R 14 - oefenspringen 115cm


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

Oefenspringen 115 cm, parcours conform klassiek parcours zonder barrage. 

2 starts voor 15,00 euro, wel 2 keer opgeven 

Start schema: ruiter a ruiter b ruiter a ruiter b ruiter c ruiter d ruiter c ruiter d en zo verder

Wedstrijdoutfit is niet verplicht; wel cap en chaps/rijlaarzen


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 7.50
Datum: 5 april 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
vz Hr J Wilmink
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Mandy Deurloo Heureuse Dakar VDL Tholen
2 288 Hanza al Kiswani Farusa Guidam's sohn
3 Sun Hun Dong Lady - BREDA
4 288 Hanza al Kiswani Farusa Guidam's sohn
5 Marieke de Bart Igonda Dakar VDL sHeer Abtskerke
6 292 Franka van der Louw Galileo Kashmir Van Schuttershof Tull En 't Waal
7 Marieke de Bart Igonda Dakar VDL sHeer Abtskerke
8 135 Franka van der Louw Galileo Kashmir Van Schuttershof Tull En 't Waal
9 221 Yvonne Jakobsen Hanea Cardento Meliskerke
10 188 Chagan Ba Yi Er Dianda M Verdi BREDA
11 Yvonne Jakobsen Hanea Cardento meliskerke
12 Melanie van de Graaf Windsor Lupicor Ettenleur
13 254 Britt De Groen Heaven nn
14 Melanie van de Graaf Windsor Lupicor Ettenleur
15 254 Britt De Groen Heaven nn
16 Olivier van der Vaart unique promesse z Ogano Sitte terheijden
17 189 Morten Djupvik Berlin Berlin Hulten
18 109 Olivier van der Vaart unique promesse z Ogano Sitte Terheijden
19 Morten Djupvik Berlin Berlin Hulten
20 Frans Lauwers Ebina Zapatero Vdl Huijbergen
21 Bao Ha Si Tu Li Gu Er Il Dolce - BREDA
22 Frans Lauwers Ebina Zapatero Vdl Huijbergen
23 46 Kees Verheijen Some Day DK Z Sisley de la Tour Vidal Rijsbergen
24 Sun Hun Dong Empress Ellis - BREDA
25 47 Kees Verheijen Some Day DK Z Sisley de la Tour Vidal Rijsbergen
26 Marieke de Bart Heineken Inshallah de Muze sHeer Abtskerke
27 58 Katinka van Nieuwenhuyzen Gigolo Figo de Muze (Golden Hawk) Steenbergen
28 Marieke de Bart Heineken Inshallah de Muze sHeer Abtskerke
29 57 Katinka van Nieuwenhuyzen Gigolo Figo de Muze (Golden Hawk) Steenbergen
30 Mandy Grootegoed Don nn Heerle
31 Chagan Ba Yi Er Giva - BREDA
32 Mandy Grootegoed Don nn Heerle
33 Olivier van der Vaart higo Action breaker terheijden
34 168 Barbara Schreuder Aphrodite Triomphe Polsbroek
35 Olivier van der Vaart higo Action breaker terheijden
36 Morten Djupvik Jamira Verdi Hulten
37 206 William Schreuder Quint Quintender Polsbroek
38 255 Britt De Groen Julia nn
39 282 Thomas Mertens Blom`s Gintura Zirocco Blue vdl Oud Gastel
40 255 Britt De Groen Julia nn
41 283 Thomas Mertens Blom`s Gintura Zirocco Blue vdl Oud Gastel
42 Emir Kocak Cantaire O Canturo Goirle
43 295 Mandy Grootegoed Lacobat nn Heerle
44 Frans Lauwers Ekiane Zelote Vdl Huijbergen
45 296 Mandy Grootegoed Lacobat nn Heerle