharina HAU FIFTH AVENUE 6 FLORENCIO I GER
Pauze (19 minuten)
20:40 27 378 Lucie LOUWS EVITO SIR OLDENBURG NED
20:49 28 387 Josefin GYLLENSWARD DON ANGELO DANONE SWE
20:58 29 384 Elizaveta OREKHOVA DON DRAMATIC DRAMATIC RUS
21:07 30 358 Lone Bang LARSEN BAKKELY'S ONANDT ONASSIS DEN
21:16 31 385 Tatyana KOSTERINA DIAVOLESSA VA DON FREDERICO RUS
21:25 32 379 Jean-Rene LUIJMES ASWIN SANDREO NED
21:34 33 382 Tosca VISSER VAN DER MEULEN ASTHER DE JEU CONTANGO NED
21:43 34 377 Danielle HEIJKOOP BADARI GRIBALDI NED
21:52 35 374 Akane KUROKI TOOTS JAZZ JPN