Klasse L


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

 

 


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 12.50
Datum: 22 juli 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Prijzengeld
1e prijs: € 60.-
2e prijs: € 50.-
3e prijs: € 40.-
4e prijs: € 30.-
5e prijs: € 20.-
Regl. Volgprijzen: € 10.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 106 Jente Tops Gamellie Tangelo van de Zuuthoeve Vessem
2 131 Christel Spitters Hitman VLS Untouched Weert
3 193 Tara van der Leegte Calipso Vainqueur Waalre
4 231 Juliette Kromeich Quimortelle Z Quidam De Revel
5 191 Frie Klerks Herma Ukato Hel Voirt
6 190 Emily Ramakers Zette-b Indoctro Weert
7 187 Lauren Holla Chocolat Surprise nn
8 169 Herman Swinnen Halandria R nn
9 67 Jolein Roestenburg Havida Z Harley vdl Son En Breugel
10 10 Mandy Jansen Icarla Breitling Breugel
11
12 44 Gini Korten Ici Paris Inshallah De Muze Hamont
13 96 Anne Dullemond-Hurkmans Electric nn
14
15 170 Irma Vos Ha Die Gaillard Gaillard de la Pomme Dilsen
16 29 Michelle Swinkels Hannelot-Blue. Plot Blue Moergestel
17
18 34 Nadia Gijbels Bad Boy Lucky Boy Eigenbilzen
19 46 Daan van de Sande Whisper Querelle Liempde
20 132 Christel Spitters Illinois VLS Dagobert VLS Weert
21 91 Jessie de Beijer Talan van het Hobos Z Taloubet Z Hapert
22
23 116 Chayen Ramakers Fiesta HX nn
24 119 Frank Maas Bonaire Tenerife Vdl Meijel
25 105 Jan Smolders Maya ter Meersen Elvis vd Putten Volkel
26 101 Marly Ceelen Laranza Warrant Helmond
27 88 Wim van Hoof Frida Lord Z Netersel
28
29 49 daphne van den Putte Elegance zurich Valkenswaard
30 11 Mandy Jansen Eclipso S Z Elvis ter putte Breugel
31 35 Floor de Jongh Calvin Calato Loon Op Zand
32 56 Anita Tiemessen halita j zirocco blue Sterksel
33
34 212 Jeanne Heijligers Izadora Cador
35 31 Niels Roozen Indira-Retta Plot Blue Moergestel
36 36 Anouk Schellekens Dolce Quintender Deurne
37
38 83 Jorn Emschove VDL Groep Indira Numero Uno Hoogeloon
39 181 Jolein Roestenburg Falke du Keske Andiamo Z Son En Breugel
40 159 Sam Versteijnen Wielbraek's Iron Maiden Carentino Gold Berkel Enschot
41 133 Christel Spitters Iowa VLS Andiamo Weert
42 63 Michelle Das Indigo Blue S Plot Blue Son En Breugel
43 225 Ozgur Ozkan Jk Horsetrucks Irsina Nnnn
44 57 Saskia Drissen Gradarina Vleut Maasbree
45 53 Patrick Verbakel Happiness Zavall VDL Aarle-rixtel
46 182 Ciaran Dreeling Nestor VDR Houston
47 47 Petroesjka Burgers Edinia Vincenzo Best
48 95 Anne Dullemond-Hurkmans Hustique nn
49 183 Simona Eichkorn Stand by me -
50 38 Jan de Brouwer Ganou Nabab De Reve Vlimmeren
51 158 Dianne Merks Haike Oberline FL Z Harmony Sint Oedenrode
52 26 megan van hout Korana's Erino Larino Valkenswaard
53 25 Moniek Wouters Sorana's Irana Dakar VDL Hulsel
54 12 Mandy Jansen Levesta SZ JK horsetruck Leasure Breugel
55 148 Stijn Theeuwes Dopharma's Hester Arizona Veldhoven
56 171 Nicole van Oversteeg Dior zeldenrust Diarado Waspik
57 174 Sharon Gevers Exact Dubai Lage Mierde
58 213 Jeanne Heijligers It's me Corland
59 211 Simone Verbakel Galestra nn
60
61 61 Lynn Stareng Isabella's Zirocco Zirocco Blue Heeze
62 89 Wim van Hoof Havanna NN Netersel