R 33 - Klasse M - 2 fasen


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 7 april 2018
Tijd: 15:00
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
Vt Mw J van Twist
Vz Hr J Jobse
T Mw T Kommers
O Hr J Wilmink
Prijzengeld
1e prijs: € 125.-
2e prijs: € 100.-
3e prijs: € 75.-
4e prijs: € 50.-
5e prijs: € 35.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Kim Couwenberg Gemini Cardento Dinteloord
2 Wilma de Bruijn Cognac Z Contender Wouw
3 358 Gabryella Dufour Henrico nvt Iierop
4 Wendy Smits Dialinde Cardento Oosterhout
5 Sam van der Venne Contador Z Chippendale Z Ossendrecht
6 Ingrid Broers Derania Vaillant Oud-alblas
7 Marieke Verdaasdonk Flowerfee Namelus R Boekel
8
9 Nienke van Roekel Hayley-Future Hos d'O Ede GLD
10 Josephine Gremmen Strago's Dazzeling Warrant Raamsdonksveer
11 363 Tamara Danning Firebird indoctro Wouw
12 Thomas Mertens Blom`s Heaven Inshallah de Muze Oud Gastel
13 Teun de Bodt Figaro Lord Z Raamsdonksveer
14 Olivier van der Vaart ginelli shot andiamo Terheijden
15 Jack Ansems Georginio Aristo Z Sint-Oedenrode
16 Kessy van Berlo Belle- Fomia verdi Veghel
17 7 Eline Moerings Fosther Vigo d'arsouilles Roosendaal
18 Brian Kommers Galliano k Verdi Hoogerheide
19 Sam Versteijnen Didah Indoctro Berkel-Enschot
20 Kim Jacobs Cwaprice Z Celestinus Klein-Zundert
21 323 Jeanine Schep Gabri Voltaire Tull
22 Johan Worst Gorgeous Vera WS Vingino Kootwijkerbroek
23 Kim Couwenberg Farah van Bleyendaal Zirocco Blue Dinteloord
24 Emir Kocak Cantaire O Canturo Goirle
25 Jesper Romp Hannes VR Eldorado van de zeshoek Goirle
26 Gabryella Dufour Good Luck Cicer Iierop
27 Thijs Meulemeesters Commissaris Casanova z Boekel
28 Jolein Roestenburg Kellan du keske Keops de la Lande Breugel
29 Thijs Kalkdijk Grandalina Athos R Hulten
30 18 Rebecca Hellemons T-Gavoli Z Twister De La Pomme Oudenbosch
31 Franka van der Louw Galileo Kashmir Van Schuttershof Tull en 't Waal
32 161 Boy Peels Lotta Granada - Waalre
33
34 Thomas Mertens Blom`s Nueno Numer Uno Oud Gastel
35 Jil Buijze Goodlady Untouched Oudelande
36 268 Nienke van Roekel Geluk Zavall Vdl Ede Gld
37 Kristel van der Venne Klokkarstua Kashmir van t schuttershof Ossendrecht
38 Kim Hendriks Tino Caretino Waalre
39 364 Tamara Danning Jeepiler Cicero van paemel z Wouw
40 304 Olivier van der Vaart Halina-Gold Andiamo Terheijden
sleeppauze (15 minuten)
41 Sharon Gevers Exact Dubai Lage Mierde
42 Thomas Mertens Cancari v z Cancara z Oud-Turnhout
43 Roy de Nijs Lacoste III Horiond de Libersart Roosendaal
44 Miranda Wagemakers Leroy Brown SW Lupicor riel
45 Dennis Wauben Denzel Wittinger VDL Molenschot
46 Jack Ansems Gameboy Back Gammon Sint-Oedenrode
47 Kessy van Berlo Crime Story VB Cassaro Veghel
48
49 Vera Heyms El Ganador G Warrant Oirschot
50 80 Gabryella Dufour Halla Architect Springtime Iierop
51 Famke Bastiaansen Extra Cool Amadeus Gilze
52 Johan Worst High Society Up To Date Kootwijkerbroek
53 Franka van der Louw Daladium Napoleon Z Tull en 't Waal
54 Thomas Mertens Blom`s Icarus Biscayo Oud Gastel
55 Jil Buijze Highlight HX Elvis ter Putte Oudelande
56 Ruby de Kok Gebalia Cantos rosmalen
57 Boy Peels Hannah - Gold Nabab de Reve Waalre
58 Sam Versteijnen Hyon Verdi Berkel-Enschot
59 Kim Couwenberg Caleandro d'hotot z Caleandro Dinteloord
60 Muriel Koelen Allstar No Limit Scherpenisse
61 305 Olivier van der Vaart higo Action breaker Terheijden
62 Annelore Willeboer Huupie Donja Bernini 's-Heer Arendskerke
63
64
65 Stijn Testers Wiske Kojak kruisland
66 84 Gabryella Dufour Future Pride of Architect nn Iierop
67
68
69 Roy de Nijs Crazy Night Claudio Roosendaal
70 360 Jack Ansems Faya Arezzo VDL Sint-oedenrode
71
72 Margaretha Schirm Finoula Baldwin B Bergen Op Zoom
73 6 Eline Moerings Bardesther Cardento Roosendaal
74 Jany Karremans Anouk Elmshorn Oud Gastel
75 Froukje van Hees Hindebalia Vleut Oud Gastel
76 Jan van Beek Isaac Muscaris Dariel Rijsbergen
77 355 Thomas Mertens Blom`s Lucky cassanova Oud Gastel
78 277 Wendy Scholten Tyamo Landzicht Z WS Tygo