R 13 - oefenspringen 105cm


<< Terug naar wedstrijdoverzicht

 

Oefenspringen 105 cm, parcours conform klassiek parcours zonder barrage. 

2 starts voor 15,00 euro, wel 2 keer opgeven 

Start schema: ruiter a ruiter b ruiter a ruiter b ruiter c ruiter d ruiter c ruiter d en zo verder

Wedstrijdoutfit is niet verplicht; wel cap en chaps/rijlaarzen


Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 7.50
Datum: 5 april 2018
Tijd: Aansluitend
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
Vz Hr J Wilmink
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 45 Kees Verheijen Inka van de zuuthoeve Thunder Rijsbergen
2 Marieke de Bart Champagny Cavalo Z sHeer Abtskerke
3 207 William Schreuder Quint Quintender Polsbroek
4 Raf Kooremans Ilona nn Turnhout
5 44 Kees Verheijen Genre DK Z Grison vd bisschop Rijsbergen
6
7 Kim Couwenberg Ice Clearway Dinteloord
8 Kim Couwenberg Ice Clearway Dinteloord
9 12 Geert Moerings Java Arezzo VDL Roosendaal
10 248 Bas Moerings Jesther Cardento Roosendaal
11 12 Geert Moerings Java Arezzo VDL Roosendaal
12 248 Bas Moerings Jesther Cardento Roosendaal
13 Joyce van de Kuilen Hinco - BREDA
14 173 Kees van Gestel Iezebelle Dutch Design Middelbeers
15 25 Joyce van de Kuilen Hinco - Breda
16 174 Kees van Gestel Iezebelle Dutch Design Middelbeers
17 Claudia van Driel Clever Eurocommerce Memphis Prinsenbeek
18 Olivier van der Vaart unique promesse z Ogano Sitte terheijden
19
20 Olivier van der Vaart unique promesse z Ogano Sitte terheijden
21 30 Suzanne Raming Gitana Blue Zirocco Blue VDL Schijf
22 Suzanne Raming Gitana Blue Zirocco Blue VDL Schijf
23 Yvonne Jakobsen Iron Maiden Dakar meliskerke
24 176 Kees van Gestel q dolly dot qualitty time Middelbeers
25 Yvonne Jakobsen Iron Maiden Dakar meliskerke
26 175 Kees van Gestel q dolly dot qualitty time Middelbeers
27 Lisanne Verdonk Isungur vd rietvenne Vittorio Oudenbosch
28 Kim Couwenberg Independent Callas Nvt Dinteloord
29 Lisanne Verdonk Isungur vd rietvenne Vittorio Oudenbosch
30 Kim Couwenberg Independent Callas Nvt Dinteloord
31 Danny Willems Indiana Jones nn Oosteind
32 Denize van der Poel Igor vde NN h.i.ambacht
33 Danny Willems Indiana Jones nn Oosteind
34 242 Geert Moerings Jackson Hole Cardento Roosendaal
35 16 Bas Moerings Jilsther Diamant de semilly Roosendaal
36 242 Geert Moerings Jackson Hole Cardento Roosendaal
37 16 Bas Moerings Jilsther Diamant de semilly Roosendaal
38 Olivier van der Vaart houdini namelus terheijden
39 Denize van der Poel Irocco vde Zirocco Blue Vdl h.i.ambacht
40 107 Olivier van der Vaart houdini namelus Terheijden
41 26 Joyce van de Kuilen Hassan - Breda
42 Raf Kooremans In Time Biscayo Turnhout
43 Joyce van de Kuilen Hassan - BREDA
44 Charlotte Broeders Huckalucka z Hooch dkz sint willebrord
45 Charlotte Broeders Huckalucka z Hooch dkz sint willebrord
46 194 Ellen Hansen Cantuur NN Middelbeers
47 165 Annet Janssen Ginia Zirocco Blue Prinsenbeek
48 194 Ellen Hansen Cantuur NN Middelbeers
49 166 Annet Janssen Ginia Zirocco Blue Prinsenbeek
50 Melanie van de Graaf Hilde Durrant Ettenleur
51 110 Dian de Jong FLEUR Zavall Vdl Oudenbosch
52 Melanie van de Graaf Hilde Durrant Ettenleur
53 111 Dian de Jong FLEUR Zavall Vdl Oudenbosch
54 Suzanne Raming In the Mood Dakar VDL Schijf
55 Denize van der Poel Ingar endy vde cardento h.i.ambacht
56 Suzanne Raming In the Mood Dakar VDL Schijf
57 269 Kim Couwenberg I'M Special NN Dinteloord
58 Olivier van der Vaart cannavaro Cameron terheijden
59 106 Kim Couwenberg I'M Special NN Dinteloord
60 Olivier van der Vaart cannavaro Cameron terheijden
61 Marieke de Bart Quality Quasimodo Z sHeer Abtskerke
62 Raf Kooremans I'm Special Herald III Turnhout
63 Marieke de Bart Quality Quasimodo Z sHeer Abtskerke
64 133 Matthijs Boer Gee Whizz It's a Vinia Last Man Standing Baarle Nassau
65 21 Robin van der Zanden Aero Dynamic RZ Andiamo Z Zundert
66 193 Ellen Hansen It's talent Namelus R Middelbeers
67 20 Robin van der Zanden Aero Dynamic RZ Andiamo Z Zundert
68 192 Ellen Hansen It's talent Namelus R Middelbeers
69 138 Renske Kroeze Crystal Z Crown Z Prinsenbeek
70 167 Barbara Schreuder Aphrodite Triomphe Polsbroek
71 Frans Lauwers Glitter Watch Me Huijbergen
72 281 Thomas Mertens Blom`s Nueno Numer Uno Oud Gastel
73 Frans Lauwers Glitter Watch Me Huijbergen
74 281 Thomas Mertens Blom`s Nueno Numer Uno Oud Gastel
75 Mandy Deurloo Heureuse Dakar VDL Tholen
76 293 Raf Kooremans BP First of April Arezzo VDL Turnhout
77 308 Renske Kroeze Crystal Z Crown Z Prinsenbeek