R 23 - Klasse L - klassiek met barrage


<< Terug naar wedstrijdoverzicht
Discipline: Springen
Categorie: Paarden
Inschrijfgeld: € 15.00
Datum: 6 april 2018
Tijd: 16:15
Inschrijving: Niet Openbaar
Jury‘s
Vz Mw I Veeke
T Mw C Wittenberg
V Hr M Dusomos
O Hr J Wilmink
Prijzengeld
1e prijs: € 100.-
2e prijs: € 80.-
3e prijs: € 60.-
4e prijs: € 40.-
5e prijs: € 30.-
Regl. Volgprijzen: € 25.-
# Hnr Naam Paard Afstamming Plaats HC
1 Matthijs Boer Gee Whizz It's a Vinia Last Man Standing Baarle Nassau
2 Danny Willems Izzytimes Corland Oosteind
3 Denize van der Poel Ingar endy vde cardento h.i.ambacht
4 326 Barbara Schreuder Izzy Corland Polsbroek
5
6 340 Thomas Mertens Blom`s Idense Zirocco Blue VDL Oud Gastel
7 Pieter-jan de Visser Ice Zoetendaele Z Iceberg ST Woensdrecht
8 Jens van der Meer Hercules-r Zirocco Blue VDL Tilburg
9 239 Vicky de Visser Call me everyday Z Calvados Z
10 80 Gabryella Dufour Halla Architect Springtime Iierop
11 333 Tim Franssen Hibibi s Harmony Gilze
12 Kees van Dalen Gwendoline Forlani Z Griseldi Tholen
13 215 Sierra Michelle Wilson Audi´s ICloud Calmando Dinteloord
14 Yvonne Jakobsen Iron Maiden Dakar meliskerke
15 Bas van Opstal Hydroxx Affelay Schijf
16 Monique Jespers Houdini Inshallah de Muze Oosteind
17 Ortwin Kommers IMac Inshallah de muze lepelstraat
18 Elvira Kwakernaak Breakability Up To Date Sprundel
19 Dominique Langens Izzi Tinka's boy Nuland
20 Kelly Kreeft Daniet nn oud gastel
21 Lincey van Tillo evita Viceroy T. Halsteren
22 347 Mandy Grootegoed Lacobat nn Heerle
23 145 Sjors van Oorschot Heukelom T inshallah de muze Berghem
24 Matthijs Boer Chervinia indorado Baarle Nassau
25
26 335 Constanca de Almeida Fernandes Hetina c Nabab Gilze
27 Kaylee Heynen Who Knows NN Tholen
28 Danny Willems Cornado Cassaro Oosteind
29
30 Denize van der Poel Irocco vde Zirocco Blue Vdl h.i.ambacht
31 Christiaan van de Plasse Delta Mossel Interscaldes Egano Kruiningen
32 Gabryella Dufour Henrico nvt Iierop
33 Florent Negrel imortelle elcapone Lierop
34 Dominique de l'Or Caldo 5 Cassini I Tilburg
35 334 Tim Franssen Farah van pottelberg Toulon Gilze
36 Wendy Heck Delote M Zelote Vdl Langeweg
37 Steve Kooistra Kahlua Kannan bergschenhoek
38 Sanne van Loon Harry Carambole Hoogerheide
39 Stijn Testers Wiske Kojak kruisland
40 Jemaica Adam Given Spo Canturano Achtmaal
sleeppauze (15 minuten)
41 Fleur van Eijden Bella SR Z Baltic VDL De Heen
42 Sierra Michelle Wilson Cascatino Carinjo Dinteloord
43 Lincey van Tillo Magic Star -- Halsteren
44 267 Chenille Bolder Bline Ircolando
45 Stef Vanaert Ilanda Indoctro Schijf
46 Mandy Grootegoed Ginia Zirocco Blue Heerle
47
48 325 Kaylee Heynen eloaise -- Tholen
49 Annet Janssen Ginia Zirocco Blue Prinsenbeek
50 Denize van der Poel Igor vde NN h.i.ambacht